La Liga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CA Osasuna : Atlético - 17. června 2020   22:00

0:5
(0:1)
Atlético
27' Félix   • 56' Félix  (D. Costa) • 79' M. Llorente  (H. Herrera) • 83' Morata  (M. Llorente) • 88' Carrasco  (M. Llorente)
CA Osasuna
R. Martínez – U. García (67. Vidal), Aridane, D. García, Lato (68. Estupiñán) – R. Torres, Moncayola, Brašanac (62. Adrián López), I. Pérez – Gallego (79. Cardona), Arnáiz (62. R. García).
De Burgos – De Francisco, Núñez
Estadio El Sadar (Pamplona)
Atlético
Oblak – Arias, J. Giménez, Savić, Lodi – Félix (69. Partey), Koke, Saúl Ñíguez (84. Carrasco), H. Herrera – Á. Correa (64. M. Llorente), D. Costa (63. Morata).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:8. Fauly: 12:8.
Osasuna dnes svůj stín nepřekročila a na rozdíl od cenného výsledku z hřiště Realu Sociedad, dnes na svém hřišti totálně propadla v duelu s dalším adeptem na příčky, zajišťující Ligu mistrů. Madridské Atlético mělo v podstatě celou dobu zápas pod kontrolou, hosté soupeře téměř k ničemu nepustili a vše se ještě více zvýraznilo ve druhém poločase, kdy hosté ničili soupeře rychlými akcemi s náběhy za obranu. Většinu gólových akcí zakončovali hosté v podstatě do prázdné branky...
90+5'
90+4'
Hosté v klidu drží míč na své polovině a zápas se již pouze dohrává.
90+2'
Pervis Estupiñán (Osasuna) si netroufl na průnik po levé straně a vrací míč na střed.
90'
Nastaveno je pět minut.
88'
Atlético právě vstřelilo branku!
Krutý debakl domácích dokonán! YANNICK CARRASCO zabojoval, při rozehrávce soupeře, kdy vybojoval míč, ten se odrazil k Llorentemu, jenž si to namířil rovnou do vápna. Místo zakončení zvolil přihrávku do levé strany, kde si naběhl právě Carrasco, který střelou z první poslal míč do branky.
87'
Další nepřesná střela domácích, která, místo mezi tři tyče, míří mimo, Jan Oblak nemusel zasahovat.
85'
Žlutou kartu dostává Iñigo Pérez (CA Osasuna).
84'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Saúl Ñíguez, přichází Yannick Carrasco.
83'
Pozor, do hry zasáhl VAR, který prokázal, že gólu nepředcházel ofsajd a ÁLVARO MORATA se tak může radovat z gólu, který původně nebyl uznán.
82'
Álvaro Morata (Atl. Madrid) sice prostřelil Martíneze v brance Osasuny, ale všemu předcházel ofsajd, takže gól není uznán.
81'
Je tu poslední desetiminutovka utkání, v němž již dlouho není pochyb o tom, kdo dnes bude brát plný počet bodů.
79'
Tak to byla úžasná paráda v podání hostů! Bleskově rozehraná standardka, kdy si míč převzal na hranici vápna MARCOS LLORENTE. Ten se posléze, byť trochu se štěstím, dokázal dostat mezi hned trojicí (!!) bránících borců do vápna, kde proti němu ještě stačil vystoupit bránící Aridane, jehož ale Llorente dokázal prostřelit, včetně gólmana a hosté vedou již 3:0.
79'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Enric Gallego, přichází Marc Cardona.
78'
Jeden z útočících hráčů Atlética zůstává ležet na trávníku, ale poté, co se neodpískal faul, se zvedl a odkráčel zpět k půlící čáře.
76'
Hosté rychle rozehráli, ale prosadit se nedokázali. Přichází tak čas na osvěžení u laviček obou týmů.
75'
Saúl Ñíguez (Atl. Madrid) faulován na polovině soupeře bránícím Pervisem Estupiñánem, volný kop pro Atlético.
75'
Jan Oblak (Atl. Madrid) odkopává míč, který k němu míří, zpět na polovinu Osasuny.
74'
Vypovídající o průběhu zápasu jsou i střely... statistika střel celkem – 7 : 6, statistika střel na branku - 0 : 3.
73'
Žlutou kartu dostává Enric Gallego (CA Osasuna).
