La Liga - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : D. Alavés - 27. června 2020   22:00

Atlético
59' Saúl Ñíguez (Trippier) • 73' D. Costa
2:1
(0:0)
D. Alavés
90+3' Joselu
Atlético
Oblak – Trippier, Savić, J. Giménez, Lodi – Saúl Ñíguez, Koke, Partey, Á. Correa (57. D. Costa) – Félix (65. Carrasco), Morata (57. M. Llorente).
Melero – Torre, J. Martínez
Estadio Wanda Metropolitano (Madrid)
D. Alavés
F. Pacheco – Martín, Tachi, Ely, Marín (78. Rioja) – Fejsa – Méndez (62. R. Duarte), Mahmoud, Pons (78. Paulino), Aleix Vidal (62. Joselu) – Burke (86. Camarasa).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Ne, již nikoliv, Atlético uhájilo nakonec těsné vítězství a slaví povinnou výhru. Alavés dnes z Madridu odjede s prázdnou, což ale není žádné velké překvapení, naopak, jakýkoliv jiný výsledek by byl překvapením. Atlético v tomto zápase nepřesvědčilo, byl to spíše takový průměrný výkon, ale i ten stačil na zisk povinných třech bodů.
90+5'
90+5'
Hraje se již pátá nastavená minuta, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějakého drama.
90+3'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
V již nastaveném čase hosté přece jenom snižují, když penaltu suverénně proměňuje JOSELU.
90+2'
Ano, penalta platí, navíc dostává Koke (Atl. Madrid) žlutou kartu za hraní rukou.
90+1'
Znovu ale do hry vstupuje VAR, tak uvidíme, zda se penalta potvrdí.
90'
Domácí se sice ubránili, ale sudí nařizuje pokutový kop za údajné hraní rukou bránícího Kokeho.
89'
Paulino (Alavés) si došel pro faul, těsně u vápna Atlética, to bude velmi zajímavá standardka pro Deportivo.
88'
Deportivo útočí po pravé straně, jenže Paulino nemohl dostihnout pas na hrací ploše, chyběla tomu přesnost.
86'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Oliver Burke, přichází Víctor Camarasa.
85'
Tak nakonec nikoliv, místo dopředu posílají domácí míč za sebe, až k Janu Oblakovi.
84'
Atlético se vrací s míčem na svou polovinu, za půlící čáru, odkud bude rozehrávat další útočnou akci.
82'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
80'
Poslední desetiminutovka normální hrací doby nás dělí od závěrečného hvizdu, domácí si kráčí pro očekávané vítězství.
78'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Adrián Marín, přichází Luis Rioja.
78'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Pere Pons, přichází Paulino.
77'
Přestávka pro oba týmy na osvěžení u laviček.
75'
Žlutou kartu dostává Stefan Savić (Atlético Madrid).
75'
Druhý inkasovaný gól je pro Deportivo krutý, paradoxně to bylo v době, kdy se hosté hodně snažili útočit a moc jim k vyrovnání nechybělo.
73'
Atlético právě vstřelilo branku!
DIEGO COSTA v naprostém klidu proměňuje pokutový kop v druhý domácí gól.
73'
Ano, je to penalta, Diego Costa bude moci penaltu zahrát.
72'
Celou situaci ještě sudí konzultuje s VAR.
71'
Rubén Duarte (Alavés) fauluje ve vlastním vápně Llorenteho a sudí nařizuje pokutový kop!
71'
Byla to již desátá střela domácích, hosté zatím vystřelili pouze jednou. Na branku je to však téměř vyrovnané – 2 : 1 pro Atlético.
70'
Marcos Llorente (Atl. Madrid) z ničeho nic vypálil na branku a donutil Pacheca k zákroku.
68'
Každopádně je vidět, že Alavés se po inkasovaném gólu přece jenom trochu zmobilizoval a hosté se již pouštějí i do útočení.
67'
Deportivo se dostává po levé straně dopředu, neohroženě šel za míčem hlavně Joselu, před kterým ale nakonec obránce míč odkopává.
65'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází João Félix, přichází Yannick Carrasco.
64'
Hosté rozehráli roh z pravé strany, na centr si naskočil Oliver Burke (Alavés), který hlavičkuje těsně vedle branky domácích, největší šance hostů v dosavadním průběhu zápasu!
63'
Rohový kop pro Deportivo, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
62'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Edgar Méndez, přichází Rubén Duarte.
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Aleix Vidal, přichází Joselu.
