La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : CA Osasuna - 29. září 2019   18:30

Levante
5' Hernâni (Miramón)
1:1
(1:0)
CA Osasuna
57' R. García  (R. Torres)
Levante
Aitor Fernández – Miramón, Postigo, Vezo, C. Clerc – Hernâni, Campaña, Radoja, Morales (C) (75. Rochina) – Martí (75. S. León), B. Mayoral (85. Coke).
Olazábal – Coke, Cabaco, S. León, Melero, Rochina, N. Vukčević.
César Soto – Alfonso Costoya, Carlos Álvarez
Estadio Ciudad de Valencia (Valencia)
CA Osasuna
R. Martínez – Vidal, Aridane, D. García, Estupiñán – R. Torres, Oier (C), Mérida (46. Moncayola), R. García (83. R. Ibáñez) – Adrián López (83. Villar), Ávila.
Herrera – Brašanac, R. Ibáñez, Moncayola, Navas, Roncaglia, Villar.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek nedělního večera.
Ve druhém poločase se Osasuně povedlo vyrovnat, ovšem po vyloučení soupeře už nám toho hostující celek moc nepředvedl. Viděli jsme podprůměrné utkání, které došlo do spravedlivé remízy. Levante bylo sice kvalitnější, jenže Hernâni mu sebral vítr z plachet.
90+4'
90+2'
Na pravé straně šestnáctky se pokoušel uvolnit Jorge Miramón, který ale trefil zadní partie Pervise Estupiñána. Hlavní rozhodčí situaci viděl a opět správně rozhodl o tom, že to pokutový kop nebyl.
90+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se budou hrát čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90'
Žlutou kartu dostává Sergio León (Levante UD), jenž dohrál souboj a došlápl na nárt soupeře.
89'
Jenže pas za obranu byl příliš dlouhý, a tak si pro balon vyběhl Aitor Fernández. Levante se při založení akce dostalo pod tlak, ale vynutilo si faul.
88'
Centr od pravého rohového praporku letěl na první tyč, odkud míč bránící hráči odehráli pryč. Osasuna opět velmi rychle přešla na útočnou polovinu a bude hledat recept na překonání obrany.
87'
Levante se ani v deseti mužích nevzdává naděje na vítězství! Domácí celek bude v závěru zápasu rozehrávat ještě jeden rohový kop.
85'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Coke.
85'
Hostující tým rozehrával rohový kop, který byl odvrácen za šestnáctky. V tomto prostoru se nacházel Aridane, jehož zakončení letělo vysoko nad branku.
84'
Žlutou kartu dostává Aitor Fernández (Levante UD), který v přerušené hře diskutoval s hlavním rozhodčím.
83'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Adrián López, přichází Juan Villar.
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Robert Ibáñez.
82'
Žlutou kartu dostává Nemanja Radoja (Levante UD).
81'
Neskutečné, co hostující tým dokáže zahodit! Střela z pravé strany byla sražená do druhé vlny, kde se nacházel osamocený Nacho Vidal- Jeho pokus byl z jasné pozice nepřesný, tohle musí končit v brance.
80'
Jdeme do zajímavé koncovky, která by měla být v režii hostujícího mužstva- Osasuna se dostala k dalšímu centru z pravé strany, ale byl znovu odvrácen za postranní čáru.
79'
Hostující celek se zatím nedostává do nebezpečných situací. Opět byla Osasuna donucena k centru ze strany, který byl ale odvrácený.
76'
Po vystřídání dal hlavní rozhodčí pokyn, aby se oba celky běželi občerstvit. Za pár okamžiků ale budeme zase pokračovat.
75'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Sergio León.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Rubén Rochina.
74'
Po vyloučení přichystala domácí střídačka hned dvě změny. Na zeleném pažitu je u balonu Osasuna, která kombinuje na útočné polovině.
72'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Hernâni (Levante UD). Domácí hráč prohrál souboj a byl trochu podrážděný, a tak šlapákem trefil soupeře na kotník.
70'
Výsledek je vyrovnaný, také hra se ve druhé pětačtyřicetiminutovce vyrovnala. Zda se, že remízový stav by byl na konci zápasu spravedlivý.
