La Liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : CA Osasuna - 2. února 2020   18:30

Villarreal
45+1' Alcácer (Trigueros) • 54' Peña (Cazorla) • 59' Cazorla
3:1
(1:0)
CA Osasuna
48' Aridane  (R. Torres)
Villarreal
Asenjo – Peña, Albiol, Ra. Funes Mori, M. Gaspar – Cazorla, Iborra, Trigueros (67. Anguissa) – G. Moreno (55. Chukwueze), Alcácer (78. Niño), Moisés Gómez.
Andrés Fernández – Bacca, Niño, Ontiveros, Anguissa, Chukwueze, Chakla.
Valentín Pizarro – Gonzalo García, José Garrido
Estadio de la Cerámica, Villarreal
CA Osasuna
Herrera – Vidal, Aridane, D. García, Estupiñán – Moncayola, I. Pérez – R. Torres, R. García (66. Arnáiz), R. Ibáñez (78. Adrián López) – Cardona (66. Gallego).
Pérez – U. García, Adrián López, Mérida, Roncaglia, Arnáiz, Gallego.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:12. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:15.
Utkání je u konce a domácí tým se může radovat z výhry 3:1. Druhý poločas začal ale aktivitou hostů, ti ve 48. minutě vyrovnali po dobře provedeném rohu a přesné hlavičce Aridaneho. Jenže tento stav vydržel pouze do 54. minuty, kdy se po rychlé kombinaci trefil Rubén Peña a domácí tak opět vedli. Pojistku na náskok navíc zajistil proměněnou penaltou Santi Cazorla a to už Villarrealu stačilo. Snaha Osasuny o smazání ztráty vyšla v závěrečném náporu naprázdno a utkání skončilo výsledkem 3:1.
90+3'
90+2'
A další žlutá pro domácí, tentokrát byl za faul potrestán Fernando Niño.
90+1'
Žlutou kartou za oplácení a postrčení protivníka byl potrestán domácí André Anguissa.
90'
Rozhodčí bude nastavovat tři minuty.
89'
Nepřesná kombinace hostů na pravé straně, narážečka skončila v zámezí.
88'
Už se zase hraje na opačné straně, Villarreal pomaličku kráčí k výhře.
87'
Ten si nachystal Roberto Torres, zvolil přímou střelu z levé strany, poslal však pouze pozdrav mezi diváky.
86'
Další faul domácích, tentokrát je z toho celkem zajímavá standardka pro Osasunu.
85'
Střet mezi Cazorlou a Vidalem byl rozhodčím posouzen jako nedovolený ze strany domácího hráče. Po krátkých protestech se rozehrává proti brance Villarrealu.
84'
Kombinace Villarrealu po levé straně, hosté při této akci pouze statují.
83'
Zároveň je ale hra plná nepřesností, hraje se převážně ve středu hrací plochy.
82'
Domácí mají míč ve svém držení, tohle jim maximálně vyhovuje.
81'
Na druhé straně se pěknou a prudkou ranou prezentoval Cazorla, výsledek byl však stejný, jako před chvílí na opačné straně.
80'
Po rozehrání propadl míč na hranici pokutového území na Arnáize, ten však z dobré pozice poslal střelu mezi diváky.
79'
Rohový kop pro Osasunu.
78'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Robert Ibáñez, přichází Adrián López.
78'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Fernando Niño.
76'
Další šance Osasuny, za obranu si tentokrát naběhl Torres, ale i v tomto případě ze souboje vyšel jako vítěz gólman Asenjo.
74'
Domácí Anguissa nejprve předvedl pěknou kličkovanou na levé straně, poté se pokusil i o kličku do vápna. Tu mu už obrana Osasuny zastavila.
72'
O chvíli později se mezi obránce dostal Arnáiz, jeho prudkou střelu ale Asenjo zvládl vyrazit!
72'
Přímý kop pro Osasunu, prudká střela byla zastavena dobře postavenou zdí.
70'
Hosté po delší době v útoku, jediné, čeho ale dosáhli byl přetažený centr. Ten byl tečován, Osasuna pokračuje autem.
69'
Zase tu máme lehce tvrdší pasáž utkání, kdy místo technických akcí vidíme převážně fauly.
67'
Santi Cazorla tvrdě atakoval Vidala, přišlápl jej a za tento zákrok byl potrestán žlutou kartou.
67'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází André Anguissa.
66'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Rubén García, přichází José Arnáiz.
66'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Marc Cardona, přichází Enric Gallego.
64'
Pohodlná malá domů na Herreru, ten má klid na odkop od vlastní branky.
62'
Povyběhnutého gólmana chtěl překvapit domácí Trigueros, míč ale poslal přesně do rukavic vracejícího se Herrery.
61'
Rázem panuje na trávníku situace, kdy vládnou domácí a Osasuna se pouze brání.
59'
Villarreal právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil SANTI CAZORLA, poslal míč přesně doprostřed branky a pohodlně upravil na pro domácích příznivých 3:1.
58'
Rozhodčí si celou situaci ještě nechal překontrolovat na videu, verdikt už ale zůstal stejný.
57'
Aridane byl navíc za svůj zákrok potrestán žlutou kartou.
57'
Penalta pro Villarreal. Přihrávk za obranu dostal Alcácer, toho ve vápně přistrčil sprintující Aridane a rozhodčí neváhal ani okamžik.
57'
Už je po akci, gólman Villarrealu má míč ve svém držení a bude rozehrávat.
56'
Za hosty zahrozil Torres, táhlá rána donutila Asenja jít na zem a míč vyrazit na roh.
55'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Samuel Chukwueze.
54'
Domácí jdou opět do vedení. Pěkná kombinace vyvrcholila přihrávkou na levou stranu, kde si zpracoval RUBÉN PEÑA, zasekávačkou se uvolnil a zakončil přesnou křížnou střelou – 2:1.
