La Liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Getafe - 21. prosince 2019   18:30

Villarreal
52' Moisés Gómez
1:0
(0:0)
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar (C), Albiol, Francisco Torres, Quintilla – Anguissa, Iborra – Chukwueze (80. Toko Ekambi), Trigueros (68. Cazorla), Moisés Gómez – G. Moreno (87. Ontiveros).
Latre S
Estadio de la Cerámica (Villarreal)
Getafe
Soria – Nyom (76. Fajr), Cabrera, Dakonam, Damián Suárez – Cucurella, Nemanja Maksimović, Arambarri, Portillo (46. Oliveira) – Jaime Mata, J. Molina (C) (46. Ángel Rodríguez).
Chichizola – Antunes, Ángel Rodríguez, Etxeita, Fajr, Oliveira, Timor.

V dnešním utkání tři body zůstanou po právu na domácím stadioně, díky trefě Gómeze z 52. minuty utkání. Hosté byli dnes bezzubí a nevytvořili si téměž žádnou šanci ke skórování.
90+5'
90+4'
Hosté budou v samotném závěru rozehrávat rohový kop z levé strany.
90+4'
Hostující celek bude rozehrávat standartní situaci téměř z poloviny hřiště.
90+3'
Marc Cucurella odvrátil přihrávku soupeře, u míče tedy hosté.
90+3'
Dle sudího si jeden z hráčů hostujícího celku počínal nedovoleně, rozehrávat budou tedy fotbalisté domácího celku.
90+2'
Rohový kop vytěsnil pozorný obránce domácího celku, míč ovšem stále na kopačkách hráčů Getafe.
90+2'
Hosté budou rozehrávat rohový kop.
90+1'
Sudí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Na hrací ploše zůstává ležet jeden z hráčů domácího celku, sudí zastavuje hru.
89'
Žlutou kartu dostává Damián Suárez (Getafe CF).
88'
Marc Cucurella dokázal obrat o míč jednoho z domácích hráčů a zahájil akci svého týmu.
87'
Hra opět pokračuje.
87'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Javier Ontiveros.
86'
Jeden z hráčů domácího celku zůstal ležet na trávníku, sudí Latre přerušuje hru.
85'
Žlutou kartu dostává Ángel Rodríguez (Getafe CF).
84'
Žlutou kartu dostává Gerard Moreno (Villarreal CF).
82'
Karl Toko Ekambi z bezprostřední blízkosti k bráně soupeře nedokázal vstřelit gól, když minul bránu o pár metrů.
81'
Dlouhý výkop, který předvedl gólman Soria nenašel adresáta, míč tedy v držení domácího celku.
80'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Karl Toko Ekambi.
79'
Penalta se tedy nekoná po konzultaci s VAR kvůli ofsajdu., který zřejmě viděl pouze sudí.
78'
Jeden z hráčů Villarealu padá v zemi ve vápně po kontaktu s gólmanem, bude se kopat penalta?
77'
Gerard Moreno nedokázal projít v souboji "jeden na jednoho" přes Damiána Suáreze.
76'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Allan Nyom, přichází Fajsal Fajr.
75'
Domácí již opět u míče a aktivně se snaží dostat skrz obranu soupeře.
74'
Velkou šanci domácího celu zastavil zvednutý praporek sudího, rozehrávat tedy bude hostující Getafe.
72'
Samuel Chukweze se dostal do skvělé palebné pozice, ovšem Marc Cucurella jej zastavil výborným obranným zákrokem.
71'
Aktuální držení míče (v procentech) 67:33
70'
Nyom se dostal do slovní potyčky s Anguissou, rozehrávat ovšem bude domácí celek.
69'
Cucurella nestihl zpracovat míč na hrací ploše, rozehrávat tedy bude domácí celek.
68'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Santi Cazorla.
66'
Jeden z hráčů hostujícího celku zůstal ležet na hrací ploše ve vápně Villarealu, bude se kopat penalta?
65'
Hosté rozehrávají od své vlastní brány, prudkými přihrávkami se snaží dostat skrz obranu soupeře.
64'
Teď se nám na hřišti trošku přiostřilo, strhla se menší potyčka. Rozhodčí ovšem vše zvládl a hra opět pokračuje.
61'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mathias Oliveira (Getafe CF).
60'
Také domácí budou rozehrávat standartní situaci.
59'
Žlutou kartu dostává Mathias Oliveira (Getafe CF).
58'
Cucurellův centr našel jednoho z hráčů hostujícího družstva, který ovšem nedokázal usměrnit míč do brány.
57'
Hráči Getafe budou rozehrávat standartní situaci z velmi slibné vzdálenosti.
55'
Hostující hráči se snaží vymyslet, jak by se mohli dostat do šance, která by srovnala stav utkání.
54'
Mathias Olivera si počínal v souboji nedovoleně, rozhodčí tedy signalizuje standartku pro domácí celek.
53'
Faul jednoho z domácích hráčů znamená standartku pro hosty.
52'
Villarreal právě vstřelil branku!
Samuel Chukwueze se dostal přes několik hráčů soupeře, následně se míč dostal k MOI GOMÉZOVI, který nezaváhal a posílá svůj tým do vedení.
49'
Zvednutý praporek sudího vystavil stopku rozvíjející se akci domácího celku.
48'
Dlouhé vhazování hostujícího celku dokázal odvrátit pozorný obránce, u míče ovšem stále hráči Getafe.
47'
Iborra nestihl zachytit přihrávku svého spoluhráče na hrací ploše, následuje odkop od brány Getafe.
46'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Mathias Oliveira.
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Ángel Rodríguez.
46'
V prvním poločase jsme viděli velice ospalý výkon obou celků. Villareal je lepším týmem a dokázal si vypracovat dvě gólové situace, první situaci nedokázal útočící hráč usměrnit do brány a v druhé situaci zachránilo brankáře Soriu břevno jeho brány.
45+1'
45'
Djene Dakonam na poslední chvíli odkopl míč na rohový kop.
44'
Rohový kop odvrátil pozorný obránce na přední tyči, míč ovšem stále v držení domácího celku.
43'
Damian odkopl míč pouze na rohový kop pro domácí celek.
42'
Villareal kombinuje směrem dopředu, ale není schopen překonat bránicí družstvo.
41'
Anguissa se ocitl na trávníku, rozhodčí usoudil, že byl faulován.
40'
Žlutou kartu dostává Jaime Mata (Getafe CF).
39'
Iborra se opět provinil proti pravidlům, následuje standartka pro hosty.
38'
Jaime Mata nedokázal přesně zakončit tak, aby dostal míč za záda Asenja, následuje tedy odkop od brány.
36'
Domácí fotbalisté se snaží otačet hru ze strany na stranu dlouhými přihrávkami, obrana Getafe je ovšem velice pozorná.
35'
Anguissova střela letěla daleko od levé tyče, tudíž nijak neohrozila gólmana Soriu.
33'
Sergio Asenjo si skvěle poradil s rohovým kopem, když míč vyboxoval do bezpečí.
32'
Getafe bude rozehrávat rohový kop.
31'
Domácí se nejsou schopni dostat skrz, dobře bránicí, obranu Getafe.
30'
Domácí fotbalisté drží míč na svých kopačkách a snaží se o rychlou kombinaci.
29'
Hosté nevyužili standartní situaci, kteoru rozehrávali po faulu Triguerose.
28'
Žlutou kartu dostává Manu Trigueros (Villarreal CF).
26'
Iborra se dopustil útočného faulu, rozehrávat tedy bude hostující celek.
25'
Do stoprocentní gólovky se dostal Gerard Moreno, který k jeho smůle pouze trefuje z bezprostřední blízkosti břevno Soriovy brány.
22'
Cucurella obešel svého protihráče, ale nedokázal najít svou přihrávkou žádného spoluhráče, s kterým by si míč mohl narazit.
21'
Do výborné šance se dostal Manuel Trigueros když svou hlavičkou těsně minul bránu soupeře.
19'
Faulu na půli hřiště se dopustil Arambarri, rozhodčí okamžitě signalizuje standardku.
18'
Jeden z hráčů domácího celku upadl ve vápně soupeře, rozhodčí zatím nereaguje.
16'
Rohový kop byl odvrácen pozornou obranou soupeř, u míč ovšem stále hosté.
15'
Hostující celek bude rozehrávat svůj první rohový kop, k míči se staví Maksimovič.
13'
Nepřesná přihrávka Cucurelly končí v zámezí, následuje odkop od brány.
12'
Centr jednoho z domácích hráčů z pravé strany hřiště, nenašel svého adresáta ve vápně soupeře.
11'
V ofsajdovém postavení se také ocitl Jaime Mata, míč bude rozehrávat gólman Asenjo.
10'
Dle sudího byl již míč mimo hrací plochu, následuje tedy vhazování hráčů Getafe na půli hřiště.
9'
Hostující obránci si s tímto rohovým kopem poradili a odvrátili míč do bezpečí.
8'
Domácí fotbalisté budou rozehrávat první rohový kop v dnešním utkání.
7'
Domácí fotbalisté kombinují na své vlastní půli a snaží se dostat skrz obranu soupeře.
6'
Nyom se dopustil přestupku, hráči domácího celku si vyzkouší další standartní situaci.
5'
Špatná přihrávka jednoho z hráčů Getafe znamená odkop od brány Asenja.
4'
Nemanja Maksimovič byl v souboji až příliš důrazný, rozhodčí píská faul, míč v držení domácího celku.
3'
Akci domácího celku vystavil stopku zvednutý praporek sudího.
2'
Jeden z obránců Getafe si počínal nedovoleně, sudí Latre signalizuje standartní situaci.
1'
Hráči domácího celku obstarali úvodní výkop.
1'

