La Liga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CA Osasuna : Espanyol - 8. března 2020   12:00

CA Osasuna
51' R. Torres
1:0
(0:0)
CA Osasuna
R. Martínez – Roncaglia, D. García, Aridane, Estupiñán – R. Torres, Oier (C), Brašanac, R. García (90. Vidal) – Gallego (78. Cardona), Barja (64. I. Pérez).
Pérez – Cardona, U. García, Arnáiz, Mérida, I. Pérez, Vidal.
Ricardo De Burgos
Estadio El Sadar (Pamplona)
Espanyol
Diego López – Javi López (C) (75. V. Gómez), Espinosa, Cabrera, Vilà – Embarba (70. Melendo), David López, V. Sánchez, Darder – Lej (46. Calleri), de Tomás.
Prieto – F. Calero, Calleri, Iturraspe, Melendo, Pedrosa, V. Gómez.

Rozhodčí Ricardo De Burgos dnes naposledy foukl do píšťalky a ukončil zápas, ve kterém Osasuna zvítězila nad Espanyolem 1:0. O jedinou branku zápasu se postaral v 51. minutě R. Torres, který bezpečně proměnil pokutový kop. Druhý poločas byl pohlednější, než ten první a přinesl několik šancí, avšak další gól jsme už neviděli. Hosté dohrávali v 10 hráčích, protože v 83. minutě se nechal vyloučit brankář Diego López, místo kterého šel do brány Cabrera a naštěstí toho moc řešit nemusel. Espanyol Barcelona zůstává na poslední 20. příčce a Osasuna se posunula na 11. pozici. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Iñigo Pérez (CA Osasuna).
90+3'
Cabrera musel jít do brány místo vyloučeného brankáře a nyní si hráč Espanyolu připsal první úspěšný zákrok.
90+3'
Vypadá to, že Osasuna už si stav skóre pohlídá a v dnešním utkání zvítězí. Běží poslední nastavená minuta a domácí tým je u míče.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
90'
Osasuna využívá posledního střídání: ze hry odešel R. García a místo něj přišel Vidal.
89'
Martínez si v závěru připsal úspěšný zákrok, když zlikvidoval soupeřovu střelu, která však ale byla spíš taková pozdravná.
88'
Oier se provinil proti pravidlům a byl potrestán žlutou kartou.
87'
Útočnou akci domácích zastavil praporek sudího, který signalizoval ofsajd.
86'
R. Torres zahrával volný přímý kop a vsadil na střelu, která se mu vůbec nepodařila.
85'
Protože Espanyol už vyčerpal všechna střídání, tak do branky musí jít hráč z pole a bude to Cabrera.
83'
Diego López zahrál rukou mimo svoje území a od rozhodčího vyfasoval žlutou kartu. Bohužel tato karta je pro Lópeze dnes už druhá a musí předčasně do sprch.
82'
Espanyol by rád vyrovnal a odvezl si alespoň bod za remízu, ale Osasuna svému soupeři nic nedovoluje.
78'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Enric Gallego, přichází Marc Cardona.
77'
R. García si v souboji počínal nedovoleně a za svůj prohřešek vyfasoval žlutou kartu.
75'
Poslední střídání hostů: dohrál kapitán Javi López a místo něj naskočil na zelený pažit Gómez.
73'
Žlutou kartou byl potrestán Calleri.
72'
Espanyol měl výhodu rohového kopu, ale branku soupeře ohrozit nedokázal.
70'
Gallego mohl navýšit vedení domácích, ale ve stoprocentní šanci branku těsně minul. Enric Gallego obdržel učebnicovou přihrávku a prezentoval se okamžitou střelou a scházel opravdu kousíček, aby se vešla mezi tři tyče.
70'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Adrián Embarba, přichází Oscar Melendo.
64'
Dnes nevýrazný Barja si odchází odpočinout na lavičku a na trávníku ho nahrazuje I. Pérez.
63'
Hosté z rohového kopu nic nevytěžili, a tak se stav skóre v 63. minutě nemění.
62'
Darder se teď prezentoval velmi zajímavou technickou ránou, ale R. Martínez ze své sbírky vytasil parádní zákrok a nebezpečnou střelu zneškodnil. Espanyol bude zahrávat rohový kop.
61'
Torres se dostal do šance a ze své kopačky vyslal přízemní střelu, se kterou však brankář potíže neměl.
60'
Brankář Diego López měl nějaké připomínky k rozhodčímu a ten mu udělil žlutou kartu.
60'
Gallego dostal přihrávku, připravil si míč na střelu a prezentoval se štiplavým pokusem, ale Diego López si připsal úspěšný zákrok a stav skóre se nemění.
58'
Rohový kop zahrávala Osasuna, ale nejlépe se ve vápně orientoval Diego López, který si pro centrovaný míč vyskočil a nikomu ho nedal.
55'
Aridane zahrál rukou a Espanyol dostal výhodu standardní situace, ale volný přímý kop se hostům nepovedl a branka domácích zůstala neohrožena.
51'
Osasuna právě vstřelila branku!
Míč na penaltový puntík si položil ROBERTO TORRES a pokutový kop bezpečně proměnil. TORRES si zahrál tak trochu na Antonína Panenku a gólman byl naprosto bez šance.
49'
V. Sánchez zahrál ve vápně rukou a Osasuna bude zahrávat pokutový kop.
49'
Hosté dostali výhodu rohového kopu, ale domácí tým se před standardní situací ubránil bez potíží.
48'
David López se prodral k velmi povedené hlavičce, se kterou měl R. Martínez velký kus práce, ale blýskl se parádním zákrokem a tím jedovatý pokus zneškodnil.
46'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Wu Lej, přichází Jonathan Calleri.
46'
Rozhodčí Ricardo De Burgos ukončil první poločas, ve kterém se toho příliš zajímavého nestalo. Hra je zatím dost nepřesná a hodně rozkouskovaná. Domácí Osasuna má ze hry malinko více, než její soupeř, ale žádná hitparáda to není. Doufejme, že druhý poločas bude zajímavější.
45'
44'
Faulovaný byl Oier, který šel do hlavičkového souboje s protihráčem. Rozhodčí nedovolený zákrok odpískal.
42'
Espanyol dostal výhodu rohového kopu, ale ze standardní situace svého soupeře vůbec neohrozil.
42'
Na přední tyči si dobrý obranný zákrok připsal Aridane, který zneškodnil nebezpečný centr.
39'
Brašanac dostal skvělou kolmici do šestnáctky, ale vystřelit nedokázal, protože Diego López velmi dobře přečetl hru a pro míč rychle skočil.
38'
Faulovaný byl Barja a rozhodčí musel hru opět přerušit. Míč do hry uvedou domácí fotbalisté.
36'
Pro faul si teď došel Javi López, kterého nedovoleně poslal k zemi Gallego. Rozehrávat budou hosté.
34'
Domácí se dožadovali pokutového kopu, ale o penaltu se v tomto případě nejednalo. Javi López byl trefen míčem nejprve do stehna a poté se balon odrazil do paže, ale kapitán Espanyolu měl ruku u těla a proto sudí penaltu nenařídil.
31'
Gallego dostal další přihrávku za obranu, ale opět si nepohlídal ofsajd a rozhodčí musel fouknout do píšťalky.
29'
Lej si nabíhal do šestnáctky na centrovaný míč, ale nepohlídal si ofsajd a rozhodčí musel hru přerušit.
28'
Javi López měl míč a Barja se snažil svého protihráče o balon připravit, ale pomohl si nedovoleně a rozhodčí faul odpískal.
25'
Gallego dostal dobrou přihrávku od spoluhráče, ale v útočné akci domácích nepokračoval, protože ho o balon připravila pozorná obrana soupeře.
20'
Enric si v šestnáctce naběhl na centrovaný míč a zakončoval hlavou, ale gólman si s jeho pokusem poradil a střelu zneškodnil. Nicméně i kdyby Enric brankáře překonal, gól by neplatil, protože sudí signalizoval ofsajd.
19'
Na druhé straně se o zajímavou střelu k tyči postaral David López, ale R. Martínez si připsal parádní zákrok a nebezpečný pokus zneškodnil.
18'
Barja získal míč, obehrál protihráče a rozhodl se pro střelu z dálky, která mu vůbec nesedla a Diego López v naprosté pohodě uklidil balon do náruče.
15'
Sánchez adresoval do pokutového území zajímavý centr, ke kterému se dostal hlavičkující Lej, ale střele chyběla přesnost.
14'
Lej přiběhl s míčem do velkého vápna, kde se napřáhl ke střele, ale D. García si připsal úspěšný obranný zákrok a střelu úspěšně zablokoval.
12'
Espanyol se poprvé dostal do zakončení. Střelou z větší dálky se prezentoval Embarba, ale pálil nepřesně, takže gólman zasahovat vůbec nemusel.
10'
Osasuna ze své aktivity vytěžila další roh. Míč k rohovému praporku si položil R. García, ale centrem našel jen pozornou obranu Espanyolu.
8'
Domácí tým zahrával další dva rohové kopy, ale ze standardních situací nic nevytěžil. Do zakončení se sice dostal Torres, ale jeho pokusu scházela přesnost.
4'
Lej si při zpracování míče pomohl rukou a rozhodčí mu nedovolený počin odpískal.
3'
Osasuna zahrávala první rohový kop zápasu a nevypadalo to vůbec špatně. Na centrovaný míč si vyskočil Aridane, ale hlavička, kterou se prezentoval, byla nepřesná, takže Diego López zasahovat nemusel.
1'