61'
V tuto chvíli určitě ne, nyní se totiž hosté musí bránit při další útočné akci Atlética.
60'
Je před námi poslední půl hodina hry, domácí se již ujali vedení, dokáží na to hosté nějak zareagovat, nejlépe, z jejich pohledu, vyrovnávacím gólem?
59'
Kieran Trippier (Atl. Madrid) rozehrál volný kop, kdy poslal z pravé strany míč do vápna, kde se hlavou dokázal prosadit SAÚL ÑÍGUEZ.
58'
Žlutou kartu dostává Adrián Marín (Deportivo Alavés).
57'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Diego Costa.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Marcos Llorente.
56'
Álvaro Morata (Atl. Madrid) to zkusil zpoza vápna, ale střela mu vůbec nesedla a míč letí vedle branky.
55'
Oliver Burke (Alavés) fauluje u středového kruhu, míč pro Atlético.
54'
Stefan Savić (Atl. Madrid) v pozici posledního odkopává míč k půlící čáře.
52'
Deportivo jde dopředu, zkouší to středem, kde ale Pere Pons neprošel přes dvojici bránících borců Atlética.
49'
Kieran Trippier (Atl. Madrid) vhodil míč až do vápna Deportiva, kde se ale jeho spoluhráči nedokázali prosadit.
48'
Atlético má autové vhazování na polovině soupeře, z pravé strany.
47'
Také v úvodu druhé půle teplota v Madridu neklesá a teploměr ukazuje, stejně jako na začátku zápasu, 27 °C!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 23:03.
První půle gól nenabídlo, po hříchu ani nějaký pohledný fotbal. Sledovali jsme hru na jednu bránu, ale ze strany Atlética to nebyla žádná útočná přehlídka, spíše jen nudné pasáže, kdy si domácí přihrávali, bez jakéhokoliv významnějšího efektu. Naproti tomu srdnatě se bránící Deportivo hraje to, na co má, to znamená pořádnou defenzivu, z níž by i FDF měl velkou radost.
45+3'
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Žlutou kartu dostává Pere Pons (Deportivo Alavés).
43'
A znovu stejný obrázek hry, domácí na polovině Deportiva, které zaparkovalo před vlastní vápno autobus.
42'
Deportivo se dokázalo zhruba minutu udržet na polovině Atlética, naprosto nevídaný jev v dosavadním průběhu zápasu.
40'
Žlutou kartu dostává Thomas Partey (Atlético Madrid).
40'
Koke (Atl. Madrid) tentokrát na levém křídle, ale tam ho bránící Abdallah Mahmoud obral o míč.
40'
José Giménez (Atl. Madrid) vyskočil nejvýše a hlavou posílá míč nad branku, po centru Trippiera.
39'
Kieran Trippier (Atl. Madrid) si staví míč, aby mohl rozehrát volný kop z pravé strany, na polovině soupeře.
38'
Jedno je ale jisté, Deportivo drží zatím velmi cennou remízu na hřišti favorita, vydrží to až do poločasové přestávky?
37'
João Félix (Atl. Madrid) neuspěl v souboji na pravé straně, kde ho obral o míč bránící Ljubomir Fejsa.
36'
Hosté se spokojí v tuto chvíli s tím, že dostanou míč alespoň za půlící čáru.
34'
Je to v podstatě již několik minut jen na jednu bránu, ale Deportivo stále odolává.
33'
Koke dostihl míč na hrací ploše a ještě ho stihl poslat před branku Alavésu, tam ho ale chytá gólman Fernando Pacheco.
31'
Rozhodčí přerušuje hru a dává oběma týmům krátkou přestávku na osvěžení u laviček.
30'
První půl hodina za námi, zatím je to stále 0:0, ale domácí mocně tlačí svého soupeře a první gól je jen otázkou času.
29'
Statistika držení míče – 65% : 35%.
28'
Rohový kop pro domácí, kteří ho rozehráli z pravé strany, jenže centr Kokeho končí u bránícího hráče Alavésu.
27'
Renan Lodi (Atl. Madrid) si šel do vápna pro faul, sudího ale nechal jeho pád ledově klidným.
26'
Atlético znovu svírá svého soupeře před jeho vápnem, hosté odkopávají klidně i do autu, hlavně, ať je míč co nejdál.
25'
Je to o čekání na drobné zaváhání defenzivy Alavésu.
24'
Alavés se nyní nedokáže vymanit z vlastní poloviny, přechod přes půlící čáru je nad síly hostů.
