La Liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Valencia - 19. září 2020   21:00

Celta Vigo
15' Aspas (Nolito) • 57' Aspas
2:1
(1:0)
Valencia
46' Gómez  (Wass)
Celta Vigo
Villar – Olaza, Murillo (80. Veiga), Mallo, Aidoo – Tapia (80. N. Araujo), Denis Suárez (67. Baeza), Beltrán (66. Yokuşlu) – Mor (72. Méndez), Nolito, Aspas.
Gil – Nevado, J. Martínez
Venue Abanca-Balaídos, Vigo
Valencia
Doménech – Diakhaby, Wass, Paulista, Gayá – Esquerdo (74. T. Correia), Musah (84. Sobrino), Kondogbia, Guedes (46. M. Vallejo) – Gómez, Lee Kang-in (46. Jason).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:13.
Utkání končí vítězstvím Celty Vigo, která tak, po bodu za bezbrankovou remízu v 1. kole, přidává velmi cenné tři body za výhru nad Valencií, pro kterou je to, po předchozí výhře, první prohra.
Dnešnímu duelu by asi lépe slušela remíza, jenže to by se museli hosté ještě jednou prosadit. K tomu ale měli daleko, naopak to byli domácí, kteří měli ještě další minimálně dvě gólové šance, kdy míč skončil na břevnu a na tyči.
90+8'
90+7'
Žlutou kartu dostává Iván Villar (Real Club Celta de Vigo).
90+7'
Po rohovém kopu z levé strany následoval roh i ze strany pravé, ale ani jednou míč na branku Celty nešel... a to byla zřejmě poslední šance hostů na vyrovnání.
90+6'
Je tu ještě rohový kop pro Valencii, která by tak v posledních minutách ještě mohla zahrozit a vyrovnat.
90+4'
Nepřesný centr hostů, míč tak skončí u gólmana Álvareze, který bude rozehrávat.
90+2'
Žlutou kartu dostává Okay Yokuşlu (Real Club Celta de Vigo).
90+1'
Nastavuje se sedm minut.
89'
Fotbalisté Valencie jsou u sudího a chtějí, aby zraněného hráče Celty odnesli na nosítkách.. sudí ukazuje, že čas se bude nastavovat.
88'
Samozřejmě domácí hráč se nechá ošetřit a bude tak sbírat cenné vteřiny.
87'
Nyní se chvíli nehraje, po souboji na polovině Celty Vigo, kde došlo ke srážce dvou hráčů.
85'
Pozor, to je už velká smůla, z pohledu Celty Vigo, Miguel Baeza totiž nyní trefuje pro změnu tyč hostující branky!
84'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Yunus Musah, přichází Rubén Sobrino.
83'
A mohlo být ještě veseleji, z pohledu domácích, kdyby ovšem Brais Méndez neposlal míč pouze na břevno!
82'
Jaume Doménech (Valencia) má míč ve své moci a rychle se snaží rozehrát... což se mu povedlo na levou stranu.
80'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Renato Tapia, přichází Néstor Araujo.
80'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Jeison Murillo, přichází Gabriel Veiga.
79'
Je to tak, Renato Tapia leží na trávníku a musí být ošetřován, samozřejmě domácí budou v té koncovce natahovat, co to půjde.
78'
Renato Tapia (Celta de Vigo) končí na trávníku a pravděpodobně se bude muset hra přerušit.
77'
Rohový kop pro Celtu, z levé strany rozehrává Nolito... ale znovu domácí branku soupeře neohrozili.
76'
Nolito (Celta de Vigo) se drží za hlavu poté, co jeho střelu z voleje dokázal zablokovat bránící Daniel Wass.
74'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Vicente Esquerdo, přichází Thierry Correia.
73'
Z rohového kopu se domácí prosadit opět nedokázali, takže k míči se dostávají hosté.
72'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Emre Mor, přichází Brais Méndez.
71'
Aktivita domácích pokračuje, Celta vybojovala roh.
