La Liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Elche  : Huesca - 3. října 2020   18:30

Badía – Josema, Verdú, Y. Koné (38. Miño) – Josan, Luismi (46. Calvo), Mfulu (46. Milla), Fidel – Guti, Morente – Boyé.
Andrés Fernández – Pulido, Insua, Siovas, Galán – M. Rico (66. Seoane), Mosquera, Mir, B. García (66. Carlos) – Ferreiro, Okazaki (40. Ontiveros).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 2:14. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 8:26.
Je konec, stejně, jako v minulé, pro oba týmy druholigové, sezóně, se oba rozchází nerozhodným výsledkem. Tentokrát v Elche gól nepadl (na rozdíl od zmiňovaného duelu), což ovšem není odpovídající tomu, co jsme sledovali. Tři body si dnes totiž jednoznačně zasloužili hosté, kteří byli lepší a svého hostitele přehrávali. Vstřelit gól se jim však nepodařilo a musí se tak spokojit „jen“ s bodem.
90+1'
90'
Nastavuje se jedna minuta.
88'
Huesca s míčem na polovině Elche, domácí nyní se zaparkovaným autobusem před vlastním vápnem, domácí brání bod!
86'
Ofsajd přerušil slibně se rozvíjející akci hostujícího týmu, Huesca nyní mocně usiluje o vstřelení rozhodující branky.
84'
Jeden z domácích hráčů nyní sedí na trávníku a zřejmě bojuje s křečí, hra e přerušena.
83'
Celý zápas gól nepadl, ale nyní doslova visí ve vzduchu.
82'
Edgar Badía (Elche) podržel svůj tým při střele Davida Ferreira (Huesca).
80'
Poslední desetiminutovka zápasu, který je zatím remízový. Stejně, jako v minulé, druholigové, sezóně.
79'
Pohledná akce dvojice střídajících borců Heuscy, Jaime Seoane prohodil mezi nohama bránícího hráče, z levé strany, míč do vápna, kde se dostal ke střele Juan Carlos, který ale trestuhodně minul.
78'
Raúl Guti (Elche) odkopává míč před útočícím hráčem, velmi dobrý defenzivní zákrok.
77'
Blíží se závěr zápasu a stále čekáme na první gól, jednoznačně blíže k tomu měli hosté, ale ani oni ještě skórovat nedokázali.
75'
Fidel (Elche) si nabíhá na pas na levé křídlo, ale je to hodně nepřesné, míč končí mimo hřiště.
74'
Série faulů nyní k vidění na obou stranách, hra se trochu začíná kouskovat.
73'
Statistika držení míče – 52% : 48%.
71'
Fotbalisté Huescy rozehrávají z vlastní poloviny, zahuštěný střed hřiště se snaží překonat nákopy.
70'
Josan (Elche) předvedl parádní zpracování míče a nákop dopředu, jenže do ofsajdu, takže hra se přerušuje.
68'
Fidel (Elche) do třetice všeho zlého... nyní poslal svůj nákop do míst, kde nebyl vůbec nikdo a míč skončil u gólmana soupeře.
67'
Po rohovém kopu z levé strany se dostal k hlavičce Rafael Mir (Huesca), který ale branku minul.
66'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Mikel Rico, přichází Jaime Seoane.
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Borja García, přichází Juan Carlos.
64'
Fidel (Elche) to opět na levé straně nevyřešil dobře, předtím špatný centr, nyní špatná přihrávka, kdy se Juan Sanchez Miño k míči nedostal.
63'
Míč se od půlící čáry vrací zpět až do obrany Elche, domácí těžko hledají cestu k vápnu Huescy.
61'
Je to tak, centr z levé strany opravdu do vápna hostů přilétl, Fidel (Elche) ale poslal míč přímo na hlavu bránícího hráče, takže z této akce nic nebude.
60'
Volný kop domácích, z levé strany, na polovině soupeře, nedaleko od postranní čáry, to bude na centr do vápna Huescy.
59'
Žlutou kartu dostává Jorge Pulido (SD Huesca).
59'
Míč šel od pravého rohového praporku do vápna Elche, kde ale dobře zasáhl jeden z bránících borců, který dokázal míč odhlavičkovat mimo vápno.
59'
Rohový kop pro Huescu, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
58'
Huesca s míčem na polovině Elche, hosté i ve druhé půli v podstatě dominují zápasu, jenom by to, z jejich strany, chtělo už tu branku.
57'
Juan Sanchez Miño (Elche) fauluje Mira, takže domácí ztrácejí míč.
56'
Elche s míčem u půlící čáry, hosté mají ale stále hodně sil a nenechávají soupeři žádný prostor na poklidnou kombinaci.