53'
Ostrý, ale zároveň čistý obranný zákrok uklidil míč na aut, domácí budou vhazovat.
52'
Villarreal u míče, kombinace u půlky však k ohrožení Herrerovy branky nepovedou...
50'
Po vyrovnávací trefě je Osasuna stále tím aktivnějším týmem, skoro to vypadá, že domácí jsou ještě v šatně.
48'
Osasuna právě vstřelila branku!
A je srovnáno! Na centr od rohového praporku si na zadní tyči naběhl pozapomenutý ARIDANE a zblízka poslal za Asenja nechytatelnou hlavičku – 1:1.
47'
Hosté se hned v úvodu pustili do útočení a vybojovali si rohový kop. Před Asenjem je docela živo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
Je za námi první poločas, který dlouho přinášel pouze boj bez větších šancí. Akčněji se začalo hrát až v závěru, kdy si nejprve hosté vytvořili několik náznaků šancí, aby pak v nastaveném čase udeřili hráči Villarrealu. Přihrávku do sóla dostal Paco Alcácer a chladnokrevně jej proměnil. Domácí tak zamířili do šaten s náskokem 1:0.
45+3'
45+1'
A je tu gól do šatny. Na půlce dostal přihrávku do běhu PACO ALCÁCER a ten své sólo zakončil přesnou střelou podél gólmana. Sudí nejprve gól neuznal pro ofsajd, ale po kontrole u videa, které jasně ukázalo, že hráč vybíhal ze své poloviny svůj verdikt změnil.
45'
Bude se nastavovat jedna minuta.
45'
Rohový kop pro Osasunu, centr byl však hned u první tyče razantně odvrácen.
43'
V posledních minutách jsou hosté lehce aktivnějším týmem, Asenjo si musí svou obranu dobře dirigovat.
41'
Přímý kop pro Osasunu, k míči se postavil Rubén García, prudkou ránu ale poslal až na tribunu.
40'
Na druhé straně šla dlouhá přihrávka na Ibáñeze, ten neměl moc šancí prudký pas zachytit.
40'
Několik pokusů hráčů Villarrealu posunout hru k brance po pravé straně, opět ale bez úspěchu.
38'
Po centru od rohového praporku však přišla pouze nepřesná hlavička, míč šel vysoko nad Asenjovu branku.
37'
Po delší době se k centrům dostali i hosté a výsledkem je zisk rohového kopu.
36'
Hosté se u míče moc dlouho neohřáli, kousek za půlkou o něj přišli a pustili tak Villarreal do další postupné akce.
35'
Další centry domácích, nyní z pravé strany, stále ale platí, že obrana Osasuny tyto vysoké míče zvládá sbírat a odvracet.
33'
Druhý centr od rohového praporku už nebyl z těch povedených, Osasuna se v poklidu ubránila.
32'
Ještě jeden roh pro domácí, ti by ale raději penaltu po hře rukou. Sudí ovšem jejich přání nevyslyšel.
32'
Rohový kop pro Villarreal, brankář Herrera na poslední chvíli vypíchal Alcácerovi míč. Tato posila z Dortmundu se zatím jeví velice aktivně.
30'
Teď měl domácí gólman trochu štěstí při další rozehrávce, po zasekávačce ale bezpečně odkopl.
28'
Trocha uklidnění na hrací ploše, Asenjo se pomaličku chystá k odkopu od vlastní branky.
26'
Zase se nám přitvrdilo, faulu na středové čáře se dopustil hostující David García.
25'
Přímý kop pro Osasunu, při průniku byl faulován unikající Robert Ibáñez. Následovat bude centr z pravé strany.
23'
Po závaru po centru se domácí snažili o střelecké zakončení, v chumlu v pokutovém území se však sami dopustili provinění proti pravidlům.
22'
Estupiñán u rozhodčího, který mu odpískal hru rukou. Domácí pro něj chtěli žlutou kartu, která by už znamenala vyloučení, koná se však pouze přímý kop.
20'
Domácí podnikli rychlý přechod do útoku, zleva centroval Gómez, prudkým pasem ale nabíhajícího Alcácera nenašel.
18'
Vysoký míč letěl až na zadní tyč, obraně se nejprve povedlo míč odhlavičkovat, Ibáñez se poté dokonce dopustil nedovoleného zákroku.
17'
Rohový kop tentokrát pro Osasunu, před Asenja přiletí centr od levého praporku.
15'
Po dlouhém Herrerově výkopu se hosté dostali do kontru, který navíc přiživil špatným odkopem Sergio Asenjo. Následoval Cardonův pokus o dalekonosný oblouček, míč skončil vedle branky Villarrealu.
13'
Dlouhý pas na Paca Alcácera, přihrávka za hostující obranu však mířila do ofsajdu.
12'
Santi Cazorla byl v krátké debatě s rozhodčím, ten mu dával kázání ohledně nedovolených zákroků.
10'
Rozhodčí si v přerušené hře nechal zkontrolovat video, po chvilce ale ukázal, že se nic nestalo a pokračuje se bez nařízení penalty.
9'
Po rozehrání se do míče opřel v pokutovém území Raúl Albiol a když napálil jednoho z obránců, začali domácí reklamovat ruku.
8'
Villarreal v útoku, střela na branku sice nepřišla, hráči ve žlutém ale budou rozehrávat rohový kop.
7'
Další faul, hráči už začínají být lehce podráždění a zápas trochu ztrácí tempo.
6'
Pauza, po nedovoleném zákroku kousek za půlkou hosté rozehrávají přímý kop.
5'
První střelecké vyjádření domácích, rána ovšem šla vysoko nad Herrerovu branku.
4'
Villarreal u míče, postupuje vpřed po levé straně pomocí několika autových vhazování.
3'
No a hned je tu i žlutá karta, za faul ve výskoku ji dostal hostující Pervis Estupiñán.
2'
Úvod je docela tvrdý, oba celky začaly předvádět opravdu fyzický fotbal po celé ploše.
1'