23'
Atético opět na útočné polovině, Deportivo se dostává pod tlak.
22'
Přetažený centr míří na zadní tyč, tam se domácím nepodařilo míč odvrátit, následné snažení přerušil odpískaný ofsajd.
21'
Rohový kop pro Atlético, domácí rozehrají z pravé strany.
20'
První dvacetiminutovka byla poměrně vyrovnaná, domácí mají mírnou převahu, ale na první opravdovou šanci čekáme.
19'
A nakonec se dostali hosté i do zakončení, ale Aleix Vidal svou slabou střelou nepřekvapil Jana Oblaka.
18'
Hosté zkouší zaútočit, po pravé straně se dostávají za půlící čáru.
16'
Nakonec se ale míč dostal až k brance Deportiva, odkud Fernando Pacheco rychle rozehrává.
15'
Těsně za půlící čárou je faulován Edgar Méndez (Alavés), volný kop pro Deportivo.
14'
Thomas Partey (Atl. Madrid) rozehrál, ale trefil jen bránícího hráče ve zdi.
13'
Domácí se opět tlačí do útoku, zkouší projít po levé straně, kde bere za záchranou brzdu Abdallah Mahmoud (Alavés), který fauluje.
12'
João Félix (Atl. Madrid) vystřihl parádní nůžky ve vápně Deportiva a nechybělo moc, aby míč skončil v bráně!
10'
Saúl Ñíguez (Atl. Madrid) to zkusil ze střední vzdálenosti, ale míč letí vysoko nad branku Alavésu.
9'
Rozehrávka domácích, z vlastního vápna, míč jde středem a domácí jsou rychle za půlící čárou.
8'
Saúl Ñíguez (Atl. Madrid) rozehrál, jeho centr dopadl na hlavu Lodiho, který ale nedokázal poslat míč na branku.
7'
João Félix (Atl. Madrid) faulován nedaleko vápna Deportiva, tentokrát tak získávají zajímavou standardku domácí.
6'
Atlético s míčem na polovině soupeře, hosté vyčkávají na to, co předvede soupeř.
5'
Od Jana Oblaka začíná další útočná akce domácích.
4'
Hraje se za velmi příznivého fotbalového počasí, teplota je 27 °C.
3'
Vzal to na sebe Aleix Vidal (Alavés), který ale branku Atlética netrefuje, Jan Oblak nemusel zasahovat.
2'
Hosté získávají v úvodu zápasu zajímavou standardku, nedaleko vápna Atlética.
1'

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, Savić, J. Giménez, Lodi – Saúl Ñíguez, Koke, Partey, Á. Correa – Félix, Morata.
Náhradníci: Adán – Šaponjić, M. Llorente, H. Herrera, Lemar, Moya, D. Costa, Carrasco, Vitolo, Felipe, M. Sánchez, Arias.

Deportivo Alavés: F. Pacheco – Martín, Tachi, Ely, Marín – Fejsa – Méndez, Mahmoud, Pons, Aleix Vidal – Burke.
Náhradníci: Roberto – García, Rodríguez, Joselu, Navarro, Sainz, Rioja, Paulino, Camarasa, Laguardia, Pina, R. Duarte.

Rozhodčí: Melero – Torre, J. Martínez.
DEPORTIVO ALAVÉS
Naproti tomu Alavés má zcela opačnou bilanci z obnovené části sezóny, když ze čtyř ligových kol pouze jednou vyhrálo (doma 2:0 nad Realem Sociedad). Předtím ale podlehlo domácímu Espanyolu 0:2, po výhře na Realem Sociedad prohrálo Deportivo ostudně 0:6 na hřišti Celty Vigo a výsledkový zmar dovršila domácí prohra 0:1 s Osasunou. Tabulkou tak Alavés padá, aktuálně mu patří až čtrnácté místo.
ATLÉTICO MADRID
Madridský velkoklub viditelně zabral, po nevýrazném vstupu do obnovené části této sezóny, kdy uhrál pouze remízu 1:1 na hřišti Bilbaa. V následných třech ligových duelech již Atlético nezaváhalo. Hned v dalším kole deklasovala Osasunu na jejím hřišti výsledkem 5:0. Pak doma těsně porazila 1:0 Valladolid a stejným výsledkem vyhrálo Atlético i na hřišti Levante.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 32. kola španělské LaLigy, v němž ATLÉTICO MADRID přivítá na svém stadionu DEPORTIVO ALAVÉS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.