La Liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CA Osasuna : Real Betis - 20. září 2019   21:00

CA Osasuna
R. Martínez – Vidal, Aridane, D. García, Estupiñán – R. Torres, Oier, Mérida (90. Moncayola), R. García (78. Brandon) – Adrián López (71. R. Ibáñez), Ávila.
Herrera – Cardona, Roncaglia, R. Ibáñez, Villar, Moncayola, Brandon.
Del Cerro – Yuste, Álvarez
Estadio El Sada, Pamplona
Real Betis
Robles – Emerson, Mándí, Bartra, Pedraza – Javi García, Guardado (79. Gutiérrez) – Canales, Fékir (73. Moreno), Juanmi (68. Joaquín) – Iglesias.
D. Martín – Moreno, Joaquín, Gutiérrez, García, D. Lainez, Feddal.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, dnes to nebyl v podstatě vůbec koukatelné... bylo to velmi bojovné utkání, které sice nepostrádalo šance, ale z mezihry doslova bolely oči. Hrálo se převážně ve středu hřiště, oba týmy předvedly spoustu laciných ztrát míčů a spoustu chyb.
90+4'
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Fran Mérida, přichází Jon Moncayola.
89'
Míč letí před branku Osasuny, tam šel do souboje gólman Rubén Martínezm, který sice promáchl, ale mrzet ho to nemusí, míč končí vedle branky.
88'
Hraje se ve středu hřiště, hosté s míčem u nohy, po levé straně zkouší zaútočit a je z toho roh.
87'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
85'
Hodně špatně rozehraná standardka z pohledu Realu Betis, velké štěstí pro domácí, ti hned útočí.
84'
Sergio Canales (Real Betis) rozehrál na krátko, ale to k ničemu nevedlo, následně se ale hosté znovu dostali k míči a vybojovali zajímavou standardku u vápna Osasuny.
83'
Real Betis vybojoval rohový kop, hosté rozehrají z levé strany, dočkáme se konečně gólu?
82'
Statistika držení míče – 52% : 48%.
81'
Domácí rozehráli rohový kop z pravé strany a znovu to byla jedna velká marnost.
80'
Rohový kop pro Osasunu, domácí rozehrají z pravé strany.
79'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází Ismael Gutiérrez.
78'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Brandon.
78'
Ale stále je to o spoustě chyb, těžko čekat nějaké množství gólů, při předváděné hře.
77'
Ztráta míče v podání Realu Betis, míč pro domácí.
75'
David García (Osasuna) ztrácí míč na levé straně.
74'
Joel Robles (Real Betis) vykopává od své branky, míč vybojovali domácí.
73'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází Alex Moreno.
72'
Ne, ani tentokrát se domácí prosadit nedokázali, David García (Osasuna) hlavičkuje mimo branku.
71'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Adrián López, přichází Robert Ibáñez.
71'
Rohový kop pro Osasunu, domácí rozehrají z levé strany.
70'
Poslední dvacetiminutovka tohoto zápasu, stále čekáme na první gól.
68'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Joaquín.
68'
Javi García (Real Betis) faulován na vlastní polovině, míč pro hostující tým.
67'
Fran Mérida (Osasuna) ztrácí míč na levé straně.
65'
Hosté ubránili nepříjemnou standardku soupeře, míč končí vedle branky.
63'
Nakonec to nebude penalta, ale přímý kop z hranice šestnáctky soupeře.
62'
Fran Mérida (Osasuna) si šel pro penaltu, ale možná až příliš okatě, bylo to však na hranici vápna.
61'
Hosté se v pohodě ubránili, míč skončil v autu.
60'
Je za námi hodina hry, stále čekáme na první gól, hosté se budou bránit při rohovém kopu Osasuny.
58'
Borja Iglesias (Real Betis) se snažil prosadit přes dvojici bránících hráčů, ale upadl a ztratil míč.
57'
Po pravé straně to nyní zkoušeli hosté, ale nepovedlo se.
55'
Po rohovém kopu, z levé strany, netrefuje Ezequiel Ávila (Osasuna) branku soupeře.
