La Liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sevilla : Cádiz - 23. ledna 2021   16:15

Sevilla
35' Nasjrí  • 39' Nasjrí (Suso) • 62' Nasjrí
3:0
(2:0)
Sevilla
Bunú – Navas (C) (77. Aleix Vidal), Sergi Gómez, Koundé, Acuňa – Fernando (46. Gudelj), Rakitić (65. Jordán), Ó. Torres (85. Idrissi) – Suso (77. Munir), Nasjrí, Ocampos.
Guillermo Cuadra Fernández – Teodoro Sobrino Magán, Juan López Mir
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla)
Cádiz
Ledesma – Carcelén, Cala, Alcalá, Baró – Salvi (C) (46. Perea), Jönsson (59. Izquierdo), Fali, Álex Fernández (81. Malbašić) – Negredo (81. Garrido), Lozano (81. Nieto).
Gil, Flere – Mauro, Perea, Alejo, Malbašić, Izquierdo, Nieto, Martín, Garrido.

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 80 % : 20 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:5.
Je dobojováno a všechny tři body zůstanou v Seville. Domácí i ve druhém poločase naprosto dominovali a navrch přidali ještě jeden gól. O ten se postaral Nasjrí, jenž tedy zkompletoval hattrick. Cádiz se trochu osmělil až v závěrečné pasáži, nicméně čestného zásahu se nedočkal.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Nemanja Gudelj (Sevilla FC).
90+4'
Baró posadil míč na hlavu Garrida, jenž ale neseřídil svá mířidla a bránu minul.
90+3'
Idrissi u postranní čáry nedovoleně atakoval Carceléna a hosté budou mít ještě v závěru zápasu standardní situaci.
90+2'
Nasjrí se teď dobře vrátil s Pereou a následně mu i dokázal odebrat balon. Domácí útočník dnes podal naprosto bezchybný výkon.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.
90'
Garrido se snažil protáhnout po levém křídle, avšak jeho akce úspěšná nebyla.
89'
Na druhé straně to zkoušel Idrissi, s jehož střelou si však Ledesma bez problémů poradil.
88'
Po centru Izquierda zakončoval na zadní tyči číhajícího Carcelén, jenž ovšem nedokázal zamířit přesně.
87'
Zpoza vápna tvrdě vypálil Perea a Bunú jeho ránu pro jistotu vyrazil na rohový kop.
86'
Acuňa se po zisku míče vydal rychle dopředu, ale před vápnem si dal balon daleko od nohy a Carcelén ho čistým skluzem odzbrojil.
85'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Óliver Torres, přichází Oussama Idrissi.
84'
Hosté ale z této situaci nic nevytěžili, neboť po rozehrávce Izquierda byl v ofsajdu přistižen Nieto.
83'
Jordán ve středu hřiště stáhl k zemi Pereu a standardku si vyzkouší také fotbalisté Cádizu.
82'
Domácí nyní měli volný přímý kop z dobré pozice a exekuce se ujal Munir. Jeho pokus nebyl špatný, nicméně balon se mezi tři tyče nevešel.
81'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Jon Ander Garrido.
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Anthony Lozano, přichází Manuel Nieto.
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Álex Fernández, přichází Filip Malbašić.
81'
Žlutou kartu dostává Juan Cala (Cádiz CF).
80'
Sevilla hraje ve velké pohodě a naprosto bez problémů kontroluje dnešní utkání.
79'
Izquierdo nejprve ve středu hřiště získal balon a pak se nechal faulovat Jordánem. Cádiz bude moct v klidu rozehrávat.
78'
Čerstvý Vidal to hned zkoušel po křídle, ale na pozorně bránícího Calu si nepřišel.
77'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Jesús Navas, přichází Aleix Vidal.
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Suso, přichází Munir.
76'
Alcalá nakonec odkulhal za postranní čáru, kde bude pokračovat jeho ošetřování. Uvidíme, zda bude schopen se do hry vrátit.
75'
Na hrací ploše nyní zůstává ležet stoper hostů Alcalá, jenž má zřejmě nějaký problém s třísly.
74'
Sevilla nyní ubrala a hosté se toho snaží využít. Po chybě Gómeze střílel Lozano, avšak ani on nedokázal domácího brankáře překonat.
73'
Negredo o chvilku později znovu pálil z dobré pozice, avšak tentokrát jeho pokus zblokoval Navas.
72'
Mohlo být sníženo! Lozano předvedl parádní zakončení přes hlavu, nicméně trefil jen svého spoluhráče Negreda. Zkušený forvard se ale rychle zorientoval a pak zakončoval z hranice malého vápna, ovšem bránu o kousek přestřelil.
71'
Baró se dravě protáhl po levé straně a pak protáhl Bunúa, který jeho ránu vyrazil na roh.
70'
Zpoza vápna pálil Jordán, jenž však Ledesmovu pokladnici o pořádný kus minul.