69'
Miguel Baeza (Celta de Vigo) faulován na polovině soupeře, volný kop domácích, ale není to na přímou střelu.
67'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Miguel Baeza.
66'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fran Beltrán, přichází Okay Yokuşlu.
65'
Po rohovém kopu hlavičkuje Maxi Gómez (Valencia) a gólman Sergio Álvarez (Celta de Vigo) vytahuje míč těsně nad břevno, to byla gólová šance hostů.
64'
Každopádně vypadalo to, že Tapia bude potřebovat lékaře... v tu chvíli ale vyskočil jak srneček a odběhl pryč.
63'
Renato Tapia (Celta de Vigo) zůstává ležet na trávníku a hra se přerušuje... ježe předtím stihl ale domácí hráč zahrát rukou ve výskoku.
62'
Gabriel Paulista (Valencia) pod tlakem při rozehrávce, ale zvládl to... což se ovšem nedá říci o jeho spoluhráči na polovině Celty, který míč ztrácí.
61'
Začala poslední půl hodina hry, která se opět vyvíjí lépe pro domácí, kteří znovu vedou o gól.
60'
Následně přerušuje útočnou snahu domácích ofsajd.
59'
Nolito měl na noze třetí domácí gól, byl sám před Doménechem, který ho bravurně vychytal!
58'
A nyní je to opět pro Valencii nepříjemné, hosté znovu prohrávají, ovšem to v prvním ligovém kole také prohrávali a i podruhé se jim povedlo vyrovnat.
57'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
A domácí toho dokonale využívají, když se k míči postavil střelec prvního gólu, IAGO ASPAS, který přes bránící zeď poslal míč parádně k tyči. Jaume Doménech (Valencia) se po míči mohl pouze podívat, to je jediné, co stihl.
56'
Po faulu na Nolita se domácím nabízí velmi dobrá pozice pro přímý kop, v podstatě téměř u vápna Valencie!
55'
Žlutou kartu dostává Vicente Esquerdo (Valencia CF).
54'
Celta s míčem na polovině soupeře, domácí toho ale zatím ve druhé půli mc nepředvedli, čemuž se není, kvůli inkasovanému gólu, moc co divit.
53'
Emre Mor (Celta de Vigo) napřáhl ke střele z pravé strany, ze střední vzdálenosti, ale branku vysoko přestřelil.
52'
Jenže ani Celta nedokázala z rohového kopu něco vytěžit, místo toho hrají hosté.
51'
Z protiútoku vybojovali také domácí roh, který rozehrají z pravé strany.
50'
Rohový kop rozehráli hosté na krátko, poté šel centr do vápna, následně je ale odpískán útočný faul Jasona.
49'
A hostů je najednou plné hřiště, Valencia vybojoval roh.
48'
Tak i v tomto zápase bude pravděpodobně Valencia schopná ještě s výsledkem něco udělat.
46'
Valencia právě vstřelila branku!
Tak to je parádní vstup hostů do druhé půle! Daniel Wass (Valencia) poslal míč z pravé strany do vápna, byl to takový střílený centr, který ale na bližší tyči dokázal zasáhnout MAXI GÓMEZ, který ho navíc dokázal z první poslat nechytatelně do branky.
46'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Manu Vallejo.
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Lee Kang-in, přichází Jason.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
První poločas končí vítězstvím domácích, kteří zužitkovali svou aktivitu v úvodu zápasu. Celta Vigo byla od úvodních vteřin zápasu lepší a platilo to zhruba první půl hodinu. Teprve poté se Valencia dostala postupně do hry a hosté tak několikrát i zahrozili. Skórovat se ale hostům nepodařilo, nicméně mají na to ještě celý druhý poločas.
45+2'
45+1'
V první půli se nastavují dvě minuty.
45'
Vypadalo to ale spíše na nezaviněné zranění, José Gayá (Valencia) se v podstatě Aspase ani nedotkl.
44'
Iago Aspas (Celta de Vigo) se hnal do vápna soupeře na centr z levé strany, při tom ale padá na trávník, po souboji s bránícím José Gayá a drží se za záda.
