La Liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Celta Vigo - 22. prosince 2019   18:30

Levante
60' Martí  • 70' Martí (B. Mayoral) • 90+1' B. Mayoral (Toňo)
3:1
(0:1)
Celta Vigo
12' Aspas  (N. Araujo)
Levante
Aitor Fernández – Miramón, Postigo, Cabaco, Toňo – Rochina (57. B. Mayoral), Campaña, Radoja, E. Bardhi – Martí (77. N. Vukčević), Morales (C) (89. Coke).
Olazábal – Falcón, Coke, N. Vukčević, B. Mayoral, Hernâni, S. León.
Eduardo Prieto – Aitor Villate, Rubén Becerril
Estadio Ciudad de Valencia, Valencia
18 653 diváků
Celta Vigo
Blanco – Aidoo (73. Sisto), N. Araujo, Costas – Mallo (C), Rafinha (74. Beltrán), Yokuşlu, Lobotka, Olaza – S. Mina (81. G. Fernández), Aspas.
Vieites – G. Fernández, Beltrán, Sisto, K. Vázquez, Denis Suárez, Méndez.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 18 653 diváků.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 6:7. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:15.
Zápas je u konce a jestli byli po první půli domácí pozadu, tak na konci se mohou radovat z výhry a tří bodů. Obrat zahájil v 60. minutě Roger Martí a Levante po tomto úspěchu pokračovalo v aktivní hře. 70. minuta přinesla druhý gól a autorem byl opět Roger Martí. V závěru už Celta Vigo otevřela hru a do lehce rozhozené obrany vpadl Toňo a také zakončující Borja Mayoral, který uzavřel skóre na 3:1. Levante je po této výhře na devátém místě s 26 body, Celta Vigo je na 18. místě se 14 body.
90+5'
90+4'
Rohový kop byl odhlavičkován mimo pokutové území, tohle už pro domácí vypadá velmi nadějně.
90+3'
Celta Vigo se ještě snaží o korekci skóre, kombinuje okolo pokutového území domácích.
90+2'
Borja Mayoral gól oslavil svléknutím dresu a za to byl od rozhodčího potrestán žlutou kartou.
90+1'
Levante právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto. Domácí zaútočili levou stranou, Toňo nacentroval na vápno, kde byl chvíli volný BORJA MAYORAL a zblízka poslal za Blanca třetí míč.
90'
Rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty.
90'
Lobotkova střela zpoza pokutového území prolétla vysoko nad břevnem domácí branky.
89'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Coke.
88'
Domácí budou naposledy střídat, do hry se závěrečné minuty dostane Coke.
87'
Zákrok Yokuşla na Bardhiho v pokutovém území hostů na penaltu nebyl, hosté, rozhodčí byl blízko a měl hned jasno.
86'
Míč je u Fernándeze, ten naopak s rozehrávkou příliš pospíchat nebude, domácí mají nahráno.
85'
Kombinace uprostřed hrací plochy ale není to, co nyní hráči Celty Vigo potřebují...
84'
I tento centr byl krátký, míč se zatočil do boční sítě a Blanco rychle rozehrává.
83'
Centr na první tyč byl odvrácen, stále se ale bude pokračovat centrem od rohového praporku.
82'
Levante opět v útoku, bude z toho další rohový kop. Zatím se ale nehraje, čeká se, až se Morales zvedne po souboji z trávníku.
81'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Gabriel Fernández.
81'
Je po akci, hosté se ubránili a ti teď nachystali svou poslední změnu v sestavě.
80'
Hosté už nechávají lehce pootevřenou obranu a do té se snažil proniknout Morales. Vystřelil z hranice pokutového území, střela byla sražena na roh.
78'
Morales se prodíral do šance pravou stranou, na poslední chvíli mu ale míč na autové vhazování ukopl David Costas.
77'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Nikola Vukčević.
77'
Lobotkův centr nenašel nabíhajícího spoluhráče, k míči se tak hravě dostal gólman Fernández.
76'
Za hosty hrozil Sisto, jeho centr z levého křídla byl obranou sražen na rohový kop.
74'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Rafinha, přichází Fran Beltrán.
73'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Joseph Aidoo, přichází Pione Sisto.
72'
A také Néstor Araujo...
72'
No a za protesty byl potrestán i Iago Aspas.
71'
Hosté protestovali proti dosažené brance, kartou byl dokonce potrestán, Brais Méndez, který je v tuto chvíli na střídačce.
70'
Domácí již vedou. Po bleskově rozehraném autu nacentroval Mayoral do pokutového území a důrazný ROGER MARTÍ jej zvládl zblízka sklepnout za Blanca – 2:1.
70'
Další přímý kop Levante, nyní to byl takový zkrácený roh. Míč si postavil Bardhi, zkusil to zakroutit na branku, jenže míč poslal nad břevno.
68'
No a nakonec z toho nebylo nic, právě zeď zastavila prudký nákop a bylo po akci.
67'
Rozehrávka přímého kopu se nám oddaluje, hosté jsou ve zdi hodně neposední, rozhodčí jim maluje novou čáru.
65'
Faul na Martího, kousek od pokutového území, žlutou kartu pak dostal Joseph Aidoo.
64'
Vyrovnávací trefa nalila domácím nové síly do žil, Levante se neohroženě tlačí do dalších útoků.
62'
Další akce domácích skončila u Blanca, ten se nyní pomaličku chystá k dlouhému odkopu.
60'
A je srovnáno! Domácí potáhli akci pravou stranou, Morales dostal míč do vápna, střelu Mayorala gólman Blanco ještě zvládl vyrazit, jenže pouze na nohu dobíhajícího ROGERA MARTÍHO a ten zblízka hravě trefil odkrytou branku.
59'
Moralesův centr z pravé strany byl o něco prudší, než bylo potřeba, Bardhi na míč nedosáhl.
57'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Borja Mayoral.
57'
Rob zůstal bez využitý, míč se prakticky ihned po rozehrání ocitl mimo šestnáctku.
56'
Hraje se teď velmi aktivní fotbal, nyní se snažili hosté. Centr z pravé strany zakončoval Aspas, Fernández vyrazil na roh.
55'
Hned dvakrát se míč dostal do šestnáctky Celty Vigo, jednou musel zasahovat Blanco, podruhé si poradila obrana.
55'
Minova střela z hranice pokutového území šla vysoko nad Fernándezovo břevno.
54'