69'
Suso se utrhl na křídle a pak hledal Nasjrího, který ale ve skluzu na míč nedosáhl.
68'
Po souboji s Pereou se skácel k zemi Acuňa, nicméně hlavní arbitr hned rozpažil a nechal hru plynout dál.
67'
Suso opět odcentroval a ve vápně se do míče opřel Nasjrí. Tentokráte však nezamířil přesně a Ledesma mohl zůstat v klidu.
66'
Domácí i nadále diktují tempo hry a musel by se stát zázrak, aby z dnešního mače nezískali všechny tři body.
65'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Ivan Rakitić, přichází Joan Jordán.
64'
Hned po rozehrávce hosté znovu chybovali a Nasjrí přidal čtvrtou branku. Video ale následně odhalilo, že celé situaci předcházel těsně ofsajd.
62'
Sevilla právě vstřelila branku!
Sevilla přidává třetí branku a znovu je to JUSÚF NASJRÍ, který tak zkompletoval hattrick! Po centru z levé strany naprosto fatálně chyboval Baró, který nedokázal odklidit míč do bezpečí a místo toho doslova daroval gól marockému útočníkovi, který v hlavičkovém souboji přetlačil Calu a poslal balon za záda zmateného Ledesmy.
61'
Acuňa si chtěl narazit s Rakitićem, avšak jeho pas celkem bez problémů vystihl Fali.
60'
Po rohovém kopu zakončoval z dobré pozice Rakitić. Hra byla ale ještě o pár sekund dříve přerušena kvůli útočnému faulu Koundého.
59'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Jens Jönsson, přichází Jairo Izquierdo.
58'
Aktivní Suso se znovu tlačil do vápna, nicméně těsně před ním mu míč od nohy ukopl Fali.
57'
Fernández se šikovně uvolnil a pak hledal Lozana, který ale na jeho nabídku nedoskočil.
56'
Po několika nepřesnostech se míč dostal k Rakitićovi, který nechtěl riskovat další ztrátu, a proto raději nahrál dozadu na Gómeze.
55'
Ocampos se snažil přejít přes Carceléna, avšak ten byl při bránění pozorný a navíc ještě dokázal argentinského křídelníka odzbrojit.
54'
Dobře to teď udělal Torres, který se drzou kličkou zbavil Jönssona a pak přenesl hru na volného Susa.
53'
Ze střední vzdálenosti to nyní zkusil Rakitić, ovšem jeho pumelice neprošla přes obranný val Cádizu.
52'
Ten ale nic nepřinesl, balon totiž odhlavičkoval na přední tyči stojící Baró.
51'
Ocamposova nabídka z pravého křídla byla zblokována a Sevilla bude mít k dispozici rohový kop.
50'
Suso se uvolnil na křídle a pak poslal míč pod sebe. Na hranici šestnáctky se už už napřahoval Gudelj, ovšem balon před ním odehrál Cala.
49'
Perea hledal z levé strany ve vápně číhajícího Lozana, avšak balon si ze vzduchu celkem v pohodě stáhl Bunú.
48'
Rakitić chtěl vyslat do útoku Ocampose, ovšem ten na jeho nahrávku nedosáhl a míč zamířil do autu.
47'
Negredo se snažil projít přes Koundého, avšak na pozorně bránícího stopera Sevilly si nepřišel.
46'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Fernando, přichází Nemanja Gudelj.
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Salvi, přichází Alberto Perea.
46'
Je za námi první poločas a Sevilla po něm vede 2:0. Domácí byli od začátku zápasu daleko aktivnější a první branky se dočkali ve 35. minutě, kdy se trefil Najsrí. Marocký útočník ale neměl dost a o pár chvil později přidal po přesném centru Susa druhý gól. Cádiz toho naopak směrem dopředu moc nepředvedl a je jasné, že ve druhém dějství to už bude mít velmi složité.
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Salvi (Cádiz CF).
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena jedna minuta.
45'
Salvi odcentroval z pravé strany, ale jeho nabídku v pohodě odvrátil Koundé.
44'
Jeden z členů realizačního týmu Cádizu si neodpustil nějakou nevhodnou poznámku a byl potrestán žlutou kartou.
43'
Baró měl na levé straně spoustu prostoru k centru, jenže jeho nabídka byla hodně nepovedená a balon zamířil do autu.
42'
Rakitić hledal dlouhým nákopem Susa, avšak ten neměl šanci udržet míč na hrací ploše.
41'
Fotbalisté Sevilly teď samozřejmě nikam nespěchají a v klidu kombinují na vlastní polovině.
40'
S rychlou odpovědí chtěl přispěchat Lozano, avšak jeho akci přes střed hřiště přerušil čistým skluzem Rakitić.
39'
Domácí během krátké chvíle přidávají druhý gól! Suso se ujal rozehrávky volného přímého kopu a jeho centr si ve vápně našel JUSÚF NAJSRÍ, jenž hlavou poslal balon mimo dosah Ledesmy.
38'
