La Liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Atlético - 6. prosince 2019   21:00

0:0
(0:0)
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar, Albiol, Francisco Torres, Quintilla – Anguissa, Iborra (73. Morlanes), Trigueros – Chukwueze (89. Ontiveros), G. Moreno, Moisés Gómez (68. Toko Ekambi).
A. Hernández – Sobrino, Naranjo
Estadio de la Cerámica, Villarreal
Atlético
Oblak – Arias (80. Trippier), Felipe, Hermoso, Lodi – Saúl Ñíguez, Partey (59. Vitolo), H. Herrera (84. M. Llorente), Koke – Morata, Félix.
Adán – Moya, Vitolo, M. Llorente, Poveda Romera, Trippier, Lemar.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní zápas končí bezbrankovou remízou. K vidění byl ne příliš kvalitní zápas, v němž se oba týmy hodně trápily v koncovce. Problémy činily oběma také vůbec založení útočné akce, většinou docházelo ke ztrátám míčů u vápna soupeře, v lepší případě se míče ztrácely nepřesnými centry či nákopy. Sečteno, podtrženo, je z toho dnes nejhorší možný výsledek pro diváka.
90+4'
90+2'
Další z řady množství ztrát míčů, tentokrát v podání hostů.
90+1'
Manu Trigueros (Villarreal) trefuje ve vápně bránícího Llorenteho.
90'
Nastavují se čtyři minuty.
89'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Javier Ontiveros.
89'
Atlético získává volný kop na polovině Villarrealu.
88'
I v samém závěru zápasu je k vidění velké množství laciných chyb, které devalvují kvalitu dnešního zápasu.
87'
Villarrreal s míčem na polovině Atlética.
85'
João Félixovi (Atl. Madrid) nesedla střela uvnitř vápna Villarrealu, bylo to ale v obtížné situaci, kdy míč padal z výšky.
84'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Héctor Herrera, přichází Marcos Llorente.
83'
Atlético připravuje poslední změnu v sestavě, do hry se chystá Marcos Llorente.
81'
João Félix (Atl. Madrid) fauluje na polovině soupeře, míč tak získávají domácí.
80'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Santiago Arias, přichází Kieran Trippier.
77'
Villarreal útočí středem, následuje přihrávka na levou stranu, odkud to zkusil Karl Toko Ekambi, ale hodně slabou střelou, s níž neměl Oblak problémy.
76'
Atlético to zkouší nákopem míče dopředu, Felipe ale v podstatě jen odevzdal míč.
74'
Žlutou kartu dostává Manu Trigueros (Villarreal CF).
73'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Vicente Iborra, přichází Manu Morlanes.
71'
Poslední dvacetiminutovka před námi, stále čekáme na první gól, přinesou svěží vítr střídající hráči?
69'
Gerard Moreno (Villarreal) netrefuje, střelou zpoza vápna, branku Atlética.
68'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Karl Toko Ekambi.
67'
Nakonec z toho byly dva rohové kopy domácích, Jan Oblak (Atl. Madrid) však nemusel ani jednou zasahovat.
66'
Rohový kop pro Villarreal, domácí rozehrají z levé strany.
65'
Hraje se opět ve středu hřiště, diváci pískají po malé domů v podání Atlética.
63'
João Félix (Atl. Madrid) se ve vápně Villarrealu otočil s míčem a vystřelil, ale branku soupeře minul.
62'
Villarreal se opět po levé straně dostává na polovinu Atlética.
61'
Čeká nás poslední půl hodina hry, zatím stále víceméně nezáživné hry, v níž je k vidění pouze spousta chyb na obou stranách, čekáme alespoň na nějak ty šance.
59'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Vitolo.
59'
Álvaro Morata (Atl. Madrid) se přihrávky nedočkal, hosté tak ztrácejí míč.
58'
Nedaří se ani jednomu mužstvu, hraje se od vápna k vápnu, ale tím to vše také končí.
57'
Villarreal se ale i nadále drží na útočné polovině, dokud Samuel Chukwueze míč neztratil.
56'
Xavier Quintilla (Villarreal) s míčem na levé straně, nevymyslel ale víc, než že ho vrátil zpět za sebe.