67'
Hra se velmi rychle otočila na druhou stranu hrací plochy, kde hostující mužstvo rozehrávalo rohový kop. Po něm ale zakončení nepřišlo, a tak se balonu chopilo Levante.
66'
Obrovská šance Levante zůstává bez odezvy! Nejprve se k zakončení dostal Borja Mayoral, jenž vystřelil do hostujícího brankáře. K dorážce se pak ještě probojoval Jorge Miramón, jehož střela skončila v místech, kde už Rubén Martínez ležel.
65'
Na levé straně šestnáctky se uvolnil Hernâni, jehož centr mířil na zadní tyč, kde se nacházel Roger Martí. Jeho pokus zastavil vystupující soupeř.
63'
Před brankou Osasuny se odehrál souboj, v němž byli Borja Mayoral a Pervis Estupiñán. Domácí ofenzivní hráč skončil na zemi, ale pokutový kop se nepískal. Dle opakovaného záběru to bylo správné rozhodnutí hlavního rozhodčího.
61'
Žlutou kartu dostává Roger Martí (Levante UD), který byl pozdě v souboji a dohrál Davida Garcíu, jenž balon dávno odehrál pryč.
60'
Najednou obraz hry je zcela opačný, Osasuna se tlačí do útoku a soupeř zase čeká na protiútoky.
59'
V krástkém sledu mohlo Levante odpovědět, ovšem po rohovém kopu se činil Rubén Martínez, jenž se od praporku nenechal překvapit.
57'
Osasuna právě vstřelila branku!
Z ojedinělé akce je vyrovnáno! Po pasu z pravé strany převzal míč na hranici vápna RUBÉN GARCÍA, který se štěstím proskočil mezi stopery a v pádu trefil pravý spodní roh branky..
56'
Po rozehrání roku se k centru dostal Hernâni, jenž našel na hranici malého vápna Sergia Postiga, jehož hlavička zamířila jen nad horní tyčku.
53'
Osasuna byla znovu na balonu, jenže opět předvedla pouze dlouhý nákop, který našel soupeře. Hra je hodně nepřesná a fotbal spíše podprůměrný.
52'
Po delší době se Levante usadilo na útočné polovině, kde vybojovalo rohový kop. Ještě předním míří hlavní sudí k Rúbena Vezoovi, který si neodpustil nějaké prupovídky.
49'
A mohlo být vyrovnáno! Roberto Torres přihrál na zadní tyč, kde celou situaci zavíral Pervis Estupiñán. Jeho hlavička zamířila do země a šla pod břevno, jenže Aitor Fernández vytáhl parádní zákrok, ikdyž mu to soupeř pořádně ulehčil.
48'
Hostující celek zřejmě pochopil, že musí něco změnit a na začátku druhého poločasu se drží více na balonu. O přihrávku před branku se pokusil Ezequiel Ávila, jenž našel jen soupeře.
46'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Fran Mérida, přichází Jon Moncayola.
46'
Úvodní poločas je u konce a zaslouženě jde do kabiny Levante spokojenější. Po povedené akci se totiž v páté minutě prosadil Hernâni. V další části bylo domácí mužstvo lepší, ale branku už nepřidalo. Pokud se budeme bavit o Osasuně, tak ta směrem dopředu nepředvedla téměř nic a zaslouženě prohrává. Hostující celek má spoustu ztrát a chybí mu kvalita směrem do útoku.
45+3'
45+3'
Centr o rohového praporku byl rozehrál do zadní části šestnáctky, kde si míč obrana Osasuny pohlídala. Balon potom letěl až do středového kruhu, odkud se domácí pokusí ještě vrátit do nebezpečné zóny.
45+2'
Za centrem z pravé strany se natahoval před brankou Roger Martí, ovšem na míč nedosáhl. Levante bude ale rozehrávat ještě jeden rohový kop v prvním poločase.
45+1'
Zpoza šestnáctky se o zakončení pokusil Roger Martí. jehož střela mířila jen nad branku. Ve stejný moment je signalizováno, že se budou hrát tři minuty navíc.
45'
Centr letěl někam na malé vápna, kde se nejvýše do vzduchu vyšrouboval Aridane. Levante pokračovalo v útoku a o střílenou přihrávku se postaral José Luis Morales, jenže našel znovu pouze soupeře.