Celta Vigo je stále tím aktivnějším celkem, domácí tým je pod mírným tkalem.
52'
Santiago Mina unikal levou stranou, při kličce na střed však přišel o míč na navíc se dopustil útočného faulu.
51'
Přímý kop, tentokrát v podání Levante, centr z levého křídla skončil ale hned na hranici pokutového území.
49'
No a málem to bylo o dvě branky. Po centru přišlo prodloužení a následně hlavička Iaga Aspase. Tu zvládl Fernández pokrýt a zabránit tak druhé pohromě v síti Levante.
48'
Přímý kop, který přilétl z pravé strany byl Cabacem odvrácen, Celta Vigo bude pokračovat rohovým kopem.
47'
Hned v úvodu druhé půle tu máme žlutou kartu, tu za faul obdržel domácí Enis Bardhi.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
Je za námi první poločas, ve kterém byli aktivnější hosté a ti byli za to odměněni vedoucím gólem. O ten se ve 12. minutě postaral Iago Aspas, když ci na zadní tyči naběhl na centr od rohového praporku a z první poslal míč za Fernándeze. Levante se samozřejmě snažilo o reakci, maximem však byla pouze šance Rogera Martího, toho ovšem brankář Blanco zvládl vychytat. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:1.
45+2'
45'
Bude se nastavovat jedna minuta.
45'
Lobotka přihrával doprava na Minu, ten byl ale lehce zahnán do kouta a vybojoval pouze rohový kop.
43'
Po rohovém kopu už podobné nebezpečí hostům nehrozilo a Blanco se v poklidu chystá k odkopu.
42'
Už se zase hraje na opačné straně a gólman Blanco vtáhl skvostný zákrok. Přihrávku na malé vápno dostal Martí, jeho okamžitou a dosti prudkou střelu ale brankář Celty vyrazil!
42'
Hosté v protiakci, Rafinha a Lobotka se snažili o narážečku u vápna, chtělo to však více přesnosti.
40'
Přímý kop po tomto zákroku střelou neskončil, hostům se povedlo míč srazit na aut.
39'
Robger Martí je na zemi a ne vlastní vinou. Unikajícího hráče fauloval Costas, obešlo se to ale bez karty, pouze s přímý kopem.
39'
Míč je u Blanca, ten s rozehrávkou od své branky zatím nikam nepospíchá a čeká na nabíhajícího spoluhráče.
37'
Celta Vigo začíná stupňovat svůj tlak, v posledních minutách se hraje převážně u Fernándezova pokutového území.
36'
Po centru na levou stranu sklepával z voleje Aidoo na Aspase, ten ale na míč nedosáhl. Reklamoval ještě faul na svou osobu, s tím ale také neuspěl.
34'
V pokutovém území kličkoval Lobotka, dostal se i do zakončení, to bylo zablokováno a Fernández celou akci definitivně ukončil svým pohotovým zákrokem.
33'
Po delší době se Celta Vigo dostala do útoku, dlouhý a vysoký pas ale skončil u Fernándeze.
31'
Ten už ale pro obranu a branku Celty nebezpečný nebyl, hosté se v pohodě ubránili.
30'
Po přetaženém centru hlavičkoval Cabaco a poté reklamoval hru rukou. Video ovšem potvrdilo, že k porušení pravidel nedošlo a je z toho tak pouze další roh.
29'
Levante pokračuje v mírném náporu, v tuto chvíli si vybojovali rohový kop z levé strany.
28'
Toňo centroval z levé strany, míč byl ale zablokován ještě před tím, než se dostal k Blancovi.
27'
Následoval přímý kop Levante, signál na nabíhající hráče ovšem skončil až u rohového praporku.
26'
Další žlutá karta, nyní na straně hostů, za zastavení rychlé akce ji dostal Santiago Mina.
25'
Rochina se snažil vymyslet oblouček do pokutového území, obrana hostů ale měla prostor pohlídaný a následoval odkop.
23'
Martí se snažil o průchod do pokutového území, proti přesile to ale nevyšlo a o míč přišel.
21'
Domácí Roger Martí při pokusu o přechod do útoku fauloval Costase a je druhým hráčem, který dostal žlutou kartu.
20'
Sledujeme teď trochu rozháranou pasáž utkání, akce obou celků končí ještě před pokutovým územím, střely se nekonají.
18'
Je tu první žlutá karta utkání, za faul ve středovém kruhu ji dostal hostující Hugo Mallo.
16'
Snaha domácích o rychlé srovnání v tuto chvíli skončila útočným faulem v pokutovém území, Celta může jít do protiútoku.
14'
Domácím nebyly nic platné protesty, Cabaco ukazoval, že schytal úder do obličeje, nebylo jim to ale nic platné.
12'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
A hosté jdou do vedení! Po rohovém kopu se prodloužený centr dostal k zadní tyči, kde se zjevil IAGO ASPAS a trefil se přesně k levé tyči Fernándezovy branky. Rozhodčí si ještě nechal celou situaci překontrolovat u videa, zda zakončení nepředcházel faul na Cabaca, verdikt však zůstal bez změny a je to 0:1.
12'
Rohový kop pro hosty. Po rychlé akci se k technické střele dostal Iago Aspas a jeho povedený pokus musel Fernández vyškrábnout.
11'
Blanco vysoký centr podběhl, na malém vápně jej musela zastoupit obrana. Ta to zvládla na výbornou a míč je už blíže středu.
10'
Centr z pravé strany byl odvrácen, Yokuşlu odhlavičkoval míč na rohový kop.
9'
Dlouhý nákop k Blancově brance byl hosty odvrácen, poté se ale pískalo proti hostujícím barvám pro hru rukou.
8'
Domácí kapitán José Luis Morales se s míčem nedostal k pokutovému území. Stále tak čekáme na první střelecký pokus.
7'
Celta Vigo má k dispozici první rohový kop, celá akce ovšem skončila útočným faulem Yokuşla v pokutovém území.
6'
No a podobně to skončilo o po levém křídle. Velká malá domů na Rubéna Blanca zahajuje akci Celty.
5'
Na opačné straně se Levante pokusilo o výpad pravým křídlem, skončilo to však ještě před centrem do vápna.
4'
Celta de Vigo je zatím aktivnější, akce hostujícího celku však končí na obranném valu Levante.
3'
Hostující Okay Yokuşlu nedovoleně zastavil akci Levante, domácí mohou jít do postupné akce.
2'
Hosté se dostali do první šance, když si za obranu nabíhal Rafinha, snažil se přihrát na střed, pas ale obrana Levante zvládla zastavit.
1'