54'
Na druhé straně Samuel Chukwueze (Villarreal) netrefuje z pravé strany branku.
53'
Álvaro Morata (Atl. Madrid) centruje z levé strany, ale hodně nepřesně, míč končí vedle branky.
52'
Sergio Asenjo (Villarreal) vykopává od své branky, míč u půlící čáry získávají hosté.
50'
Také defenziva Atlética si s touto standardkou dokázala poradit.
49'
Také Villarreal vybojoval roh, domácí budou rozehrávat z levé strany.
48'
Koke (Atl. Madrid) se neprosadil na pravé straně, na polovině Villarrealu, míč získávají domácí.
47'
Koke (Atl. Madrid) nakonec z levé strany rozehrál dva rohy, při druhém je odpískán Atléticu ofsajd.
46'
Hned v první minutě druhého poločasu vybojovali hosté roh.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
Tak to nakonec netrvalo dlouho, VAR potvrdil, že o faul na Torrese nešlo a sudí hned poté ukončil první poločas. Ten končí bezbrankovou remízou, přičemž nějaké ty šance k vidění byly, ale zůstaly nevyužity.
45+2'
45+2'
Do hry však ještě vstupuje VAR.
45+1'
Nastavuje se jedna minuta, rohový kop rozehrávali domácí z levé strany, následně i ze strany pravé, po němž Pau Francisco Torres (Villarreal) padá ve vápně Atlética, ale znovu z toho penalta nebude.
45'
Ne, sudí Hernández je proti udělení druhé žluté a tím pádem i vyloučení Moraty, hraje se dál.
44'
Pozor, Álvaro Morata (Atl. Madrid) fauluje loktem u středového kruhu, již jednu kartu má, domácí se dožadují druhé žluté!
42'
Hosté branku Villarrealu, po rohovém kopu, ohrozit nedokázali.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, budeme sledovat rohový kop Atlética, z pravé strany.
40'
Jan Oblak (Atl. Madrid) vykopává od své branky, míč míří až na polovinu Villarrealu.
38'
Žlutou kartu dostává André Anguissa (Villarreal CF).
37'
Po druhém rohovém kopu, z pravé strany, se na bližší tyči dostal k hlavičce Pau Francisco Torres (Villarreal), který ale přestřelil branku Atlética.
36'
Moisés Gómez (Villarreal) se dostal ke střele z levé strany, kterou hosté ztečovali na roh.
34'
Skvělá střela Triguerose, z levé strany, kterou Jan Oblak (Atl. Madrid) vyškrábl nad břevno.
33'
Villarreal s míčem na polovině Atlética, centr Torrese, z levé strany, Jan Oblak v pohodě míč chytá.
32'
Domácí jsou pod tlakem při vlastní rozehrávce, Gerard Moreno to ale udělal parádně a založil rychlou akci po pravé straně, hosté odkopávají míč do autu.
31'
Koke (Atl. Madrid) rozehrál rohový kop z levé strany, na malém vápně, zády k bráně, hlavičkuje Álvaro Morata, který ale branku přestřeluje.
30'
Saúl Ñíguez (Atl. Madrid) centruje z pravé strany, bránící Mario Gaspar odehrál míč na roh.
29'
Felipe (Atl. Madrid) si dojde pro míč, po nepřesném nákopu soupeře.
28'
João Félix (Atl. Madrid) z pravé strany přestřeluje branku Villarrealu.
27'
Atlético útočí, centr z pravé strany nepřesný, míč ale znovu získávají hosté.
26'
Villarreal na polovině Atlética, centr z levé strany končí v rukavicích Jana Oblaka.
25'
Raúl Albiol (Villarreal) odkopává míč a zároveň zakládá útočnou akci svého mužstva.
23'
Raúl Albiol (Villarreal) fauluje na polovině soupeře, míč pro Atlético.
22'
Akce Atlética se zastavila na pravé straně.
21'
Atlético s míčem u půlící čáry, následuje přihrávka na Moratu a hosté útočí.
20'
Úvodní dvacetiminutovka nenabídla kdovíjaký pohledný fotbal, snad to bude v dalším průběhu lepší.
19'
Xavier Quintilla (Villarreal) poslal centr do vápna, ale hosté se v pohodě ubránili.
