Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Ludogorets : Žalgiris Vilnius - 19. července 2017   20:00

Ludogorets
Ludogorets
41' Natanael  • 55' Wanderson  • 57' Keșerü  • 74' Keșerü
4:1
(1:1)
Žalgiris Vilnius
15' Nyuiadzi
Ludogorets
Broun – Sasha, Moţi, Plastun, Natanael – Abel, Djakov (C) – Wanderson (86. Paulo), Marcelinho, Cafú (82. Vura) – Keșerü (90. Lukoki)
Dos Santos – Terziev, Juninho, Lukoki, Vura, Vasilev, Paulo
Kristoffersen – Sønderby, W. Rasmussen
Ludogorets Arena, Razgrad
Vitkauskas – Vaitkūnas (C), Mbodj, Klimavičius, Slijngard – Traoré (46. Atajič), Blagojević, Kuklys – Nyuiadzi (68. Lukša), Ljujić (78. Oyarzun), Elivelto
Bartkus – Baravykas, Bartkus, Lukša, Oyarzun, Romanovskis, Uzela, Atajič

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 17:14.
Je dobojováno. Viděli jsme zajímavý duel, který nakonec nabídl pět branek. Celek z Litvy se dostal do vedení 1:0 a dlouho to vypadalo, že to domácí nebudou mít vůbec, ale vůbec jednoduché. Nakonec ale Ludogorec zabral, vstřelil čtyři branky a po výhře 4:1 postupuje do třetího předkola Ligy mistrů. Nutno dodat, že zcela zaslouženě.
90+4'
90+3'
Domácí drží míč a kombinují...
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Keserü, přichází Lukoki.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Domácí kontrolují konec utkání a užívají si postup do třetího předkola.
86'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Paulo.
84'
Po delší době se dopředu vydali hosté, ale jejich akce skončila nepřesnou střelou z hranice velkého vápna a rozehrávat tak bude Broun.
82'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Cafú, přichází Vura.
81'
Domácí zvýšili na 5:1, ale branka nakonec kvůli ofsajdu neplatí, takže stav utkání se nemění.
80'
Je před námi posledních deset minutek. O postupujícím je rozhodnuto, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
78'
Střídání v týmu VMFD Žalgiris Vilnius: ze hřiště odchází Ljujić, přichází Oyarzun.
76'
Žlutou kartu dostává Djakov (PFC Ludogorec Razgrad).
75'
Žlutou kartu dostává Keserü (PFC Ludogorec Razgrad).
74'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
A o postupujícím je definitivně rozhodnuto, protože domácí CLAUDIU KEȘERÜ zvyšuje na 4:1! Domácí to nyní sehráli parádně a po kombinaci už neměl problém Keșerü uklidit míč do prázdné branky.
74'
Ale ani z tohoto rohu nic nakonec nebylo. Hosté se ubránili, ale u míče jsou stále hráči bulharského celku.
73'
A po zásahu hostujícího hráče je tu už desátý rohový kop pro Razgrad.
72'
Hosté nic nevymysleli a dopředu šli domácí. Do vápna se dostal Marcelinho, ale místo střely zvolil kličku a nakonec vybojoval jen roh.
71'
Rohový kop pro hostující celek.
71'
Žlutou kartu dostává Natanael (PFC Ludogorec Razgrad).
70'
Je před námi posledních dvacet minutek a stále je vše otevřené, protože hostům stačí k postupu i prohra 2:3, takže jim stačí jedna jediná branka.
68'
Střídání v týmu VMFD Žalgiris Vilnius: ze hřiště odchází Nyuiadzi, přichází Lukša.
67'
Do zakončení se dostal Cafú, ale jeho rána přesná nebyla a od své branky bude rozehrávat Vitkauskas.
65'
Domácí jsou v této fázi zápasu jednoznačně lepší a stále se tlačí dopředu. Hosté vůbec nestíhají a pouze se brání.
63'
Po hezké kombinační akci měli domácí dvě šance, ale brankou to neskončilo, protože po střele nakonec míč skončil těsně vedle pravé tyče!
61'
Žlutou kartu dostává Slijngard (VMFD Žalgiris Vilnius).
61'