Po souboji s Alcalou zůstal na zemi ležet Fernando, jenž inkasoval ránu loktem do obličeje. Po krátkém ošetření se ale zvedl a zdá se, že bude v pořádku.
37'
Žlutou kartu dostává Pedro Alcalá (Cádiz CF).
35'
Sevilla se zaslouženě dostává do vedení! Suso si navedl balon do středu hřiště a tvrdě vypálil. Ledesma jeho pokus vytěsnil jen na tyč a od ní se míč odrazil k volnému JUSÚFOVI NASJRÍMU, který se z dorážky nemýlil.
34'
Negredo dobře napadal hráče s míčem a nakonec donutil Navase k nepřesnému nákopu, který skončil v zámezí.
33'
Výborně to udělal Najsrí, který udržel balon proti dvěma protihráčům a pak vybojoval aut u šestnáctky Cádizu.
32'
Domácí to teď zkusili vzduchem, nicméně nákop Fernanda skončil pouze v náruči Ledesmy.
30'
Ledesma teď vyběhl daleko z brány a odkopl balon před Ocamposem. To byl dobrý zásah hostujícího brankáře.
29'
Acuňa se po přihrávce Rakitiće řítil ze strany do vápna, ale jeho akci zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
28'
Žlutí se chtěli vydat do rychlého protiútoku, avšak dobrý obranný zákrok předvedl Koundé, jenž odzbrojil unikajícího Lozana.
27'
Domácí kapitán opět poslal balon do vápna a dobíhající Ocampos na něj jen o kousek nedosáhl.
26'
Jönssona poslal pomalou nahrávku Ledesmovi a ten měl co dělat, aby míč odkopl před dotírajícím Najsrím.
25'
Suso se dopustil druhého faulu během krátké doby a hlavní sudí mu dal jasně najevo, že další nedovolený zákrok už by mohl potrestat žlutou kartou.
24'
Navas se krásně protáhl po křídle a pak nabízel balon do šestnáctky. Tam však úřadoval Alcalá, jenž odhlavičkoval míč do bezpečí.
23'
Domácí se vydali napadat rozehrávku soupeře, avšak Suso si v souboji s Falim pomohl nedovoleným způsobem.
22'
Torres si teď neporozuměl s Ocamposem a po jejich neshodě budou hosté vhazovat.
21'
Baró taktickým faulem přerušil brejk Sevilly a může být rád, že nebyl jeho zákrok oceněn žlutou kartou.
20'
Fali chtěl vyslat do šance Lozana, avšak ten se v době přihrávky nacházel v ofsajdu.
19'
Domácí jsou od začátku zápasu daleko více na balonu a hrají aktivně směrem dopředu. Uvidíme, zda se jim v následujících minutách podaří vsítit branku.
18'
Navas si dal míč daleko od nohy a při snaze dostat ho opět pod kontrolu fauloval Jönssona.
17'
Suso našel Nasjrího a ten se ocitl v dobré pozici. Rána mu však příliš nesedla a balon jen proskákal kolem pravé tyče.
16'
A gólman Cádizu o pár okamžiků později zasahoval znovu, tentokráte vyboxoval mimo šestnáctku centr Rakitiće.
15'
Ten si vzal na starost Torres, jehož nabídka však skončila v rukavicích pozorného Ledesmy.
14'
Ocamposův centr ze strany zblokoval jeden z obránců hostujícího celku a následovat bude roh.
13'
Fernández se uvolnil a pak hledal ve vápně číhajícího Negreda. Míč ale stačil zblokovat Koundé, jenž pak rozehrál na volného Fernanda.
12'
Suso o chvilku později zakončoval znovu, tentokráte pálil zpoza šestnáctky. Jeho střela nebyla špatná, ovšem cestu mezi tři tyče si nenašla.
11'
Navas si zaběhl za obranu na pas Rakitiće a pak poslal balon proti noze Susovi, jenž ale z dobré pozice bránu přestřelil.
10'
Zleva odcentroval Ocampos, avšak jeho nabídku odvrátil hned na přední tyči Alcalá.
9'
Domácí nyní kombinují na útočné polovině a vyčkávají, zda se v obraně Cádizu neotevře nějaké okénko.
8'
Suso to zkoušel individuálně po pravém křídle, jenže jeho akce se s úspěchem nepotkala. Následovat bude odkop od brány Cádizu.
7'
Ocampos chtěl přenést hru na Navase, ale jeho nepovedený pas zachytil Baró.
6'
Po souboji s Calou se v pokutovém území poroučel k zemi Nasjrí, ovšem penalta se nepíská.
5'
Dopředu se poprvé vydali také domácí. Ocampos táhl akci po levém křídle, avšak po zásahu Carceléna o balon přišel.
4'
Další centr poslal do vápna Fernández, avšak ani v tomto případě se nikdo ve žlutém k hlavičce nedostal.
3'
Salviho nabídka od rohového praporku mířila do dobrého prostoru, nicméně brankář Bunú si míč ze vzduchu stáhl pro sebe.
2'
Cala vyslal dlouhý nákop na Negreda, který si balon zpracoval a následně vybojoval první rohový kop.
1'
Zazněl úvodní hvizd, jdeme na to! Výkopu se ujali fotbalisté Cádizu, kteří dnes nastupují ve žlutých dresech. Jejich soupeř pak zvolil bílou sadu.
1'

