La Liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : Atlético - 22. prosince 2019   16:00

Real Betis
90+3' Bartra (Moreno)
1:2
(0:0)
Atlético
58' Á. Correa   • 84' Morata  (Á. Correa)
Real Betis
Robles – Emerson, Feddal, Mándí (82. Tello), Moreno – Bartra – Fékir, Canales, Guardado (70. D. Lainez), Joaquín (C) – Loren (60. Iglesias).
D. Martín – González, D. Lainez, Tello, Kaptoum, Barragán, Iglesias.
Atlético
Oblak (C) – Trippier, J. Giménez, Felipe, Lodi – Saúl Ñíguez, Partey, H. Herrera, Lemar (56. Á. Correa) – Félix (88. M. Llorente), Morata.
Adán – Hermoso, Sánchez, Arias, Á. Correa, M. Llorente, Šaponjić.

Zápas je u konce! Ve druhé půli padly hned tři branky, z toho dva do domácí sítě. Tři body pro Atlético vybojoval hlavně Ángel Correa , který po střídání vstřelil gól na a vítěznou trefu Álvara Moraty přihrával. Domácím se sice povedlo snížit díky trefě Marca Bartry, na vyrovnání už to ale nestačilo. Celek z Madridu tak dokázal protrhnout smůlu na hřištích soupeře, ze kterých si, poprvé od 1. října, veze tři body.
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:14.
90+7'
90+6'
Po dlouhé kontrole u vide je gól definitivně uznán!
90+4'
Rozhodčí se ještě jde na celou situaci podívat k obrazovce kvůli údajné hře rukou Iglesiase.
90+3'
Real Betis právě vstřelil branku!
Betis se přece jen prosazuje! Z rohu sice žádné nebezpečí nevzniklo, akce ale pokračovala. Po zastavené střele Emersona se dostal k balónu MARC BARTRA, jenž ho napálil do sítě! Asistence: Alex Moreno.
90+3'
Cristian Tello dostal míč na hranici pokutového území a centrem trefil jen obránce. Následuje rohový kop.
90+2'
Morata vystihl rozehrávku soupeře na jeho polovině a snažil se dostat se do střelecké pozice, Marc Bartra zakročil včas.
90'
Jsou nastaveny tři minuty.
90'
V závěrečných minutách balón kontrolují hráči Atlética. Domácí se sice snaží napadat, obrat hosty se jim ale nedaří.
89'
Znovu se u míče ocitl Ángel Correa, tentokrát vyslal centr z levé strany, míč do rukavic ukryl Joel Robles.
88'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází João Félix, přichází Marcos Llorente.
84'
Atlético právě vstřelilo branku!
Druhý gól hostů a vypadá to, že už si tři body nenechají utéct! A znovu se na něm podílel střídající Ángel Correa. Přihrávkou totiž našel v malém vápně ÁLVARA MORATU, jenž skvělou patičkou překonal brankáře! Asistence: Ángel Correa.
83'
Joel Robles vyběhl proti přihrávce Thomase Parteyho za domácí obranu a hlavičkou uklidil balón za postranní čáru.
82'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Ajsa Mándí, přichází Cristian Tello.
80'
Marc Bartra (Real Betis) byl faulován Thomasem a dožadoval se druhé žluté karty pro soupeře, místo toho ji ale v rukou rozhodčího vidí sám.
80'
Další střelecký pokus domácího týmu. Sergio Canales dostal přihrávku a po přízemní střele míč jen lízl vnější stranu levé tyčky.
78'
Míč se po souboji před pokutovým územím hostů odrazil k Marcu Bartrovi, jehož tvrdá rána jen o kousek minula branku Atlética.
76'
V posledních minutách mají míč na kopačkách hráči v zelenobílých dresech, branku Jana Oblaka ale ještě přímo neohrozili.
73'
Ajsa Mándí dostal dost prostoru a tak vystřelil zpoza pokutového území, míč se stočil a mezi tři tyče nezamířil.
73'
Nabil Fékir po lehkém kontaktu se Saúlem v pokutovém území upadl k zemi a dožadoval se penalty, hlavní rozhodčí zůstává v klidu.
70'
Pěkná vzdušná přihrávka v podání nového muže na trávníku, Diega Laineze, mířili na Borju Iglesiase, k míči však měl nejblíže Jan Oblak.
70'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází Diego Lainez.
67'
Po zastaveném průniko Félixe získal míč Mándí a chtěl rozjet rychlý protiútok, byl ale faulován Álvarem Moratou (Atlético Madrid), jenž za to dostává žluté napomenutí.
65'
Sergio Canales se dopustil útočného faulu na Correu, útočné snažení Betisu tedy muset chvilku počkat.
