La Liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Eibar - 3. listopadu 2019   18:30

CD Leganés
6' Nasjrí
1:2
(1:1)
Eibar
18' Charles  (Cote) • 84' Kike García  (Orellana)
CD Leganés
Cuéllar – Rosales, Bustinza (C), Siovas, J. Silva – Mesa (71. Eraso), Rivera, Recio (88. Arnáiz) – Nasjrí, Carrillo (61. Óscar Rodríguez), Braithwaite.
Soriano – Awaziem, Eraso, Arnáiz, Rodrigues, Óscar Rodríguez, Ruibal.
González – Rodríguez, Carreňo
Estadio Municipal de Butarque (Leganés)
Eibar
Dmitrović – De Blasis, P. Oliveira, Arbilla, Cote – Orellana, Escalante (C), Papakouli Diop, Inuj (85. P. León) – Charles (73. Enrich), Kike García (90+3. Expósito).
Y. Rodríguez – Bigas, Enrich, Expósito, Quique, P. León, Burgos.

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:20.
Dobojováno! Eibar dnes proměnil obě své šance, z minima vytěžil maximum a odváží si důležité tři body. Leganes toho také dnes moc dopředu nepředvedlo, udeřilo ale jen jednou a zůstává v tabulce poslední.
90+4'
90+4'
Centr Arnáize je zablokován Exposito, domácí tým musí začít další útočné snažení ze středu hřiště.
90+3'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike García, přichází Eduardo Expósito.

Ošetření Kikeho Garcíi trvalo přes devadesát sekund.
90+1'
Žlutou kartu následně vidí i José Arnáiz, ten přiběhl za rozhodčím, aby protestoval po údajně neodpískaném faulu u pokutového území Eibaru.
90+1'
Christian Rivera ostrým skluzem sestřelil k zemi Kikeho Garcíu a prohlíží si žlutou kartu.
90+1'
Rozhodčí Pablo González oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.
89'
První zásah Josého Arnáize do hry není pozitivní, domácí fotbalista na levém křídle fauloval Pedra Leóna a brankář Dimitrović s navázáním hry určitě spěchat nebude.
88'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Recio, přichází José Arnáiz.
87'
Po centru Recia se do zakončení neprobil Nasjrí, po následném odrazu míče za hostující branku bude rozehrávat Marko Dimitrović.
86'
Siovas riskantní přihrávkou dostal pod tlak brankáře Cuéllara, ten dokázal míč před napadajícím Enrichem odkopnout do bezpečí.
85'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Pedro León.
84'
Eibar právě vstřelil branku!
Po ubránění předchozí standardní situace hosté podnikli bleskový brejk, v jehož závěru Orellana vysunul KIKEHO GARCÍU za záda domácích zadáků a Kike pak zblízka nedal Cuéllarovi šanci zasáhnout!
84'
Standardní situaci po jubilejním dvacátém faulu hostů rozehrál Rosales, domácí se ale znovu nedokázali nijak prosadit.
83'
Centr Jonathana Silvy ale nenašel žádného z bílo-modrých adresátů.
82'
Recia fauloval Fabian Orellana, hra se bude moci přesunout k brance Eibaru.
80'
Po autovém vhazování De Blassise Enrich příliš vysoko zdviženou nohou atakoval Riveru, píská se další faul hostů.
78'
Centr Pabla De Blassise vypadal nebezpečně, hráči v zeleném se k němu ale před brankou nedostali.
77'
Recio fauloval Escalanteho, následovat bude volný kop hostů na útočné polovině.
76'
Eibar už dobrou minutu a půl drží míč na svých kopačkách, hosté se dopředu neženou.
74'
De Blassisův přetažený centr si zpracoval Inuj, už při letu míče ale byl pískán nedovolený zákrok jeho spoluhráčů.
73'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Charles, přichází Sergi Enrich.
72'
Jonathan Silva se pokusil odcentrovat z levého křídla, vůbec se mu to ale nepovedlo a s pomalým pasem do pokutového území si hostující defenziva snadno poradila.
71'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Roque Mesa, přichází Javi Eraso.
70'
Rohový kop domácích, Rosalesově centru se Eibar ubránil.
69'
Roberto Rosales se na pravém křídle pokusil o dva centry, první byl sražen k rohovému praporku, ten druhý pak našel jen hlavu bránícího Paula Oliveiry.
68'
Leganés vycítilo příležitost a domácí už zase drží míč na útočné polovině.
66'
Po čase jsme zase viděli šanci! Rosales získal obrovské množství místa na pravé straně pokutového území, pak křižnou ránou branku netrefil, především ale jen kousek chyběl Nasjrímu, aby usměrnil míč do odkryté části hostující branky!
65'
Žlutou kartu dostává Martin Braithwaite (CD Leganés).