Sevilla FC: Bunú – Navas (C), Sergi Gómez, Koundé, Acuňa – Fernando, Rakitić, Ó. Torres – Suso, Nasjrí, Ocampos.
Náhradníci: Díaz, Pastor – Gnagnon, Aleix Vidal, Rekik, Gudelj, Jordán, F. Vázquez, Idrissi, Munir, L. de Jong, Romero.

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Cala, Alcalá, Baró – Salvi (C), Jönsson, Fali, Álex Fernández – Negredo, Lozano.
Náhradníci: Gil, Flere – Mauro, Perea, Alejo, Malbašić, Izquierdo, Nieto, Martín, Garrido.

Rozhodčí: Guillermo Cuadra Fernández – Teodoro Sobrino Magán, Juan López Mir.
Poslední vzájemný zápas:

27.9. 2020 – Cádiz CF – Sevilla FC 1:3

Branky: 48. Salvi (Negredo) – 65. L. de Jong (Navas), 90. Munir (Jordán), 90+5. Rakitić (Munir)

Cádiz CF: Cifuentes (C) – Carcelén, Mauro, Cala, Espino – Salvi (84. Fali), Jönsson (71. Augusto Fernández), Mari (76. Malbašić), Pombo (84. Bodiger) – Álex Fernández, Negredo (77. Lozano).

Sevilla FC: Bunú – Navas (C), Sergi Gómez (60. Jordán), Diego Carlos, Acuňa – Ó. Torres (61. Munir), Gudelj, Rakitić – Suso (69. Óscar Rodríguez), Nasjrí (60. L. de Jong), Ocampos (78. Gil).
Sevilla CF

Domácí Sevilla odehrála osmnáct zápasů, ve kterých získala třicet tři bodů a stále se řadí do boje o postup do Ligy mistrů. Na druhý Real Madrid aktuálně Sevilla ztrácí pouhé čtyři body. Na domácí půdě navíc patří mezi velmi silné celky. V posledním kole dokázala zvítězit 2:1 na hřišti Deportiva Alavés.
Cádiz CF

Hostující celek je v nejvyšší španělské soutěži nováčkem, ale zatím může být s průběhem sezóny spokojený. Cádiz totiž v devatenácti zápasech získal dvacet čtyři bodů a patří mu devátá pozice ligové tabulky. Na záchranu má aktuálně k dobru už sedmibodový náskok. V posledním kole doma remizoval 2:2 s Levante.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Sevillou a Cádizem. Výkop je stanoven na 16:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.