La Liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Granada - 15. září 2019   16:00

0:2
(0:1)
Granada
45+6' Sánchez  (Montoro) • 54' Y. Herrera  (Montoro)
Celta Vigo
Blanco – Mallo, Sáenz, Aidoo, Olaza – Méndez (16. N. Araujo), Lobotka, Beltrán, Denis Suárez (78. Sisto) – S. Mina (60. Pape Diop), Aspas.
S. Álvarez – N. Araujo, Sisto, Pape Diop, G. Fernández, Losada, K. Vázquez.
Prieto – Villate, Martínez
Abanca-Balaídos (Vigo)
Granada
Rui Silva – Díaz, D. Duarte, Sánchez, Marín – Montoro, Y. Herrera – Puertas, Vico (45+5. C. Fernández), Machís (89. Azeez) – Soldado (65. Vadillo).
A. Escandell – C. Fernández, Azeez, Vadillo, J. A. Martínez, Ramos, Gonalons.

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:13.
Je dobojováno. Sledovali jsme hodně vyhecované utkání, které nakonec zvládla lépe Granada, která vyhrála na hřišti Celty Vigo 2:0. Nutno dodat, že utkání hodně ovlivnil hlavní rozhodčí, který v úvodních třiceti minutách vyloučen Celtě dva hráče a ta tak dohrávala v devíti. Domácí bojovali, ale oslabení bylo znát.
90+4'
90+3'
Domácí se stále tlačí dopředu, ale do zakončení se nedostávají, hosté dohrávají zápas velmi zkušeně.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Ramon Azeez.
88'
Celta nakonec zahrávala další rohový kop, ale i tentokrát se Granada v pohodě ubránila.
87'
Domácí se ještě snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale bez dvou vyloučených hráčů to mají opravdu hodně složité.
85'
Do zakončení se dralo snad sedm hráčů Celty, ale u míče byl nakonec jako první Antonio Marín.
84'
Rohový kop pro Celtu Vigo.
82'
Po zisku míče šli domácí dopředu. Hugo Mallo poslal míč do vápna, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu nedostal.
80'
Hosté drží míč a kombinují, už nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné.
78'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Pione Sisto.
76'
Hostující hráč je ošetřován a vypadá to, že chvíli se tedy hrát nebude.
74'
Žlutou kartu dostává Néstor Araujo (Real Club Celta de Vigo).
72'
Granada kontroluje své vedení a myslím si, že není pochyb o tom, že hosté už získají všechny tři body, hodně cenné body.
70'
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
68'
Další rychlý výpad domácích, který skončil nepřesnou střelou.
66'
Na druhé straně to vzal na sebe Iago Aspas, ale jeho střela z dálky přesná nebyla, přesto si vysloužil potlesk fanoušků.
65'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Roberto Soldado, přichází Álvaro Vadillo.
64'
Po rychlé akci se najednou centr objevil na hranici malého vápna, ale pohotový Soldado ho nedokázal usměrnit do branky!
63'
Žlutou kartu dostává Hugo Mallo (Real Club Celta de Vigo).
61'
Je před námi posledních zhruba 30 minutek. Domácí hrají v devíti, hosté vedou 2:0, takže o vítězi je nejspíše už rozhodnuto.
60'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Pape Diop.
59'
Po delší době zaútočili domácí hráči, ale vše skončilo nepřesným centrem.
58'
Iago Aspas se provinil útočným faulem a hodně se rozčiloval na výrok rozhodčího.
56'
Domácí ale stále bojují a snaží se něco vymyslet, ale bez dvou vyloučených hráčů je to velmi složité.
54'
Granada právě vstřelila branku!
A je nejspíše rozhodnuto, protože Granada jde do vedení 2:0! Z dálky napřáhl YANGEL HERRERA, který to trefil fantasticky. Míč po jeho ráně skončil na břevně, od kterého se odrazil do branky a Blanco byl zcela bez šance.
52'
Po rychlé akci se domácí dostali do vápna soupeře, ale zakončení z toho nebylo a nyní už hrají zase hráči Granady.
50'
Ale z rohu nic nebylo a od své branky bude rozehrávat Rubén Blanco.
49'
Rohový kop pro Granadu.
48'
Hostující hráči se tlačí před branku soupeře, ale zatím kombinují dalek od branky, kterou střeží Rubén Blanco.
46'
Hráči se vrací zpět na trávník, tak uvidíme, co nám druhý poločas nabídne.
Druhý poločas začne přibližně v 17:08 hodin.
První poločas je za námi a byl hodně divoký. K vidění bylo hodně tvrdých zákroků a v prvních třiceti minutách hned dvě červené karty. Obě pro domácí hráče, takže Celta hraje v devíti lidech. Granada se do zakončení příliš nedostává, ale branku nakonec dala, když se v šesté minutě nastavení trefil hlavou Sánchez.
45+6'
45+6'
Ale zničehonic je tu úvodní branka tohoto utkání. Po rohovém kopu se k hlavičce skvěle dostal SÁNCHEZ, který nedal brankáři šanci a Granada jde tedy do vedení 1:0!
45+5'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Fede Vico, přichází Carlos Fernández.
45+5'
Kromě několika faulů se v závěru prvního poločasu na trávníku nic zajímavého neděje.
45+3'
