Real Betis - Real | ONLINE | 26.9.2020 21:00 | La Liga 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

La Liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : Real - 26. září 2020   21:00

Před zápasem
0:0
(-:-)

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Zápas na Estadio Benito Villamarín začne ve 21 hodin, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Ricardo De Burgos, kterému budou na pomezí asistovat Roberto Díaz a Jon Núñez.
Real Madrid CF

Hosté zatím v nové sezóně odehráli pouze jedno utkání, neboť domácí zápas prvního kola proti Getafe byl odložen. Minulou neděli již Real nastoupil, představil se na trávníku Realu Sociedad a nedokázal mu dát gól. Jenže se to nepovedlo ani domácím a tak duel skončil výsledkem 0:0. Pro Real Madrid nepříliš vydařený vstup do LaLigy, dnes se pokusí o lepší výsledek a odvézt si všechny body.
Real Betis

Domácí tým měl do nové sezóny výborný vstup, v obou odehraných zápasech vyhrál a dokonce neinkasoval. Po venkovní výhře 1:0 na půdě Alavésu vyhrál i doma proti Valladolidu. Oba góly tohoto duelu padly již v první půli, když se v 10. minutě trefil z penalty Fékir a o osm minut později skóroval Carvalho. Utkání tak skončilo výsledkem 2:0.
Dobrý večer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 3. kola mezi týmy Real Betis a Real Madrid CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.