Je před námi posledních třicet minutek a je jasné, že prodlužovat se dnes nebude. Ludogorec vede 3:1 a za současného stavu postupuje do dalšího předkola.
59'
Hosté nyní vůbec neví co mají hrát a navíc jim tečou nervy, protože se prezentovali několika ostrými fauly.
57'
A je to 3:1! Po zisku míče šli domácí hned dopředu. Natanael poslal míč do vápna, kde byl CLAUDIU KEȘERÜ a ten ho z první napálil za brankáře!
55'
Nyní už to ale domácím vyšlo a jdou do vedení 2:1! WANDERSON odcentroval z pravé strany, do zakončení se sice nikdo nakonec nedostal, ale míč zapadl přesně k tyči a Vitkauskas byl bez šance!
54'
A málem šli domácí do vedení! Marcelinho se dostal k hlavičce, ale Vitkauskas dalším skvelým zákrokem míč vyrazil na rohový kop!
52'
Ale domácím se dnes směrem dopředu nedaří podle představ. Hosté se v pohodě brání a za současného stavu postupují do dalšího předkola.
51'
Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a na tahu už jsou tak domácí fotbalisté, kteří pospíchají dopředu.
50'
A další roh pro Vilnius.
50'
Po rychlé akci vybojovali hostující fotbalisté rohový kop.
49'
Nakonec to jeden z hráčů vzal na sebe, ale jeho střela přesná nebyla a od své branky bude rozehrávat Vitkauskas.
48'
Domácí se usadili na polovině litevského celku a snaží se něco vymyslet.
47'
Hosté chybovali v rozehrávce, ale nic z toho nebylo, protože domácí nezvládli finální přihrávku.
46'
Střídání v týmu VMFD Žalgiris Vilnius: ze hřiště odchází Traoré, přichází Atajič.
46'
Hráči se vrací zpet na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
První poločas je za námi. Domácí byli lepším celkem, ale do vedení se dostali hosté, když se po chybě dostal do zakončení Nyuiadzi a nezaváhal. Ludogorec pak tlačil a nakonec se dočkal, když vyrovnal Natanael. Je to tedy 1:1 a ve druhém poločase se máme na co těšit.
45+3'
45+3'
Pro míč si ale došel brankář a nyní se už opravdu nic nestane.
45+2'
Tak ještě rohový kop pro domácí.
45+1'
Žlutou kartu dostává Moti (PFC Ludogorec Razgrad).
45+1'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav se nemění. V prvním poločase se už nic nestane.
45'
Rohový kop pro domácí.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Dopředu se nyní vydali hosté, ale po centru z pravé strany se žádný z hráčů do zakončení neprodral.
41'
Tak domácí se dočkali a zcela zaslouženě vyrovnávají na 1:1! Po kombinaci se ve vápně objevil NATANAEL, který technickým pokusem nedal brankáři šanci!
40'
A nyní jsme viděli několik ostrých zákroků a rozhodčí už hráče napomínal. Zatím se borci rozhodně nešetří a je vidět, že se hraje o hodně.
39'
Hosté se hodně zatáhli a směrem dopředu už nic nevymýšlí a pouze spoléhají na dlouhé míče.
37'
Po velkém závaru už mířil míč do branky, ale nakonec bylo vše zbytečné, protože rozhodčí hru přerušil, jelikož uviděl zcela správně faul na Vitkauskase.
36'
Rohový kop pro domácí celek, už čtvrtý.
34'
Domácí hráč byl na pravé straně zcela sám, ale přihrávku před branku nezvládl a míč skončil v zámezí. Rozehrávat tak bude Vitkauskas.
33'
Kombinanční akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu jsou tedy hosté, kteří nikam nepospíchají.
31'
Obraz hry je nyní stále stejný. Domácí tlačí, ale vyrovnávací branky se zatím nedočkali.
29'
Nyní hostům pomohl brankář Vitkauskas, který vyběhl a výborně sebral centrovaný míč. Obrana litevského celku je v posledních minutách pod velkým tlakem.
27'