72'
Marcos Llorente a Koke se dostali do vápna Osasuny, ale než stihli cokoliv vymyslet, byl odpískán ofsajd, který celé situaci předcházel.
71'
Nepřesné přenesení hry, v podání domácích, kdy míč končí v autu, Santiago Arias (Atl. Madrid) tak bude moci vhazovat z pravé strany, na své polovině.
69'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází João Félix, přichází Thomas Partey.
68'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Antonio Latorre, přichází Pervis Estupiñán.
67'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Unai García, přichází Nacho Vidal.
67'
Útočná akce domácích bude pokračovat, Osasuna má k dispozici roh z levé strany.
66'
Lavička Osasuny připravuje další dvojí střídání, mezitím sledujeme útočnou akci domácích, střelu zpoza vápna zablokoval bránící Renan Lodi.
65'
Atlétcio s míčem na polovině soupeře, který se snaží narušovat rozehrávku soupeře, ale to se nedaří.
64'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Marcos Llorente.
63'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Diego Costa, přichází Álvaro Morata.
63'
V dresu Osasuny v tuto chvíli registrujeme na hřišti celkem již tři hráče s příjmením García – Unaie, Davida a čerstvě i Rubéna.
62'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází José Arnáiz, přichází Rubén García.
62'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Darko Brašanac, přichází Adrián López.
60'
Hodina hry za námi, favorizovaný klub z Madridu již vede o dva góly a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by dnes neměl brát všechny body.
59'
Další ošemetnou situaci, před vlastní brankou, domácí ustáli, ale je jasné, že za tohoto stavu už se jim těžko bude se zápasem něco dělat.
58'
Žlutou kartu dostává José Arnáiz (CA Osasuna).
56'
Obrana Osasuny opět nezachytila akci Atlética, kdy se za ní dostala hned dvojice hráčů soupeře. Již Diego Costa mohl zakončit, asi by i gólmana překonal, ale naprosto nesobecky ještě přihrál na levou stranu, kde stál volný JOÃO FÉLIX, který poslal poslal míč do branky a zaznamenal tak dnes svůj druhý gól.
56'
Jan Oblak (Atl. Madrid) sbírá míč ze země a vykopává daleko od své branky.
55'
V dosavadním průběhu druhé půle je obrázek hry podobný, jako v závěru prvního poločasu.
53'
Santiago Arias (Atl. Madrid) vhazuje z pravé strany, na své polovině, hosté se snaží dostat dopředu, ale Lodi padá a ztrácí míč.
52'
Rozehrávající Koke (Atl. Madrid) také poslal pas do vápna Osasuny, ale domácí se ubránili.
51'
Volný kop pro Atlético, ze střední vzdálenosti, je to na centr do vápna, nikoliv na přímé ohrožení branky Osasuny.
50'
Hraní rukou signalizuje sudí u jednoho z domácích borců, u půlící čáry... byl to Iñigo Pérez, který si nedovoleně pomohl při zpracování míče a bystré oko sudího vše postřehlo.
49'
Atlético se pozorně brání a z akce Latorreho není nic, ani rohový kop, Jan Oblak tak bude moci rozehrát od své branky.
48'
Osasuna se po levé straně dostává na polovinu Atlética.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 23:05.
Končí první poločas, který hosté nezakončili úplně dle představ a v posledních minutách dostali naprosto zbytečné dvě žluté karty. Celkově tak Atlético má již tři potrestané hráče, což je jistě komplikace pro další průběh zápasu a uvidíme, zda to kouč Simeone bude řešit nějakým střídáním. Jinak to ale bylo, až do prvního gólu, víceméně v moci Atlética. Teprve po inkasovaném gólu se domácí vzchopili a začali hrát i trochu více útočně, nicméně Jan Oblak v brance Atlética nějakou výraznou šanci soupeře řešit nemusel.
45+4'
45+3'
Žlutou kartu dostává Stefan Savić (Atlético Madrid).
45+2'
Žlutou kartu dostává João Félix (Atlético Madrid).
45+2'
Rohový kop Atlética neznamenal nebezpečí pro domácí branku, bránící hráč Osasuny odkopává míč daleko od vlastní šestnáctky.
45+1'
Nastavují se tři minuty.
45'
Akce Osasuny končí útočným faulem a už to vypadá, že do šaten půjdou s náskokem hosté.