43'
Razantní odkop bránícího hráče Celty, kdy se míče vzápětí chopili hosté, kteří mohou zaútočit.
42'
Sergio Álvarez (Celta de Vigo) se zapojuje do rozehrávky svého týmu, který nikam nespěchá.
41'
Kostrbatá rozehra hostů, kteří vzápětí přišli o míč a nakonec museli čelit střele jednoho z domácích borců, s níž si Jaume Doménech poradil.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, domácí stále vedou, byť se v posledních minutách Valencia přece jenom více dostala do hry.
39'
Zajímavý protiútok Celty, který z levé strany zakončil střelou Iago Aspas, který ale trefil boční síť.
38'
A byl to nakonec faulovaný Lee Kang-in, který poslal z levé strany centr do vápna soupeře, ale hodně nepřesný.
37'
Lee Kang-in (Valencia) faulován na polovině Celty, provinil se Joseph Aidoo.
36'
No, před samotnou exekucí byla zajímavá hádka mezi dvěma spoluhráči – José Gayá a Lee Kang-in se přeli o to, kdo standardku kopne.
35'
Ze vzdálenosti 24 metrů rozehrává přímý kop José Gayá (Valencia), který však branku Celty přestřeluje zhruba o dva metry.
34'
Gonçalo Guedes (Valencia) faulován bránícím Nolitem, volný kop pro Valencii, nedaleko vápna soupeře.
33'
Po pravé straně postupují hosté, ale nic z toho v tuto chvíli není, ani centr do vápna.
32'
Jaume Doménech (Valencia) si bere míč a bude moci vykopávat od své branky.
31'
Rohový kop Celty, domácí rozehrávají z levé strany, ale to se vůbec nepovedlo a míče se chopil soupeř.
30'
Je za námi první půl hodina hry, která zatím vyšla lépe domácím. Fotbalisté Celty jsou lepší a soupeře zatím příliš k ničemu nepustili.
29'
Centr z pravé strany se snáší do vápna Valencie, kde se k míči nedostal Iago Aspas (Celta de Vigo).
27'
Jaume Doménech (Valencia) musí vyběhnout z branky, aby byl první u míče a stihl odehrát míč.
26'
Volný kop pro Valencii, je to sice na polovině soupeře, ale není to na přímou střelu.
25'
Žlutou kartu dostává Renato Tapia (Real Club Celta de Vigo).
24'
Domácí rozehráli z levé strany, míč skvěle vyboxovává brankář Jaume Doménech, velmi dobrý zákrok!
23'
Bránící Yunus Musah (Valencia) fauluje u vlastního vápna Olazu, standardka pro Celtu.
22'
Gonçalo Guedes (Valencia) ztrácí míč a útočit tak mohou domácí.
21'
Lee Kang-in (Valencia) zrychlil kombinaci na levé straně, na jejímž konci je zajímavá střela Kondogbii, který ale branku Celty netrefuje.
20'
Pouze odkopem míče na polovinu soupeře řeší nyní bránící Renato Tapia (Celta de Vigo) situaci na své polovině.
19'
Valencia s míčem u půlící čáry, hosté zatím ale nemohou najít cestu k vápnu Celty.
18'
Celta se do vedení dostala naprosto zaslouženě, domácí byli od úvodních vteřin zápasu lepší, hosté v podstatě ještě nevystřelili.
17'
Tak i ve svém druhém letošním zápase Valencia prohrává... jak již bylo zmíněno, v prvním kole ještě zápas dokázala vyhrát.
15'
A gól nakonec platí, VAR změnil rozhodnutí sudích a gól uznal, neboť Nolito přihrával IAGO ASPASOVI, který v tu chvíli stál doslova na ofsajdové hranici, tam převzal míč a pak z pravé strany prostřelil Doménecha.
15'
A do hry vstupuje VAR, protože pokud to opravdu byl ofsajd, pak to muselo být neskutečně těsné.