Dánskému fotbalistovi byl odpískán faul na levém křídle, pak byl karetně potrestán za následné protesty.
64'
Orellana přenesl hru útočnou polovinou na levou stranu k Inujovi, ten se od rohu pokutového území pokusil přímo zakončit, vysoko ale přestřelil branku.
62'
Recio ucítil na zádech ruku Kikeho Garcíi a spadl k zemi, hostujícímu hráči je pískán už šestý faul v dnešním zápase.
61'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Guido Carrillo, přichází Óscar Rodríguez.
60'
Centr Orellany od praporku skončil v rukavicích brankáře Cuéllara.
60'
Fabian Orellana na pravém křídle sice nepřešel přes Siovase, hosté ale budou moci pokračovat rohovým kopem.
59'
Po rohu se sice do zakončení protlačil Unai Bustinza, jeho lobovanou hlavičku ale snadno zachytil brankář Dimitrović.
58'
Po Braithwaitově zisku míče na vlastní polovině domácí podnikli rychlý přechod do útoku, z nějž rezultuje rohový kop.
57'
Nákop Paula Oliveiry byl příliš dlouhý pro Fabiana Orellanu, ten se za míčem ani nerozběhl.
56'
Snaha Eibaru je zastavena odpískáním nedovoleného zákroku Kikeho Garcíi v souboji se Siovasem.
55'
Hosté hrají s míčem na útočné polovině, zatím jsou ale daleko od pokutového území domácího týmu.
53'
Jonathan Silva si při průniku po levém křídle naběhl do bránícího Pabla De Blassise, nedovolený zákrok u hlavního rozhodčího nevybojoval.
52'
Braithwaite potáhl míč po levé straně, pak ale adresoval nepřesnou přihrávku Nasjrímu, střelec první branky měl k míči daleko.
51'
Následnému centru Fabiána Orellany se fotbalisté Leganés ubránili.
50'
Tentokrát byl faulován Kike García, to už znamená standardní situaci pro Eibar v hloubi útočné poloviny.
49'
Počet faulů na hostující straně nadále rychle roste, ve středu hřiště se teď dopustili už dvanáctého.
47'
Domácí podnikli rychlý přechod do útoku a Nasjrí měl velké množství prostoru u pokutového území, při střeleckém zakončení se ale ošklivě ukopl a mířil daleko vedle hostující branky.
46'
Po přestávce se podle očekávání pokračuje v zahajovacích sestavách, oba trenéři zatím nemají potřebu něco výrazněji měnit.
46'
První poločas utkání mezi CD Leganés a SD Eibar sice přinesl dvě branky, jinak ale nabídl minimum zajímavých momentů a oba týmy se po zásluze rozcházejí do šaten za smírného stavu 1:1.