44'
Úvodní poločas se blíží ke svému konci a Levante bude za malou chvíli rozehrávat ještě jeden rohový kop.
43'
Kvalita směrem dopředu chybí Osasuně, která se pokusila znovu o přihrávku za obranu. Ovšem balon letěl do míst, kde Rubén García nemohl být jako první.
41'
Další rohový kop rozehrál Rubén García, který točil míč znovu na první tyč. Ovšem tentokrát se domácí obrana postarala o to, aby míč letěl do bezpečných míst.
40'
Po centru od rohového praporku míč zamířil na první tyč, kde se nacházel Oier, který hlavičkoval jen vedle. Hostující hráč se okamžitě chytil za hlavu, protože věděl, že měl vytěžit více.
39'
Hostující mužstvo bylo znovu na útočné polovině a z levé strany vyslal centr Rubén García. Krajní hráč hledal centrem spoluhráče, před nímž soupeř míč odehrál na roh.
37'
Ve hře je spousta nepřesností, ovšem hlavně ze strany Osasuny, která je hodně nevýrazná. Levante se tlačilo znovu do útoku, který pokazila nepřesná přihrávka.
34'
Pokračuje se ve hře a na tahu je Levante. Těžko říct, zda chtěl Hernâni střílet nebo centrovat, ovšem míč z jeho kopačky skončil nad brankou.
33'
Režie ještě rozebírá moment před druhou brankou, kde bylo jasně vidět, že se o ofsajd nejednalo. Levante mělo být ve vedení o dva zásahy.
32'
Hlavní rozhodčí přerušuje hru, aby dovolil hráčům se občerstvit. Za malou chvíli bude pokračovat utkání druhou polovinou prvního poločasu.
30'
Levante už mohlo jít do vedení o dvě branky, to by ale nesměl být odpískán ofsajd! Roger Martí se nacházel na pravé straně šestnáctky, odkud propálil hostujícího brankáře do bližšího spodního rohu branky. Radost domácího celku byla zbytečná.
28'
Levante konkrétně José Campaña rozehrál rohový kop. Centr po něm zamířil na zadní tyč, kde se nacházel neobsazený Sergio Postigo. Jeho hlavička mířila do bližší části branky, kde byl připravený Rubén Martínez.
26'
V šestnáctce domácího celku výborně zapracoval Ezequiel Ávila, jenž dostal míč na pravou stranu, odkud přišlo zakončení. Ovšem pokus byl sražený na rohový kop.
25'
Přihrávka z pravé strany mířila na penaltový puntík, kde se nacházel atakovaný Hernâni. Jeho pokus ale zablokoval Aridane, který stál na správném místě.
24'
Publikum se zlobí, protože jeden z hráčů skončil po souboji na zemi. Domácí celek ale pokračuje v útočné akci.
23'
Domácí mužstvo je znovu na balonu, ale dlouho kombinovalo daleko od soupeřovy branky. Následně letěl centr do šestnáctky, kde skvěle zasáhl Oier.
22'
U postranní čáry pracoval Ezequiel Ávila, jenž se chtěl dostat přes svého strážce, ovšem osobní souboj prohrál. Akce hostujícího celku tak rychle skončila.
19'
Z volného kopu přišla střílená přihrávka, kterou zastavila jen zadní tyč. Následně Osasuna mohla dorážet a vybojovala rohový kop.
18'
Žlutou kartu dostává Hernâni (Levante UD), jelikož byl pozdě v souboji a poslal soupeře nevybíravě k zemi.
17'
Na další centr se snažil rybičkou dosáhnout Rubén García, jenže hlavička se mu nevydařila. Míč tak proletěl jen na druhou stranu hrací plochy.
16'
Po odvráceném centru z pravé strany přišlo zakončení zpoza šestnáctky, ovšem domácí brankář mohl být v klidu, protože střela letěla vedle pravé tyče.
14'
K dalšímu zakončení se hnal Hernâni, jehož pokus se za brankovou čáru nedostal. Osasuna znovu otáčí hru, ale v dnešním střetnutí se jí vůbec nedaří.