55'
Javier Galán (Huesca) se prodral od levé postranní čáry, poslal míč před branku, kde se dostal ke střele Mikel Rico, kterému to ale vůbec nesedlo a z hranice malého vápna netrefuje branku!
54'
Ofsajdem končí útočná akce Elche, míč pro Huescu.
53'
Centr z pravé strany míří do vápna Elche, kde ale Rafael Mir (Huesca) fauluje, je pískán útočný faul, míč pro domácí.
52'
Jenže nedaleko od půlící čáry opět akce Elche končí ztrátou míče, zatím je to velký zmar, v podání domácího mužstva, co se schopnosti kombinovat týče.
51'
Nakonec se domácím povedlo vymanit a dostat se s míčem přes půlící čáru.
50'
Rozehrávka Elche jde přes gólmana Badíu, který ale pod tlakem chybuje a málem se hosté dostali snadno do velké šance.
49'
Hraje se u půlící čáry, kde hosté vybojovali míč na své kopačky.
48'
Josema (Elche) odkopává míč dopředu, akce Elche ale končí odpískaným ofsajdem.
46'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Omenuke Mfulu, přichází Pere Milla.
46'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Luismi, přichází Daniel Calvo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
Do zápasu vstoupili výborně hosté, kteří v podstatě nepouštěli soupeře z jeho poloviny. Pak dokázali domácí hru opticky vyrovnat, ale do zakončení se dostali pouze jednou. V závěru poločasu už to bylo opět na jednu bránu, a to na tu domácí, kdy se hosté dostávali do zajímavých pozic, ale skórovat se jim nepodařilo.
45+1'
45'
43'
Žlutou kartu dostává Pablo Insua (SD Huesca).
43'
Zajímavý pas z pravé strany před branku Elche, kam si sbíhal Rafael Mir (Huesca), jenže jako první byl u míče gólmana Elche.
42'
Javier Ontiveros (Huesca) s míčem na polovině soupeře, hosté vyčkávají a hledají cestu do vápna.
41'
Pablo Insua (Huesca) odkopává míč do autu, vhazují hosté, z levé strany, na útočné polovině.
40'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Šindži Okazaki, přichází Javier Ontiveros.
39'
Šindži Okazaki (Huesca) se drží za zadní stehenní sval a vypadá to, že i pro něho zápas možná skončí předčasně.
38'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Youssouf Koné, přichází Juan Sanchez Miño.
38'
Nyní se to povedlo a Elche se dostalo do útoku, dokonce i do zakončení, kdy ale jeden z borců hlavičkuje pouze nad branku.
37'
Útočný faul odpískán hostům, budeme tak moci sledovat akci Elche, které se poslední minuty opět těžko dostává přes půlící čáru.
36'
Pokračuje aktivní hra Huescy, centr z pravé strany míří před branku Edgara Badíi, domácí se ale opět ubránili.
34'
Ani z tohoto rohového kopu se hosté prosadit nedokázali, nicméně opět ukázali, že jsou v dosavadním průběhu zápasu lepší.
33'
Rafael Mir (Huesca) se drží za hlavu poté, co jeho střelu zablokoval obránce Elche a míč skončil pouze vedle branky.
32'
Mikel Rico (Huesca) fauluje ve vápně Elche, sudí píská, takže útočný faul Huescy.
31'
Z rohového kopu se hosté prosadit nedokázali, byť si Dimitris Siovas žádal odpískání dalšího rohu z opačné strany, sudí je jiného názoru.
30'
Jorge Pulido (Huesca) se prezentuje blokovanou střelou, která končí vedle branky Elche, znamená to ale roh pro Huescu.
29'
Statistika držení míče – 45% : 55%.
27'
Rafael Mir (Huesca) vybojoval míč pro svůj tým, hosté tak mohou zaútočit.
26'
Také fotbalisté Huescy aktivně napadají rozehrávku soupeře, v tomto směru jsou aktivní oba týmy.
25'
Vypadá to, že úvodní aktivita Huescy je ta tam a nyní sledujeme poměrně vyrovnanou hru.
23'
Elche se snaží napadat rozehrávku soupeře, ale to se také tak úplně nedaří, sudí píská útočný faul domácím.
21'
Daleký nákop v podání hostů, míč končí až u gólmana Elche, Edgar Badía ale nepředvedl zrovna povedenou rozehrávku.
20'
Elche zkouší zaútočit po levé straně, ale znovu akce končí v podstatě v zárodku špatnou přihrávkou.
19'
S rohovým kopem nenaložili hosté podle představ, míč končí mimo šestnáctku, nicméně opět na kopačkách hráčů Huescy.
18'
První rohový kop v zápase vybojovali hosté, rozehrávat budou z pravé strany.
