La Liga -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Villarreal - 13. června 2020   17:00

Blanco – Mallo (C) (84. Denis Suárez), Murillo, N. Araujo, Olaza – Pape Diop (46. Aidoo), Bradarić, Rafinha (59. Sisto) – S. Mina (81. Smolov), Aspas, Hernandez García (46. Yokuşlu).
Abanca-Balaídos (Vigo)
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar (C), Albiol, Francisco Torres, A. Moreno – Anguissa, Iborra (67. Trigueros), Cazorla (58. Bacca) – G. Moreno (58. Chukwueze), Alcácer (81. Ontiveros), Moisés Gómez (81. Morlanes).

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost a přejeme vám hezký prosluněný víkend.
Poražená Celta Vigo naopak nenavázala na bodové zisky z předchozích zápasů a dál bude muset řešit zachranářské starosti.
Výhra je pro Villarreal velmi důležitá. Díky ní se tento tým nalepil na záda sedmé Valencie, která drží poslední místenku do pohárové Evropy.
Villarreal se po korona pauze probral k životu a po třech předešlých porážkách slaví na půdě Celty Vigo těsné vítězství. Vítězství, které mu až v nastaveném čase vystřelil střídající Manu Trigueros.
Držení míče: 40% : 60%.
Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 5:20.
90+4'
90+3'
Villarreal zamkl svého soupeře na jeho polovině a zdá se, že tento zápas těsně vyhraje.
90+1'
Villarreal právě vstřelil branku!
Teprve v nastaveném čase poprvé mění skóre Villarreal! Za klub přezdívaný Žlutá ponorka se snažili prosadit hned tři hráči: unikající Bacca ale přepadl přes gólmana, Chukwuezeho dorážku zblokoval obránce a situaci zachránil až MANU TRIGUEROS, jehož obráncem ve skluzu přizvednutá dorážka přeskočila vracejícího se brankáře. Nutno dodat, že za svou aktivitu si Villarreal skórovat zasloužil.
90'
Na vstřelení gólu mají hráči poslední čtyři minuty.
89'
Útočný faul. Spáchal ho Bacca (Villarreal).
87'
K nádherné individuální akci se na polovině hřiště nadechl Bacca (Villarreal). Přestože postupoval proti několikanásobné přesile, dokázal si zprava navést míč na osu a svůj průnik zakončit levačkou těsně vedle pravé tyče!
85'
Roh pro Villarreal. Přihrávku na kratší vzdálenost vystřídal odvrácený vzdušný pas.
84'
I domácí už využili všech pět střídání.
84'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Hugo Mallo, přichází Denis Suárez.
82'
A právě Smolov (Celta Vigo) se po svém příchodu prezentoval centrem, který dolétl do rukou gólmana.
81'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Fjodor Smolov.
81'
Hosté tímto vyčerpali všechna střídání.
81'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Javier Ontiveros.
81'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Manu Morlanes.
79'
Za dlouhým nákopem běžící Gaspar (Villarreal) už míč na hrací ploše nezastihl.
77'
Po jeho rozehrávce se činila domácí obrana, která míč dopravila mimo rizikovou zónu.
76'
Rychlostně vybavený Chukwueze (Villarreal) se prohnal podél pravé lajny pokutového území, aby nízkým centrem před bránu získal pro svůj tým rohový kop.
75'
Statistika držení míče: 40% : 60%.
73'
Středem hřiště procházejícího Bradariće dokázal zastavit Trigueros (Villarreal).
71'
Dvacet minut do konce, stav bezbrankový. Vypadá to, že tento zápas bude o jednom gólu. Nebo o žádném?
69'
Následoval tedy roh, jemuž se zkonsolidovaná defenziva Villarrealu hravě ubránila.
68'
Hlavičkující Yokuşlu (Celta Vigo) trefil obránce, od něhož se míč odrazil mimo branku.
67'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Vicente Iborra, přichází Manu Trigueros.
66'
Trochu vzruchu způsobil až Chukwueze, když si z pravé strany mezi obránci nakráčel do pokutového území, aby důraznou střelou po zemi prověřil um domácího gólmana.
64'
Tak ne. Brankář Asenjo (Villarreal) mohl zůstat v klidu, protože centr byl stejně přetažený.
63'
Po změně stran se dosud nic zajímavého nestalo. Změnit to může rohový kop, který rozehraje Celta Vigo.
61'
Santi Mina (Celta Vigo) se ocitl v ofsajdu.
59'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Rafinha, přichází Pione Sisto.
58'
Už také Javier Calleja (Villarreal) udělal dvojitou změnu v sestavě. Obě mužstva tak díky novému pravidlu mají ještě po třech střídáních.
58'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Samuel Chukwueze.
58'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Carlos Bacca.
56'
Domácí se osmělili centrem Olazy, který se tak trochu naivně snažil najít ve vápně obklíčeného Aspase.
55'
Statistika držení míče: 37% : 63%.
54'
A podařilo se. Moreno (Villarreal) pak nahrál Gasparovi, ten si ale s obráncem neporadil.
53'
Míč přesto zůstává na domácí polovině, presující útočníci Villarrealu se ho snaží získat zpět.
52'
A nevydařil se ani další útok, protože za průnikovou přihrávkou běžící Alcácer (Villarreal) se nechal hloupě odzbrojit Araujem.
50'
Právě Moreno (Villarreal) o chvíli později vyslal nadějný centr snášející se do předbrankového prostoru, tomu však kraluje Rubén Blanco.
49'
Tam vybojovali míč domácí. Rafinha poté zkusil projít kolem Morena, ten mu to ale nedovolil.
47'
Iborra (Villarreal) fauloval ve středu hřiště.
46'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pape Diop, přichází Joseph Aidoo.
46'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Juan Hernandez García, přichází Okay Yokuşlu.
46'
Pro vstup do druhé půle si domácí trenér Oscar Garcia připravil dvojité střídání.
46'
Fotbalisté se vracejí zpátky na hřiště.
Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 2:5.
Rohy: 0:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 4:11.
Villarreal měl v první půli jednoznačně navrch a pro někoho je možná s podivem, že nedokázal vstřelit gól. Vždyť šance Cazorly, Iborry nebo G. Morena si o to přímo říkaly. Oproti tomu Celta Vigo chtěla hrozit hlavně z brejků, výsledek (0 střel na bránu) ale vidíte sami.
45+2'
45+2'
Ve druhé (a zároveň poslední) nastavené minutě si do skvělé šance vyšplhal G. Moreno (Villarreal)! Balon hlavičkoval přesně k tyči, jenže mrštný gólman Asenjo mu radost z gólu překazil.
45'
A musel se bránit rohovému kopu. Cazorlův centr pak mířil na přední tyč, kde ho odhlavičkoval obránce.
43'
Domácí tým nedokáže přejít do protiútoku.
42'
Hru přenášející Moreno (Villarreal) hledal na pravé straně Alcácera, balon však skončil až za autovou čárou.
40'
Poblíž půlící a zároveň postranní čáry si Pape Diop (Celta Vigo) vyšlápl na Malla a svým faulem vyrovnal poměr žlutých karet na 1:1.