63'
Domácí se po inkasované brance rozhodně nevzdávají. Po skrumáži před pokutovým území Madridu se balón odrazil k Emersonovi, jehož zakončení nezamířilo mezi tři tyče.
61'
Borja Iglesias hned po nástupu na hřiště dostal přihrávku, v momentu odehrání však byl za obrannou linií a je tak pískán ofsajd.
60'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Loren, přichází Borja Iglesias.
58'
Tak toto střídání se trenérovi hostů povedlo! ÁNGEL CORREA obral obránce o míč a utíkal sám na branku. udělal kličku Roblesovi a zakončil do odkryté branky!
56'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Ángel Correa.
55'
Nabil Fékir odehrál míč a poté ho šlapákem fauloval Thomas Partey (Atlético Madrid), jenž za nedovolený zákrok dostává žlutou kartu.
53'
Kieran Trippier sice vystihl přihrávku letící na jeho stranu hřiště, Angličan míč pouze odkopl zpět na kopačky domácích.
51'
Právě Ajsa Mándí (Real Betis) protestoval proti předchozímu rozhodnutí rozhodčího a dostává za to, podobně jako v první půli João Félix, žlutou kartu.
50'
Na pravé straně dostal dost prostoru Félix. Jeho klička směrem do středu hřiště nebyla přesná a po zákrok Mándího se bude kopat rohový kop.
50'
Joaquín si zpracoval těžkou přihrávku od brankáře Roblese, míč si poté dokázal pokrýt a nakonec byl faulován.
48'
João Félix si obkopl soupeře a byl jím faulován. Při pádu Feddala udeřil do obličeje, stoper domácích musí být ošetřen.
46'
Felipe přihrávkou na půlící čáru našel jen protihráče, kterým byl Sergio Canales. Svůj první útok ve druhé půli rozjíždí hráči Betisu.
46'
První poločas zápasu mezi Betisem a Atléticem Madrid skončil bezbrankově. Do utkání lépe vstoupili hosté, od desáté minuty ale měli jasně navrch borci v zelenobílém. Největší šanci domácího týmu měl na hlavě Zouhair Feddal, jenž po centru trefil hlavou břevno. Ve 35. minutě utíkal úplně sám na brankáře Álvaro Morata, kterého vychytal Robles. Uvidíme, zda se útočníkům bude ve druhé půli dařit lépe.
45+2'
45+2'
V závěru první půle mají navrch hosté, jejich akce branku neohrozili a tak se půjde do kabin za bezbrankového stavu.
45'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Lodi si naběhl na přihrávku za obranu a hlavou posunul míč na Moratu, který rovněž hlavou zamířil vedle pravé tyče.
42'
João Félix (Atlético Madrid) se domníval, že se mělo jednat o rohový kop a rozhodčímu to dal dost výrazně najevo. Mladý Portugalec za to dostává žlutou kartu.
42'
Centr Trippiera z pravé strany propadl až na zadní tyč k Renanu Lodimu, jehož střela šla nad břevno.
41'
Giménez v hlavičkovém souboji doslova zboural Morena, faul se ale nepískal. To až o pár momentů později, kdy Thomas Partey nakopl Fékira a může být rád, že nedostal kartu.
38'
Thomas Partey nesmyslně dělal kličku do soupeře a pochopitelně u míč přišel. Domácí šli do přečíslení, míč nakonec skončil v náruči Oblaka.
37'
Zouhair Feddal po této akci zůstal na hrací ploše a musel být ošetřen. Nyní se už vrací na trávník.
35'
Neuvěřitelné, co nyní spálil Álvaro Morata! Ten unikal od půlky hřiště úplně sám na brankáře. Útočník hostů si připravil míč na střelu a zamířil na zadní tyč, Joel Robles skvělým zákrokem vytáhl balón na tyč!
33'
Canales ve středu pole fauloval Parteyho a hosté tak rozehráli volný kop, u míče se ale neohřáli na dlouho, už znovu útočí hráči celku ze Sevilly.
32'
Emerson rychle rozehrál přímý kop a narazil si s Canalesem. Poté odcentroval z pravé strany a vybojoval rohový kop pro Betis.
29'
Hostům se dnes vůbec nedaří rozehrávka. Míč se nyní dostal až k Oblakovi, který ho jen nakopl do zámezí.
27'
Vzdušný pas na levé křídle v podání Seriga Canalese zastavil Kieran Trippier. Atlético tedy získalo míč, vzápětí ho však ztratilo.
24'
Po velké parádě od Fekira uháněl dopředu Emerson. Jeho průnik po pravé straně zastavil dobíhající Álvaro Morata. Roh tedy rozehrávali i domácí a ke střele se dostal Nabil Fékir, svou zadní tyč si Oblak pohlídal.
23'
João Félix se dostal ke střele, kterou namířil na přední tyč, Robles vyráží na rohový kop. Následující kop od rohového praporku hosté nedokázali využít.