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Albiol, Francisco Torres, Quintilla – Anguissa, Iborra – Chukwueze, Trigueros, Moisés Gómez – G. Moreno.
Náhradníci: Andrés Fernández – Bacca, Cazorla, Toko Ekambi, Ra. Funes Mori, Morlanes, Ontiveros.

Getafe CF: Soria – Nyom, Cabrera, Dakonam, Damián Suárez – Cucurella, Nemanja Maksimović, Arambarri, Portillo – Jaime Mata, J. Molina (C).
Náhradníci: Chichizola – Antunes, Ángel Rodríguez, Etxeita, Fajr, Oliveira, Timor.

Rozhodčí: Latre S.
Při pohledu na tabulku LaLigy zjistíme, že se Villarreal nachází až na třináctém místě, když získal dvaadvacet bodů. Přestože žluté ponorky hodně skórují, tak hra do obrany jim moc nefunguje. Domácí mužstvo by jistě chtělo být někde jinde, ovšem boj o pohárovou Evropu je pouze šest bodů daleko. Asi největším překvapením španělské nejvyšší soutěže je Getafe, jenž posbíralo třicet bodů a vyhřívá se na čtvrté příčce. Lepší už je pouze Barcelona, Real Madrid a Sevilla. Navíc se hostující mužstvo nachází ve výborné formě. Vždyť v posledních sedmi ligových zápasech nepoznalo hořkost porážky a poslední tři dokonce vyhrálo.
Vítám všechny fanoušky španělské LaLigy, která má na programu osmnácté kolo. V něm se proti sobě postaví Villarreal CF a Getafe CF, trochu překvapivě roli favorita bude plnit hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.