Levante UD: Aitor Fernández – Miramón, Postigo, Cabaco, Toňo – Rochina, Campaña, Radoja, E. Bardhi – Martí, Morales (C).
Náhradníci: Olazábal – Falcón, Coke, N. Vukčević, B. Mayoral, Hernâni, S. León.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Aidoo, N. Araujo, Costas – Mallo (C), Rafinha, Yokuşlu, Lobotka, Olaza – S. Mina, Aspas.
Náhradníci: Vieites – G. Fernández, Beltrán, Sisto, K. Vázquez, Denis Suárez, Méndez.

Rozhodčí: Eduardo Prieto – Aitor Villate, Rubén Becerril.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio Ciudad de Valencia začne v 18:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Eduardo Prieto, kterému budou na pomezí asistovat Aitor Villate a Rubén Becerril.
Real Club Celta de Vigo

Hosté jsou na tom hůře, na 18. místě mají 14 bodů a už je tak pro ně každý zápas docela důležitým. Mužstvo už na výhru čeká tři kola, naposledy doma vybojovalo alespoň bod za remízu 2:2 proti Mallorce. Domácí dvakrát vedli po gólech Rafinhi a Aspase, který proměnil penaltu, jenže hosté zvládli vždy zareagovat a když Sevilla také dal pokutový kop a prosadil se i Budimir, skončil duel dělbou bodů.

Levante UD

Domácí tým je v tuto chvíli na 12. místě tabulky se ziskem 23 bodů a dnes se bude snažit navázat na povedený výkon z minulého kola, kdy vyhrál na trávníku Granady 2:1. Výhra přišla na poslední chvíli, neboť na Rochinův gól zareagoval domácí Machís a rozhodnutí padlo až v 89. minutě, to se trefil Bardhi a zařídil hostům tři body.

Bilbao – Levante 2:1
Levante – Mallorca 2:1
Getafe – Levante 4:0
Levante – Valencia 2:4
Granada – Levante 1:2
Dobrý podvečer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 18. kola mezi týmy Levante UD a Real Club Celta de Vigo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.