CA Osasuna: R. Martínez – Roncaglia, D. García, Aridane, Estupiñán – R. Torres, Oier (C), Brašanac, R. García – Gallego, Barja.
Náhradníci: Pérez – Cardona, U. García, Arnáiz, Mérida, I. Pérez, Vidal.

Espanyol Barcelona: Diego López – Javi López (C), Espinosa, Cabrera, Vilà – Embarba, David López, V. Sánchez, Darder – Lej, de Tomás.
Náhradníci: Prieto – F. Calero, Calleri, Iturraspe, Melendo, Pedrosa, V. Gómez.

Rozhodčí: Ricardo De Burgos.
Espanyol Barcelona je v tabulce na 20. místě a na svém kontě má jen 20 bodů. Espanyol pouze čtyřikrát zvítězil, osmkrát remizoval a čtrnáctkrát poznal chuť hořké porážky. Dosavadní stav skóre je 23:45.
CA Osasuna se s 31 body nachází v tabulce na 13. místě. Tým z Pamplony se sedmkrát radoval z výhry, desetkrát remizoval a devětkrát byl poražen. Dosavadní stav skóre je 33:38. Argentinec Chimy Avila je nejlepším střelcem Osasuny, vstřelil 9 branek a na 2 přihrál.
Španělská La Liga má na programu 27. kolo, ve kterém poslední Espanyol zavítá na Estadio El Sadar, kde ho bude hostit domácí Osasuna. Textovým přenosem vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.