Celta Vigo - Valencia | ONLINE | 19.9.2020 21:00 | La Liga 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

La Liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Valencia - 19. září 2020   21:00

Před zápasem
0:0
(-:-)

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Jak se sází u Tipsportu

VALENCIA CF
Valencia vstoupila do nového ročníku LaLigy s rozhodně menšími očekáváními, než tomu bylo v letech minulých. Zejména kvůli tomu, že tým opustilo hned několik opor, s ohledem na škrty v ekonomické oblasti. A asi nejen fanoušci Valencie tak byli zvědaví, jak se tým bude v ligové premiéře ročníku 2020/2021 prezentovat.
Úvod valencijského derby proti Levante byl hororový, hosté šli bleskově do vedení. Domácí ve 12. minutě vyrovnali, ale pak znovu šli do vedení hosté, na což dokázali domácí ještě do přestávky znovu zareagovat. Po přestávce se již trefovali pouze domácí a Valencia si tak, po rozpačitém úvodu zápasu, připsala velmi cenné vítězství 4:2.
CELTA VIGO
Celta v minulém ročníku horko těžko zachraňovala nejvyšší soutěž a nakonec se rozhodovalo až v posledním kole, kdy uhrála potřebnou remízu na hřišti již jistého sestupujícího a v ročníku 2019/2020 nejhoršího týmu LaLigy, barcelonského Espanyolu.
A stejně, jak Celta minulý ročník zakončila, zahájila i ten letošní, když na hřišti soupeře uhrála bezbrankovou remízu. Soupeřem Celty byl domácí Eibar, který by i v této sezóně měl být na podobné úrovni.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 2. kola španělské LaLigy, v němž CELTA VIGO přivítá na svém stadionu VALENCII CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.