14'
Iago Aspas (Celta de Vigo) krátce slavil gól, který ale nebyl pro ofsajd uznán.
13'
Ale ani hosté z této standardky nic vytěžit nedokázali, navíc jejich následná akce končí útočným faulem.
12'
Také Valencia získává zajímavou standardku nedaleko vápna soupeře, ale je to více z úhlu.
11'
Nolito (Celta de Vigo) poslal spíše takovou technickou střelu na branku Valencie, s níž neměl Jaume Doménech (Valencia) vůbec žádné starosti.
10'
Zajímavá standardka pro Celtu, v blízkosti vápna Valencie, to bude na přímou střelu!
9'
Lee Kang-in (Valencia) padá na trávník, na polovině soupeře, ale faul to není, místo toho vhazují domácí.
8'
Ale již po pár minutách je patrné, že ani úvod druhého letošního ligového duelu nemá Valencia pod svou kontrolou... v prvním kole ještě dokázala zápas vyhrát, bude to platit i pro dnešní duel?
7'
Iago Aspas (Celta de Vigo) se ve vápně Valencie nedostal k míči, ten získává gólman Jaume Doménech.
6'
Sergio Álvarez (Celta de Vigo) získává míč a odkopává od své branky, domácí se rychle dostávají na polovinu soupeře.
5'
Valencie se poprvé v zápase dostala s míčem do blízkosti vápna Celty, ale hosté nezakončili.
3'
Lucas Olaza (Celta de Vigo) poslal z levé strany míč do vápna Valencie, ale míč končí v rukavicích gólmana Doménecha.
2'
Denis Suárez (Celta de Vigo) se dostal ke střele zpoza vápna a nebyl to vůbec špatný pokus!
1'

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Olaza, Murillo, Mallo, Aidoo – Tapia, Denis Suárez, Beltrán – Mor, Nolito, Aspas.
Náhradníci: Blanco – Rodríguez, Fontán, Yokuşlu, K. Vázquez, Veiga, Méndez, Vadillo, N. Araujo, Baeza, S. Mina, Juncà.

Valencia CF: Doménech – Diakhaby, Wass, Paulista, Gayá – Esquerdo, Musah, Kondogbia, Guedes – Gómez, Lee Kang-in.
Náhradníci: Rivero – Jason, M. Vallejo, Koindredi, A. Blanco, Lato, Sobrino, T. Correia, Centelles, Molina, Guillamón.

Rozhodčí: Gil – Nevado, J. Martínez.
VALENCIA CF
Valencia vstoupila do nového ročníku LaLigy s rozhodně menšími očekáváními, než tomu bylo v letech minulých. Zejména kvůli tomu, že tým opustilo hned několik opor, s ohledem na škrty v ekonomické oblasti. A asi nejen fanoušci Valencie tak byli zvědaví, jak se tým bude v ligové premiéře ročníku 2020/2021 prezentovat.
Úvod valencijského derby proti Levante byl hororový, hosté šli bleskově do vedení. Domácí ve 12. minutě vyrovnali, ale pak znovu šli do vedení hosté, na což dokázali domácí ještě do přestávky znovu zareagovat. Po přestávce se již trefovali pouze domácí a Valencia si tak, po rozpačitém úvodu zápasu, připsala velmi cenné vítězství 4:2.
CELTA VIGO
Celta v minulém ročníku horko těžko zachraňovala nejvyšší soutěž a nakonec se rozhodovalo až v posledním kole, kdy uhrála potřebnou remízu na hřišti již jistého sestupujícího a v ročníku 2019/2020 nejhoršího týmu LaLigy, barcelonského Espanyolu.
A stejně, jak Celta minulý ročník zakončila, zahájila i ten letošní, když na hřišti soupeře uhrála bezbrankovou remízu. Soupeřem Celty byl domácí Eibar, který by i v této sezóně měl být na podobné úrovni.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 2. kola španělské LaLigy, v němž CELTA VIGO přivítá na svém stadionu VALENCII CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.