Hosté zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nebylo a pokračujeme za nerozhodného stavu.
45+1'
Rozhodčí přidal hned 6 minutek.
45'
Denis Suárez po faulu odkopl míč a následuje další žlutá karta.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Žlutou kartu dostává Víctor Díaz (Granada CF).
43'
Po centru si pro míč došel pozorný Rubén Blanco, který nikam samozřejmě nepospíchá.
42'
Domácí stále dobře brání a soupeře k ničemu nepouští. A nutno dodat, že Granada má na hřišti hodně prostoru.
40'
Žlutou kartu dostává Santiago Mina (Real Club Celta de Vigo).
38'
Slibnou akci Granady zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
37'
Hostující hráči drží míč, kombinují, ale do zakončení se vůbec nedostávají.
35'
Až nyní se konečně Antonio Puertas dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale s jeho přízemním pokusem neměl Rubén Blanco problémy.
34'
Obraz hry je ale stále stejný. Ani proti devíti se Granadě příliš nedaří a pořád je to hlavně velký boj o každý kousek hřiště.
32'
Rozhodčí poslal hráče k postranní lajně doplnit tekutiny. Diváci stále hlasitě pískají.
30'
Tak pozor, protože žlutá karta pro Beltrána se ruší a rozhodčí mu uděluje kartu červenou! Domácí mají v úvodních třiceti minutách dva vyloučené hráče!
30'
Rozhodčí přezkoumává další tvrdý střet na videu, tak uvidíme, jak to tentokrát dopadne.
29'
Další tvrdý souboj a znovu se bude ošetřovat.
28'
Zatím je to plné emocí a osobních soubojů, takže fotbalové krásy jsme příliš neviděli a vypadá to, že asi ani neuvidíme.
25'
K odraženému míči se na hranici velkého vápna dostal Víctor Díaz, ale branku trefit nedokázal.
24'
Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro Granadu. Dočkáme se úvodní branky?
23'
Ani jednomu celku se směrem dopředu zatím vůbec nedaří. Nic zajímavého se na trávníku neděje.
21'
Je za námi úvodních dvacet minutek. Šanci jsme žádnou neviděli, ale dočkali jsme se už červené karty, kterou za faul na Soldada vyfasoval domácí Jorge Sáenz.
20'
Žlutou kartu dostává Sánchez (Granada CF).
19'
Ale z úvodního rohu v tomto utkání nic nebylo, hostující hráči to zvládli a ubránili se.
18'
Dopředu se nyní vydali domácí, kteří se drželi na polovině soupeře a nakonec vybojovali rohový kop.
16'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Brais Méndez, přichází Néstor Araujo.
16'
Nakonec z toho bylo zakončení z hranice velkého vápna, ale to se vůbec nepovedlo a Rubén Blanco nemusel zasahovat.
15'
Hosté se usadili na polovině Celty a snaží se něco kloudného vymyslet.
13'
Domácí samozřejmě ještě protestovali, ale není jim k ničemu. No, teď to bude hodně zajímavé.
11'
Tak pozor, protože Jorge Sáenz nakonec po nějakých třech minutách červenou kartu opravdu vyfasoval, musí ze hřiště a to je velká komplikace pro Celtu!
10'
Hosté se dožadují červené karty pro domácího Sáenze, který Soldada fauloval.
9'
Rozhodčí celou situaci ještě přezkoumává na videu, takže se stále nehraje.
8'
Nyní na trávníku zůstal hostující Roberto Soldado, ale ani tentokrát to faul nebyl. Hosté se samozřejmě hodně zlobí.
6'
Domácí hráč se dostal k vápnu soupeře, po souboji upadl, ale rozhodčí to jako faul neposoudil.
5'
Zatím je to velmi opatrné, ani jeden celek nechce v úvodu utkání udělat zbytečnou chybu.
3'
Ale ani hostům se nezadařilo na polovině soupeře, takže znovu hraje Celta, která je mírným favoritem tohoto utkání.
2'
Snažení domácích skončilo útočným faulem a na tahu je tedy poprvé v utkání Granada.
1'
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1'
Hráči jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo, Sáenz, Aidoo, Olaza – Méndez, Lobotka, Beltrán, Denis Suárez – S. Mina, Aspas.
Náhradníci: S. Álvarez – N. Araujo, Sisto, Pape Diop, G. Fernández, Losada, K. Vázquez.

Granada CF: Rui Silva – Díaz, D. Duarte, Sánchez, Marín – Montoro, Y. Herrera – Puertas, Vico, Machís – Soldado.
Náhradníci: A. Escandell – C. Fernández, Azeez, Vadillo, J. A. Martínez, Ramos, Gonalons.

Granada – Celta 1:1
Granada CF je na tom podobně, protože i hosté mají zatím 4 body a nachází se na 11. pozici. Granada začala novou sezonu pořádnou přestřelkou, protože na hřišti Villarrealu hrála 4:4. Pak prohrála 0:1 se Sevillou a naposledy vyhrála na hřišti Espanyolu, a to 3:0.
Real Club Celta de Vigo má zatím po třech kolech 4 body a nachází se na 13. pozici. Celta začala novou sezonu domácím utkání s Realem Madrid, kterému podlehla 1:3. Pak vyhrála 1:0 nad Valencií a naposledy hrála 1:1 na hřišti Sevilly.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu 4. kolo a my budeme sledovat duel mezi Celtou Vigo a Granadou. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.