54'
Gólová šance domácích, Ezequiel Ávila (Osasuna) orazítkoval břevno!
52'
Alfonso Pedraza (Real Betis) zahrál na své polovině lehce rukou, bystré oko sudího ale vše postřehlo.
50'
První pětiminutovka druhé půle patřila hostům, Real Betis se dostává častěji na polovinu soupeře.
49'
Rubén Martínez (Osasuna) musí ven z branky, aby stihl odehrát míč před dobíhající Fékirem.
48'
Špatným pasem na levou stranu končí akce Realu Betis.
47'
Rubén Martínez (Osasuna) se zapojuje do rozehrávky domácího mužstva.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
Je za námi první poločas, který mnoho fotbalovosti nenabídl. Není divu, že gól nepadl, byť nějaké ty šance byly, ale jinak se hrálo převážně ve středu hřiště a k vidění bylo poměrně hodně chyb a laciných ztrát míče.
45+3'
45+1'
Emerson (Real Betis) odcentroval z pravé strany a zajímavou hlavičkou se prezentuje Juanmi, který ale branku minul.
44'
Po rohovém kopu z pravé strany následuje rohový kop z levé strany ale znovu domácí ani nevystřelili.
43'
Rohový kop pro Osasunu, po rychlém brejku domácích.
42'
Další signál v podání hostů, kdy šel míč z pravé strany do vápna, téměř na hranici vápna, ale tento signál domácí přečetli.
41'
Emerson (Real Betis) padá na trávník, po souboji s Pervisem Estupiñánem (Osasuna), volný kop pro Real Betis.
40'
Nakonec Rubén García (Osasuna) rozehrával dva rohové kopy z pravé strany, ale ani jednou Joel Robles (Real Betis) zasahovat nemusel.
39'
Osasuna vybojoval roh, domácí rozehrají z pravé strany.
38'
Nabil Fékir (Real Betis) nedokázal přesně odcentrovat, míč získávají domácí.
37'
Ezequiel Ávila (Osasuna) šel do souboje ve vápně, ale míč netrefil ve skluzu.
36'
Nyní faulují hosté, na své polovině, takže je z toho volný kop pro Osasunu.
35'
Znovu se hra odehrává pouze ve středu hřiště, utkání nemá patřičný náboj.
34'
Ezequiel Ávila (Osasuna) fauluje, těch faulů je již v dosavadním průběhu poměrně dost.
33'
Osasuna s míčem u půlící čáry, domácí překonávají střed hřiště nákopy míčů.
32'
David García (Osasuna) zkusil vypálit ve vápně z voleje, ale střela mu nesedla, Joel Robles (Real Betis) v pohodě chytá.
31'
Rubén Martínez (Osasuna) rozehrává na levou stranu, domácí se dostávají na polovinu soupeře.
30'
Akce domácích končí útočným faulem Oiera, míč pro Real Betis.
29'
28'
Míč se vrací k brance Realu Betis, Joel Robles rozehrává na levou stranu.
27'
Akce Osasuny končí útočným faulem na Nabila Fékira.
26'
Domácí zkusili překvapit defenzivu Realu Betis centrem z pravé strany, ale ten hosté odvrací.
25'
Statistika držení míče – 35% : 65%.
24'
Žlutou kartu dostává Andrés Guardado (Real Betis).
23'
Alfonso Pedraza (Real Betis) nedostihl míč na levém křídle, ten končí v autu.
22'
Emerson (Real Betis) odehrál míč do autu, vhazují z levé strany, na své polovině.
21'
Je za námi prvních dvacet minut, které toho moc nenabídly. Oba týmy se perou o míče u půlící čáry, kde se také nejčastěji odehrává zápas.
20'
Roberto Torres (Osasuna) napřáhl ke střele zpoza vápna a byla to zajímavá střela, která zamířila jen těsně vedle branky! Joel Robles (Real Betis) se pouze po míči ohlédl.
18'
Hraje se pouze u půlící čáry, zatím je to poměrně nudný fotbal.
17'
Osasuna je sice na své polovině, kde se brání, ale zatím poměrně úspěšně.