44'
Hosté s míčem na polovině soupeře, João Félix se dostal ke střele uvnitř vápna, s níž si ale gólman poradil. Nicméně následně byl odpískán ofsajd Atlética.
43'
Jan Oblak (Atl. Madrid) rozehrává od své branky, míč u půlící čáry vybojovali jeho spoluhráči, kteří tak budou moci zaútočit.
42'
Hodně nepovedený nákop Aridaneho (Osasuna), který míč pravděpodobně naslepo poslal kamsi dopředu, kde ale nebyl vůbec nikdo.
41'
Ofsajd Atlética, ocitl se v něm na levé straně Renan Lodi, takže rozehrávat budou domácí.
40'
Posledních pět minut první půle před námi, útočná akce hostů končí faulem Lodiho na bránícího Roberta Torrese, který se skácel k zemi, ale není to nic vážného.
39'
Zatím mají ale domácí vychýlenou mušku a všechny střely míří pouze vedle branky Atlética.
38'
Osasuna viditelně přidala a nyní se dokáží domácí dostat i do zakončení, dočkají se vyrovnání?
36'
Roberto Torres (Osasuna) odcentroval z pravé strany, bránící Stefan Savić odkopl míč na roh.
35'
No vida, tak také domácí již dokázali zahrozit, míč ale letí pouze vedle branky hostů, Jan Oblak nemusel zasahovat.
34'
Již se opět hraje, míč mají ve svém držení domácí, kteří se po pravé straně dostávají dopředu.
32'
Hráči obou týmů nyní dostávají prostor k osvěžení a oddechu u svých laviček.
31'
První půl hodina naznačila, jakým směrem by se zápas asi měl ubírat. Hosté jsou mnohem fotbalovější a jejich bleskové akce tropí velké problémy soupeři, který již prohrává a zatím si nevypracoval ani nějakou šanci.
30'
Zatím nikoliv, hosté rohový kop domácích dokázali naprosto v klidu ubránit.
29'
Rohový kop pro Osasunu, dokáží domácí bleskově srovnat?
28'
V podání Osasuny je to takové upracované, upachtěné, kvalita je, celkem pochopitelně, na straně Atlética.
27'
Přímočará akce hostů končí gólem! Saúl Ñíguez (Atl. Madrid) se dostal ke střele uvnitř vápna, tu ještě zablokoval bránící Antonio Latorre, jenže míč se od něho odrazil do volného prostoru, kam se přihnal JOÃO FÉLIX, který míč napálil z voleje a nechytatelně ho poslal do branky.
27'
Iñigo Pérez (Osasuna) nepřelstil bránícího Kokeho, který mu míč sebral a odkopl ho na polovinu domácích.
26'
Také na druhé straně vidíme nepřesný centr, tentokrát tedy v podání domácích.
25'
Lodi rychle vhodil z levé strany, jenže míč získali domácí, kteří ho jen odkopli co nejdál od své branky.
24'
Renan Lodi (Atl. Madrid) zkouší centrovat, z levé strany, ale v cestě mu stál bránící hráč Osasuny, od něhož se míč dostává do autu.
23'
Tam však hrají domácí, kteří ale místo dopředu posílají míč až k vlastní brance.
22'
Trochu riskantní rozehrávka hostům vyšla, míč hosté dokázali dostat až k půlící čáře.
21'
Z reproduktorů se nyní ozývá potlesk diváků, který je poměrně hlasitý, byť tribuny jsou prázdné, pouze potažený velkoplošnými plachtami.
20'
Renan Lodi (Atl. Madrid) spěchá, na levé straně, za míčem, ale dříve je u něho bránící David García, který ho nekompromisně odkopl.
19'
Diego Costa (Atl. Madrid) se prodral do vápna a vypálil, jeho dělovku ale gólman Rubén Martínez dokázal vyrazit.
18'
Hraje se ve středu hřiště, zatím sledujeme trochu nervózní zápas, v němž oba týmy kupí poměrně dost chyb.
16'
Z rychlého protiútoku zahrozili domácí, ale defenziva Atlética se stihla zformovat a všechny střely zablokovat.
15'
Osasuna se nyní musí bránit, hosté rychle kombinují, ale zatím těžko hledají cestu k vápnu domácích.
14'
Renan Lodi (Atl. Madrid) si bere míč a vhazuje z levé strany, následuje rychlá rozehrávka ze strany až doprostřed útočné poloviny hostů.