17'
Borja García (Huesca) se dostal ke střele uvnitř vápna, z voleje ale napálil míč vysoko nad branku.
16'
Akce hostů ještě pokračovala, domácí se urputně bránili a nakonec akce končí odpískaným ofsajdem.
15'
Mikel Rico (Huesca) jde s míčem po pravé straně, centruje, donutil gólmana Badíu k zákroku.
14'
Míč znovu končí u brankáře Elche, Edgar Badía tak bude opět vykopávat.
13'
Edgar Badía (Elche) vykopává od své branky, míč ale téměř vzápětí získávají hosté.
12'
Dokonce to vypadalo, že tam Youssouf Koné (Elche) dostal kopačkou úder do hlavy... to muselo hodně bolet.
11'
Útočným faulem ve vápně Elche končí akce hostů, na trávník se poroučel bránící Youssouf Koné.
10'
Ve hře Elche je zatím hodně nepřesností, více klidu mají na kopačkách doposud hosté.
8'
Až z vlastní obrany zahajují domácí další pokus o útočnou akci, kdy se budou chtít dostat na polovinu soupeře.
7'
Bránící Pablo Insua (Huesca) odkopl míč do autu, takže domácí se vůbec poprvé dostávají na polovinu soupeře.
6'
Házenkářský zámek v podání hostů, kteří mají velmi dobrý vstup do zápasu, chtělo by to ale také dostat se do zakončení.
5'
Javier Galán (Huesca) neuspěl na levém křídle, kde přišel o míč, jenže domácí ho nedostali dál, než ke středovému kruhu.
4'
Opět je tu útočná akce hostů, kteří vtrhli do zápasu mnohem aktivnějši.
3'
Huesca s míčem na polovině soupeře, domácí zatím vyčkávají v úvodu zápasu.
2'
Dnešní utkání se hraje za velmi příjemné teploty 21°C.
1'

Elche CF: Badía – Josema, Verdú, Y. Koné – Josan, Luismi, Mfulu, Fidel – Guti, Morente – Boyé.
Náhradníci: Castillo – Milla, Nino, El Ghezouani, Miño, Barri, Folch, Pastor, Bri, V. Rodríguez, Calvo, Salinas.

SD Huesca: Andrés Fernández – Pulido, Insua, Siovas, Galán – M. Rico, Mosquera, Mir, B. García – Ferreiro, Okazaki.
Náhradníci: Fernández – Ontiveros, Gómez, Muñoz, Seoane, Escriche, Luisinho, G. Silva, Carlos, Valderrama Doménech.

Rozhodčí: Melero – J. Martínez, Alcoba.
Utkáním provede jako hlavní sudí Mario Melero, kterému budou na čarách asistovat José Martínez a José Alcoba.
SD HUESCA
Jak již bylo zmíněno, Huesca dokázala postoupit do nejvyšší soutěže přímo, když minulou sezónu opanovala druhou nejvyšší soutěž, kterou vyhrála s jednobodovým náskokem před Cádizem. Na hřiště svého soka z minulé sezóny přijíždí Huesca v pozici favorita, k čemuž jí opravňuje nejenom lepší postavení v minulé sezóně, ale také i velice dobré výsledky z dosavadního průběhu nejvyšší soutěže. Byť má Huesca na svém kontě stejný počet bodů, jako Elche (3) a odehrála dvakrát více zápasů (4), tak je třeba zmínit, že Huesca dokázala dvakrát remízovat 1:1 na hřišti Villarrealu a Valencie a v posledním kole dokázala doma uhrát bezbrankovou remízu s Atléticem Madrid! Jedinou prohru jí připravil Cádiz, další nováček této sezóny, s nímž Huesca doma prohrála 0:2.
ELCHE CF
V souboji dvou prvoligových nováčků jsou mírnými favority hosté. Přece jenom si Elche zajistilo postup do LaLigy až šestým místem ve druhé lize, které jako poslední znamená účast v play off o postup. Navíc jen s minimálním, jednobodovým, náskokem před dvojici Rayo Vallecano a CF Fuenlabrada. Naproti tomu Huesca druhé lize dominovala...
Na hřišti mohou ale předzápasové prognózy vzít rychle za své, neboť Elche v posledním kole dokázalo zaskočit Eibar, který na jeho hřišti porazilo 1:0! Ano, předtím Elche doma schytalo příděl od Realu Sociedad (0:3), ale bylo to úplně první zápas v nejvyšší soutěži, kde mohli domácí platit nováčkovskou daň. První a druhé kolo Elche neodehrálo, s body z Barcelony a Sevilly se ale asi ani počítat nedalo a nedá...
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 5. kola španělské LaLigy, v němž ELCHE CF přivítá na svém stadionu SD HUESCU.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.