13'
Další akce domácího mužstva pro ofsajd končí, Levante se musí vracet zpátky do bloku. Ovšem Osasuna po dlouhém pasu o míč přišla.
12'
Na druhé straně se o centr postaral Pervis Estupiñán, ovšem míč mířil do prostoru, kde vládne domácí brankář.
11'
Po faulu rozehrávala Osasuna volný kop, který byl zachycen soupeřem. Levante se hnalo do otevřené obrany a k zakončení se z levé části šestnáctky dostal Borja Mayoral, jehož vychytal Rubén Martínez.
10'
Další centr letěl do pokutového území zprava a znovu letěl na zadní tyč. Souboj zde sváděl Ezequiel Ávila, jenž se k hlavičce neprobojoval.
9'
Tentokrát se o nákop pokusilo Levante, ovšem Aridane byl dobře postavený a nechal propadnou míč až k brankáři.
7'
Hostující mužstvo dostalo možnost rozehrát rohový kop, který mířil na zadní tyč, kde nejvýše vystoupal Aridane. Jeho hlavička se ale do prostoru tří tyčí nevešla a skončila nad brankou.
5'
Levante právě vstřelilo branku!
Z první velké šance hned padla branka! Na pravé straně byl v náběhu byl Jorge Miramón, který se rozhodl pro pas po zemi, jenž propadl až na zadní tyč. V nebezpečném prostoru se nacházel HERNÂNI, jehož zakončení placírkou bylo přesné.
3'
Centr domácího celku letěl zleva před branku, jenže znovu bylo k vidění jen ofsajdové postavení.
2'
Osasuna je opět na polovině soupeře, ovšem míč zatím létá vzduchem. Je vidět, že hrají celky ze spodních pater tabulky.
1'
Hostující celek se ujal úvodního výkopu, ovšem po jejich nákopu na levou stranu byl odpískán ofsajd.
1'

Levante UD: Aitor Fernández – Miramón, Postigo, Vezo, C. Clerc – Hernâni, Campaña, Radoja, Morales (C) – Martí, B. Mayoral.
Náhradníci: Olazábal – Coke, Cabaco, S. León, Melero, Rochina, N. Vukčević.

CA Osasuna: R. Martínez – Vidal, Aridane, D. García, Estupiñán – R. Torres, Oier (C), Mérida, R. García – Adrián López, Ávila.
Náhradníci: Herrera – Brašanac, R. Ibáñez, Moncayola, Navas, Roncaglia, Villar.

Rozhodčí: César Soto – Alfonso Costoya, Carlos Álvarez.
CA Osasuna

Osasuna loni ve druhé lize prožila parádnim sezonu a po závěrečném kole se mohla radovat ze zisku titulu, díky němuž postoupila do LaLigy. Do té nevstoupila vůbec špatně a zatím prohrála jen s madridským Realem. Je sice pravda, že poté zaznamenala hned čtyři nerozhodné výsledky, nicméně zisk sedmi bodů a dvanáctá příčka není pro nováčka vůbec špatná. I tak se ale parta vedená lodivodem Arrasatem může pyšnit jednou velmi dobrou statistikou. Aktuálně totiž s pěti inkasovanými brankami patří mezi pět nejlépe bránících celků v celé lize. Podaří se jim dnes zadržet také ofenzivu Levante?
Levante CD

Levante loni neodehrálo příliš vydařenou sezonu, neboť prvologivou příslušnost zachránilo až díky hodně povedenému závěru. Letos to zatím vypadá, že se bude spíše pohybovat ve druhé polovině tabulky. Po šesti odehraných kolech má na svém kontě sedm bodů a patří mu jedenáctá příčka. Přestože Las Granotas z prvních tří mačů hned dvakrát zvítězili, tak poté přišel pokles formy a od té doby celek sídlící ve Valencii na tříbodový získá čeká. Následovala totiž prohra 2:3 na půdě Realu Madrid, domácí bezbranková remíza s Eibarem a v týdnu si svěřenci kouče Lópeze odvezli ze Sevilly porážku 1:3 od Betisu.
Hezký nedělní večer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Španělská LaLiga má tento víkend na programu své sedmé kolo, které proti sobě svede Levante a Osasunu. Úvodní výkop je naplánován na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.