13'
Domácí sportovně vrací míč soupeři, hosté se dostávají za půlící čáru, Savić táhne akci po pravé straně.
11'
Koke (Atl. Madrid) rozehrál z levé strany, odkud poslal centr do vápna, na hlavu Costy, který hlavičkuje pouze nad branku.
10'
Jon Moncayola (Osasuna) fauluje na své polovině Félixe, standardka pro Atlético.
9'
Renan Lodi (Atl. Madrid) odcentroval z levé strany, po míči šel Diego Costa, který ale nedokázal míč zasáhnout, i kvůli dobré práci obránce Osasuny.
8'
Útočným faulem na bránícího Saviće končí akce domácích, provinil se Enric Gallego.
7'
Domácí nenaložili se standardní situací podle představ, hosté se dostali k míči a zkouší útočit po levé straně.
6'
Žlutou kartu dostává Santiago Arias (Atlético Madrid).
5'
Atlético zůstává na polovině soupeře, hosté měli k dispozici autové vhazování, po němž však domácí odkopávají míč až na polovinu hostů.
4'
Héctor Herrera (Atl. Madrid) se dostává k centru z pravé strany, míč směřuje do vápna Osasuny, kde ale odkopává míč do bezpečí bránící Antonio Latorre.
3'
Jan Oblak (Atl. Madrid) si bere míč a bude moci vykopávat od své branky, po neúspěšné útočné akci Osasuny.
2'
Unai García (Osasuna) rozehrává z vlastní poloviny, po útočném faulu soupeře.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník.

CA Osasuna: R. Martínez – U. García, Aridane, D. García, Latorre – R. Torres, Moncayola, Brašanac, I. Pérez – Gallego, Arnáiz.
Náhradníci: Pérez, Herrera – Cardona, Adrián López, Estupiñán, Vidal, Mérida, R. García, Oroz, Oier, Navas, J. Martínez.

Atlético Madrid: Oblak – Arias, J. Giménez, Savić, Lodi – Félix, Koke, Saúl Ñíguez, H. Herrera – Á. Correa, D. Costa.
Náhradníci: Adán – M. Sánchez, M. Llorente, Vitolo, Carrasco, Trippier, Morata, Partey, Lemar, Šaponjić, Moya, Hermoso.

Rozhodčí: De Burgos – De Francisco, Núñez.
ATLÉTICO MADRID
Madridské Atlético bojuje o Ligu mistrů, ale aktuálně bojuje alespoň o pohárovou Evropu pro příští rok. Ligový rekordman v počtu remíz totiž v předchozích osmadvaceti duelech poztrácel až příliš mnoho bodů a vedoucí duo FCB a Real Madrid se mu již hodně vzdálilo... místo boje o titul se tak Atlético musí soustředit alespoň na boj o příčky, zajišťující Ligu mistrů. Sezóna se, bohužel pro Atlético, přerušila těsně poté, co v osmifinále Ligy mistrů dokázalo vyřadit obhájce titulu, anglický Liverpool!
V LaLize zatím pouze čtyři týmy dokázaly madridské Atlético porazit – ve 4. kole Real Sociedad, v 15. kole FC Barcelona, ve 20. kole Eibar a ve 22. kole městský rival Real. Obnovenou část sezóny pak Atlético zahájilo na hřišti Bilbaa, kde opět nepřesvědčilo a znovu bralo pouze bod.
CA OSASUNA
Atlético v předchozím kole, prvním v obnovené části sezóny, ztratilo body v Bilbau, kde pouze remízovalo a pozornost všech se tak upřela na duel Realu Sociedad s Osasunou. V tomto duelu byli jasnými favority domácí, kteří by, v případě výhry nad Osasunou, odskočili na čtvrté příčce, poslední, která zajišťuje Ligu mistrů, dvojici pronásledovatelů (Getafe, Atlético Madrid) na rozdíl tří bodů. Nicméně Osasuna v tomto duelu dokázala překvapit a byť měli domácí velkou převahu v držení míče, v koncovce to nebylo ono. Osasuna dokonce od 29. minuty vedla 1:0. Domácí pak již pouze vyrovnali na konečných 1:1. Obere Osasuna o body i dalšího adepta na poslední příčku Ligy mistrů?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 29. kola španělské LaLigy, v němž CA OSASUNA přivítá na svém stadionu ATLÉTICO MADRID.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.