18'
Domácím se nabízí výhoda rohového kopu z levé strany.
17'
Samuel Chukwueze (Villarreal) byl přišlápnutý u postranní čáry, u lavičky Atlética.
15'
Žlutou kartu dostává Álvaro Morata (Atlético Madrid).
15'
Vypadalo to, že bránící Santiago Arias (Atl. Madrid) lehce kopl do stehna pronikajícího Moisése Gómeze (Villarreal), který ale předtím také fauloval, takže se penalta pískat nebude.
14'
Pozor, domácí se dožadují penalty, jaký bude závěr?
13'
Saúl Ñíguez (Atl. Madrid) nedokázal odcentrovat z pravé strany.
12'
Álvaro Morata (Atl. Madrid) neuspěl u půlící čáry a vrací míč zpět.
11'
Villarreal zůstal před pokutovým územím soupeře, nakonec vše končí nepřesnou hlavičkou Torrese.
10'
Manu Trigueros (Villarreal) rozehrál roh z pravé strany, míč ale hosté odvrací.
9'
Hosté chybují v rozehrávce, domácí pohotově zaútočili a k vidění je povedená střela Samuela Chukwuezeho (Villarreal), kterou gólman Jan Oblak vyráží na roh.
8'
Villarreal stále s míčem na své polovině, hosté vyčkávají u půlící čáry.
6'
Útočným faulem Parteye končí akce Atlética, míč tak získávají domácí.
5'
Renan Lodi (Atl. Madrid) netrefuje střelou zpoza vápna soupeře branku Villarrealu.
4'
Atlético s míčem na polovině Villarrealu.
2'
Gerard Moreno (Villarreal) poslal míč do vápna, kde ale hosté míč odvrací. Následně nepřesně zakončuje Vicente Iborra (Villarreal).
1'
Hned v úvodní minutě vybojovali domácí rohový kop, který rozehrají z levé strany.
1'

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Albiol, Francisco Torres, Quintilla – Anguissa, Iborra, Trigueros – Chukwueze, G. Moreno, Moisés Gómez.
Náhradníci: Andrés Fernández – Peña, Bacca, Toko Ekambi, Ontiveros, Ra. Funes Mori, Morlanes.

Atlético Madrid: Oblak – Arias, Felipe, Hermoso, Lodi – Saúl Ñíguez, Partey, H. Herrera, Koke – Morata, Félix.
Náhradníci: Adán – Moya, Vitolo, M. Llorente, Poveda Romera, Trippier, Lemar.

Rozhodčí: A. Hernández – Sobrino, Naranjo.
ATLÉTICO MADRID
Madridský klub na tom není tak špatně, jako Villarreal, přesto je to zatím hodně nevydařená sezóna v podání Atlética. Příznivci tohoto klubu jsou totiž z posledních let zvyklí na to, že jejich tým prohání Barcelonu s Realem a nyní se musí spokojit pouze s bojem o pohárovou Evropu. Pokud by LaLiga končila v tuto chvíli, čekalo by Atlético pouze předkolo Evropské ligy a to je pro tento velkoklub hodně málo. Ale při pohledu na poslední výsledky není divu, Atléticu se nedaří v lize (od vítězství 2:0 na Mallorce, v 6. kole, vyhrálo Atlético v dalších devíti kolech již pouze dvakrát) ani v Lize mistrů, kde závěrečná dvě kola Atlético prohrálo, přesto postoupilo z druhého místa.
VILLARREAL CF
Domácí jdou do atraktivního duelu s madridským Atléticem v hodně nedobré herní pohodě, kulantně řečeno. Nedá-li se aktuální stav Villarrealu již vystihnout a pojmenovat rovnou krizí. Žlutá ponorka nevyhrála ani jeden z listopadových ligových mačů a přičteme-li k tomu prohru i v posledním říjnovém dni, čítá nepříjemná série již pět ligových kol, z nichž vytěžil Villarreal pouhý bod za domácí bezbrankovou remízu s Bilbaem. Tým, který léta patřil ke špičce ligy se tak aktuálně potácí pět bodů nad sestupem...
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 16. kola španělské LaLigy, v němž VILLARREAL CF přivítá na svém stadionu ATLÉTICO MADRID.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.