16'
Real Betis se snaží dostat do blízkosti šestnáctky Osasuny, ale zatím bez úspěchu.
15'
Autové vhazování Realu Betis, z pravé strany, na půlící čáře.
14'
Další ztráta míče v podání Realu Betis, kdy Juanmi marně vyhlížel pas na levé straně.
13'
Špatnou rozehrávkou se hosté sami připravují o míč.
12'
Domácí útočí po pravé strany, Roberto Torres zkusil dostat míč do vápna, ale neuspěl, trefil jen bránícího hráče.
10'
Při dalším volném kopu se již hosté neprezentují nacvičeným signálem, je z toho nepřesný pas do vápna Osasuny, míč končí mimo hřiště.
9'
Žlutou kartu dostává Oier (CA Osasuna).
9'
Ještě to byl roh pro Real Betis, hosté rozehráli z pravé strany, ale akce končí odpískaným ofsajdem.
8'
Byl to signál, kdy Sergio Canales (Real Betis) vyslal přihrávkou dovápna Nabila Fékira, ten to zkusil z pravé strany, ale Rubén Martínez (Osasuna) vyrazil míč reflexivním zákrokem.
7'
Nyní vybojovali standardku na polovině soupeře také hosté.
6'
Téměř minutu trvalo, než sudí vše urovnal ve vápně Realu Betis, před volným kopem domácích. Ten neměl vůbec dlouhého trvání, akce končí odpískaným útočným faulem.
4'
Žlutou kartu dostává Ajsa Mándí (Real Betis).
3'
Sergio Canales (Real Betis) rozehrál, na bližší tyč ale míč odvrací bránící David García.
2'
Je tu první roh v zápase, který vybojovali hosté, rozehrávat ho budou z levé strany.
1'

CA Osasuna: R. Martínez – Vidal, Aridane, D. García, Estupiñán – R. Torres, Oier, Mérida, R. García – Adrián López, Ávila.
Náhradníci: Herrera – Cardona, Roncaglia, R. Ibáñez, Villar, Moncayola, Brandon.

Real Betis: Robles – Emerson, Mándí, Bartra, Pedraza – Javi García, Guardado – Canales, Fékir, Juanmi – Iglesias.
Náhradníci: D. Martín – Moreno, Joaquín, Gutiérrez, García, D. Lainez, Feddal.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, Álvarez.
REAL BETIS
Real Betis sice prohrál dva zápasy ze čtyř, ale na Osasunu ztrácí pouhé dva body, s bilancí jedné výhry a jedné remízy. Na rozdíl od Osasuny nedokázal Real Betis bodovat s Realem Valladolid, kterému v prvním kole doma podlehl 1:2. Stejně tak nedokázal Real Betis bodovat s Barcelonou (byť to měl, oproti Osasuně, přece jenom o něco těžší, když hrál na Nou Campu) – prohra 2:5. První body tak získal až ve třetím kole, kdy doma porazil Leganés 2:1, v jinak nervózním zápase, v němž padaly góly až ve druhé půli. Ve třetím domácím duelu opět Real Betis nevyhrál, v posledním kole doma ztratil dva body s Getafe (remíza 1:1).
CA OSASUNA
Po čtyřech kolech je ve španělské nejvyšší soutěži již pouze čtveřice neporažených týmů – vedoucí Sevilla, třetí Real Madrid, čtvrtý Athletic Bilbao a právě Osasuna, která je na místě devátém. I přes nulu na kontě proher není bodový zisk Osasuny kdovíjaký, za což mohou hned tři remízy ze čtyř zápasů. Osasuna vyhrála hned úvodní duel ligového ročníku (1:0 v Leganés), aby ale následně doma ztratila body s Eibarem (0:0). V atraktivním duelu 3. kola pak Osasuna doma vydřela bod s obhájcem titulu FC Barcelonou, když na konečných 2:2 vyrovnával v 81. minutě z penalty Roberto Torres. A v posledním kole zachraňoval remízu 1:1, na hřišti Realu Valladolid, ve stejné minutě Robert Ibañez.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 5. kola španělské LaLigy, v němž CA OSASUNA přivítá na svém stadionu REAL BETIS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.