Skóre zápasu úspěšnou dorážkou otevřel Jusúf Nasjrí, na opačné straně se hlavičkou po výborném centru Cote prosadil Charles.
45+1'
45+1'
Rozhodčí Pablo González k úvodním pětačtyřiceti přidává jednu nastavenou minutu.
45'
Domácí vybojovali standardní situaci, následný centr ale doletěl přímo do náruče Marka Dimitroviće, ten měl jednoduchou práci se zachycením míče.
44'
Nasjrí potáhl míč po pravém křídle a hledal před brankou Guida Carilla, ten ale na míč těsně nedosáhl.
43'
Před domácími se otevřel prostor na útočné polovině, Nasjrímu se lae nepovedlo zpracovat přihrávku Recia a akce byla výrazně zpomalena.
42'
Po střetu Christiana Rivery s Kike Garcíou se poněkud překvapivě píská nedovolený zákrok hostujícího fotbalisty.
41'
Centr Roqueho Mesy letěl mimo dosah nabíhajících hráčů Leganés.
39'
Arbilla se pokusil dlouhým pasem přenést hru doprava, tam byl Orellana přehlavičkován Jonathanem Silvou, od domácího beka se míč odrazil za postranní čáru.
37'
Také Reciova přihrávka na Nasjrího po útočné polovině postrádala přesnost, hosté odkopli míč do zámezí.
36'
Domácí mají zatím jen 61% úspěšnost přihrávek, hosté jsou na tom ještě o dvě procenta hůře.
35'
Volný kop pro hosty ve středu hřiště, centr Coteho sice našel v pokutovém území Paula Oliveiru, ten ale v tísni zakončuje vedle domácí branky.
33'
Následný centr Jonathana Silvy doletěl až za branku Eibaru, odkopávat bude Marko Dimitrović.
33'
Nasjrá dostal zajímavý pas na hranici pokutového území, ovšem nezvládl první dotyk s míčem, dostal se pod tlak a vystřelit už nedokázal.
31'
Útočná aktivita Eibaru končí odpískáním nedovoleného zákroku ve skrumáži před brankářem Cuéllarem.
31'
Po dalším Coteho centru se Charles tentokrát sice do zakončení neprotlačil, hosté ale budou moci pokračovat v útočení rohovým kopem.
29'
Inuj ve středu hřiště podkopl Nasjrího, píská se už osmý faul hostujícího týmu.
29'
Standardní situace pro domácí od postranní čáry, centr ale doletěl přímo k brankáři Dimitrovićovi.
27'
Tempo zápasu výrazně zvolnilo, na kopačky hráčů obou týmů se vkrádá řada nepřesností.
26'
Hosté hrají s míčem ve středu hřiště a snaží se najít cestu do defenzivy Leganés.
24'
Domácí mohli zahrávat rohový kop, centr Jonathana Silvy ale nenašel před brankou nikoho v bílo-modrém.
23'
Rosalesův centr do pokutového území přeletěl nabíhajícího Carilla.
21'
Útočnou aktivitu domácích zastavil faul Carilla na Pabla De Blassise, rozehrávky se ujme brankář Marko Dimitrović.
20'
Domácí přenesli hru na útočnou polovinu a po odrazu míče za postranní čáru mohou vhazovat.
18'
Tentokrát už se ale neubránili! Na parádní Coteho centr z kroku si naskočil CHARLES a nechytatelnou hlavičkou rozvlnil síť za zády brankáře Cuéllara!
17'
Podstatně zajímavěji vypadala další akce Eibaru, kdy po přenesení doleva z voleje adresoval přihrávku před branku Inuj, domácí se ale ubránili.
17'
Orellana se pokusil o neúspěšný individuální průnik po levé straně.
15'
Po následné standardní situaci se o akrobatické zakončení přes hlavu pokusil Dimitris Siovas, řecký obránce ale branku netrefil.
14'
Po faulu na Jonathana Silvu se na hřišti strhla drobná rozmíška, po niž jsou žlutě napomenuti právě Jonathan Silva a Charles.
12'
Gonzalo Escalante ve středu hřiště stáhl k zemi Nasjrího, píská se proti hostům.
11'
Orellanově obloučku do pokutového území se domácí ubránili, Eibar pak sice ještě zůstal usazen u míče, ohrozit brankáře Cuéllara už ale hosté nedokázali.
10'
Po prvním faulu domácích budou fotbalisté Eibaru zahrávat standardní situaci na útočné polovině.
9'
Rohovému kopu domácích se pak Eibar ubránil a hosté už přenesli hru na soupeřovu polovinu.
8'
Domácí jsou při chuti a Brathwaite pronikl po levém křídle, následně přihrával před branku, Oliveira ale uklízí míč na roh.
7'
Celá akce byla ještě ověřena videorozhodčím, k žádnému porušení pravidel ale nedošlo a branka je potvrzena.
6'
Leganés právě vstřelili branku! Domácí se ujímají vedení! Celou akci odstartovala pohledná kombinace na pravém křídle, po niž centroval Recio a z hranice pokutového území střílel Brathwaite, ten trefil jen spoluhráče Carilla, jenž sice v pádu nepřekonal brankáře Dimitroviće, odražený míč ale usměrnil do sítě JÚSUF NASJRÍ!
5'
Další nedovolený zákrok hostů, Kike García je dokonce už v páté minutě potrestán žlutou kartou za velmi nebezpečný faul na Recia.
3'
Jonathan Silva byl faulován hostujícím kapitánem Escalantem u postranní čáry, domácí rychle rozehráli.
2'
Úvod zápasu se odehrává výhradně ve středu hřiště, oba týmy se zatím marně snaží dostat míč pod kontrolu na delší hrací čas.
1'
Rozehráno! Fotbalisté Leganes hrají v modro-bílé kombinaci, hosté dnes oblékli zelenou sadu.
1'

CD Leganés: Cuéllar – Rosales, Bustinza (C), Siovas, J. Silva – Mesa, Rivera, Recio – Nasjrí, Carrillo, Braithwaite.
Náhradníci: Soriano – Awaziem, Eraso, Arnáiz, Rodrigues, Óscar Rodríguez, Ruibal.

SD Eibar: Dmitrović – De Blasis, P. Oliveira, Arbilla, Cote – Orellana, Escalante (C), Papakouli Diop, Inuj – Charles, Kike García.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Bigas, Enrich, Expósito, Quique, P. León, Burgos.

Rozhodčí: González – Rodríguez, Carreňo.
Poslední vzájemné zápasy

Leganés – Eibar 2:2
Leganés – Eibar 2:3
Eibar – Leganés 1:0
Leganés – Eibar 0:1
Leganés – Eibar 2:0
SD Eibar je na tom o trochu lépe. Hostující celek zatím uhrál 12 bodů a nachází se na 15. příčce, takže také žádná velká sláva. V posledním kole Eibar vyhrál, když doma porazil 2:1 silný Villarreal a na tento zápas chtějí dnes hosté navázat.
CD Leganés se zatím v této sezoně hodně trápí. Domácí celek zatím z jedenácti utkání uhrál jen a pouze 5 bodů a nachází se na posledním 20. místě. Domácí pouze jednou vyhráli, když porazili 1:0 Mallorcu. Dnes potřebují domácí zabrat a naplno bodovat, tak uvidíme, jak tento duel zvládnou.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu další zápas 12. kola, ve kterém Leganes vyzve Eibar. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to dnes celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.