Villarreal CF: Asenjo – Peña, Albiol, Ra. Funes Mori, M. Gaspar – Cazorla, Iborra, Trigueros – G. Moreno, Alcácer, Moisés Gómez.
Náhradníci: Andrés Fernández – Bacca, Niño, Ontiveros, Anguissa, Chukwueze, Chakla.

CA Osasuna: Herrera – Vidal, Aridane, D. García, Estupiñán – Moncayola, I. Pérez – R. Torres, R. García, R. Ibáñez – Cardona.
Náhradníci: Pérez – U. García, Adrián López, Mérida, Roncaglia, Arnáiz, Gallego.

Rozhodčí: Valentín Pizarro – Gonzalo García, José Garrido.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio de la Cerámica začne v 18:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Valentín Pizarro, kterému budou na pomezí asistovat Gonzalo García a José Garrido.
CA Osasuna

Hosté jsou na tom o něco hůře, na 11. místě mají 28 bodů. Do dnešního utkání jdou ale s ligovou výhrou nad Levante v zádech, na svém trávníku Osasuna vyhrála po gólech Garcíi a Péreze 2:0. Pokud dnes dokáže na půdě soupeře vyhrát, dotáhne se a bude už v první polovině tabulky s dohledem na příčky, které by mohly klub dostat do Evropy.

Villarreal CF

Domácí tým je v tuto chvíli na osmém místě se ziskem 31 bodů a může se chlubit slušnou momentální formou. Vyhrál tři zápasy v řadě, z toho dva v Copa del Rey a také jeden v lize a to na půdě Alavésu. Za hosty se v tomto duelu prosadili Bacca a Niño a Villarreal vyhrál 2:1. No a na tento výkon se pokusí navázat i dnes.

Sevilla – Villarreal 1:2
Villarreal – Getafe 1:0
Real Sociedad – Villarreal 1:2
Villarreal – Espanyol 1:2
Alavés – Villarreal 1:2
Dobrý podvečer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 22. kola mezi týmy Villarreal CF a CA Osasuna.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.