21'
Přihrávka Saúla na pravou stranu nebyla vůbec přesná. Domácí můžou pokračovat v útočném snažení.
19'
Po delší době se na polovinu soupeře dostali také Atleti. Vzdušný balón z pravé strany mířil na Moratu, ten se k míči přes Mándího nedostal.
17'
Přímý kop rozehraný na krátko vyústil v centr Canalese z levé strany. Míč si na zadní tyči našel Zouhair Feddal, jenž hlavou nastřelil horní tyč branky Oblaka!
16'
Alex Moreno se skvěle protáhl mezi čtyřmi protihráči a tím posledním byl faulován. Další volný přímý kop pro domácí celek.
14'
Dnes hodně aktivní Nabil Fékir znovu v akci. Jeho centr do pokutového území propadl k Emersonovi a jeho střelu tečoval Felipe na rohový kop.
14'
Po dobrém vstupu do zápasu se nyní svěřenci Diega Simeoneho převážně brání, u míče jsou zelenobílí.
13'
Fékir obdržel přihrávku do pokutového území a pravačkou hledal někoho ze spoluhráčů, obrana hostů zapracovala na jedničku.
11'
I když to nebyla ideální střelecká pozice tak Sergio Canales zkusil překvapit Jana Oblaka, ten si se slabou střelou v klidu poradil.
10'
Nabil Fékir si na pravé straně poradil s Giménezem, obránce z Uruguaje ho poté podkopl a rozhodčí fouká do píšťalky.
8'
Atlético Madrid vstřelilo branku, ta ale nebude platit! João Félix skvělým centrem našel hlavu Álvara Moraty, který zakončil přesně k tyči! Španělský útočník však byl v ofsajdu a tak se pokračuje za bezbrankového stavu.
6'
Po chybě v rozehrávce hostů mohl Betis jít poprvé v utkání do útoku, Nabil Fékir přihrávkou šajtlí trefil jen obránce. Domácí ale u balónu zůstávají.
5'
Rozehrával právě faulovaný Mexičan Herrera, po jeho centru zakončoval Gimenéz jen do míst, kde byl připraven brankář.
4'
Héctor Herrera naznačil střelu a píchl si míč kolem Bartry, které jej následně fauloval. Červenobílí mají k dispozici volný přímý kop ze zajímavé pozice.
3'
Z rohového kopu hosté Roblese neprověřili, před dobíhajícím Giménezem odkopl míč Feddal.
3'
Dlouhý aut z rukou Trippiera obrana zastavila. Atlético následně zůstalo na útočné polovině a po centru z druhé strany si vyzkouší rohový kop.
1'
K prvnímu útoku dnešního utkání se dostali hráči z hlavního města. João Félix prodlužoval přihrávku směrem na Moratu, k míči měl blíže Joel Robles, jenž včas vyběhl.
1'

Real Betis: Robles – Emerson, Feddal, Mándí, Moreno – Bartra – Fékir, Canales, Guardado, Joaquín (C) – Loren.
Náhradníci: D. Martín – González, D. Lainez, Tello, Kaptoum, Barragán, Iglesias.

Atlético Madrid: Oblak (C) – Trippier, J. Giménez, Felipe, Lodi – Saúl Ñíguez, Partey, H. Herrera, Lemar – Félix, Morata.
Náhradníci: Adán – Hermoso, Sánchez, Arias, Á. Correa, M. Llorente, Šaponjić..
Atlético Madrid je, po letních odchodech dlouhodobých opor Griezmanna a Godínam za očekáváním až na páté pozici s 29 body. V jeho zápasech moc gólů nepadá, po 17 zápasech má totiž skóre jen 18:10. Tým Diega Simeoneho bude dnes chtít přerušit sérii sedmi venkovních zápasů bez výhry. Naposledy totiž vyhrál 1. října v Lize mistrů na půdě Lokomotivu Moskva. Alvaro Morata se v letošním ročníku LaLigy trefil šestkrát, což ho řadí na první místo v celku z hlavního města Španělska.
Real Betis je po sedmnácti odehraných kolech na 13. místě tabulky se ziskem 23 bodů a skóre 24:29. I když se nachází ve druhé desítce, tak z posledních sedmi zápasů prohrál jen jednou. V posledním kole však Betis ztratil na půdě posledního Espanyolu, kde uhrál jen bod po remíze 2:2. Nejlepším střelcem týmu ze Sevilly je 25 letý útočník Loren, který prožívá svou nejlepší sezónu v kariéře, v 16 zápasech se trefil už osmkrát.
Vítejte u online přenosu ze zápasu 18. kola LaLigy, ve kterém se utkají týmy Real Betis a Atlético Madrid. Úvodní výkop je naplánován na 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.