A mohlo být vyrovnáno! Ve vápně se výborně zbavil dvou protihráčů Sasha, který ale nezamířil přesně a branku těsně minul!
25'
Domácí jsou nyní jasně lepší a stále se tlačí dopředu, ale zatím z toho nic nebylo. Blíže k postupu mají Litevci, kteří doma vyhráli 2:1 a v Bulharsku nyní vedou 1:0. Bude to ještě hodně zajímavé.
23'
Po rohovém kopu se k míči dostal Moţi, který to vyzkoušel pohotově, ale výborným zákrokem se prezentoval Vitkauskas, který míč jednou rukou vyrazil a podržel svůj celek!
22'
Je tu další rohový kop pro domácí mužstvo.
20'
Ale ani z druhého rohu domácí nic nevytěžili a stále tak prohrávají. Nutno ale dodat, že Vilnius zatím opravdu skvěle brání.
19'
Rohový kop pro domácí celek. Dočkáme se vyrovnávací branky?
17'
A aktivní Blagojević to nyní zkoušel z dálky a míč jen těsně prolétl vedle levé tyče! Domácí nyní vůbec neví co mají hrát.
15'
Žalgiris Vilnius právě vstřelil branku!
Tak pozor, protože domácí před svým vápnem nezvládli rozehrávku a ztratili míč, k tomu se dostal Blagojevič, který se prodral do vápna, následně přihrál a SERGE NYUIADZI nezaváhal a zkušeně překonal Brouna! Litevci udělali velký krok k postupu!
15'
Zatím se na trávníku nic zajímavého neděje a k vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek.
13'
Nakonec se domácí dopředu vydali, ale jejich akce i tentokrát skončila útočným faulem. Domácí fanoušci samozřejmě pískají.
12'
Domácí to nakonec zvládli a ubránili se. Ludogorec je u míče a trpělivě kombinuje, ovšem zatím pouze na své polovině.
11'
Po rychlé akci je tu rohový kop pro hosty z Litvy.
11'
Domácí zahrávali standardní situaci, ale nevyřešili to dobře a vše skončilo ofsajdem.
10'
Žlutou kartu dostává Vaitkūnas (VMFD Žalgiris Vilnius).
10'
Po centru se ve vápně k míči dostával jeden z hostujících borců, ale výborně zasáhl Broun, který míč na poslední chvíli sebral.
9'
Domácí nyní dlouho kombinovali na polovine Litevců, ale nakonec hosté skvělým napadáním míč získali, ale rychlému brejku opět scházela přesnost.
7'
A stejně dopadl také Wanderson, který také poslal míč do zámezí. Začátek duelu je plný nepřesností a poloprázdný stadion to zatím hodnotí pískotem.
6'
Marcelinho chtěl přenést hru z pravé strany na levou, ale přihrávka se mu vůbec nepovedla a míč skončil pouze v zámezí.
5'
Ale smerem dopředu se zatím bulharskému celku příliš nedaří. Ani tentokrát z toho nic nebylo a dopředu tak šli Litevci, ovšem jejich akce skončila nepřesným centrem.
3'
Už se opět hraje. Hosté měli míč, ale okamžitě o něj přišli a na tahu je tak domácí celek, který je favoritem tohoto utkání.
2'
Jeden z hostujících hráčů je stále ošetřován a to se nelíbí domácím fanouškům, kteří to dávají hlasitě najevo.
1'
A domácí začali velmi zostra. Hned poslali míč do vápna hostujícího celku, ale nakonec z toho byl pouze útočný faul.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

PFC Ludogorec Razgrad: Broun – Sasha, Moţi, Plastun, Natanael – Abel, Djakov (C) – Wanderson, Marcelinho, Cafú – Keșerü
Náhradníci: Dos Santos – Terziev, Juninho, Lukoki, Vura, Vasilev, Paulo

VMFD Žalgiris Vilnius: Vitkauskas – Vaitkūnas (C), Mbodj, Klimavičius, Slijngard – Traoré, Blagojević, Kuklys – Nyuiadzi, Ljujić, Elivelto
Náhradníci: Bartkus – Baravykas, Bartkus, Lukša, Oyarzun, Romanovskis, Uzela, Atajič

Rozhodčí: Kristoffersen – Sønderby, W. Rasmussen.
Úvodní duel

V úvodním duelu na půdě litevského celku se z výhry překvapivě radoval Žalgiris. Ludogorec se sice dostal do vedení díky Abelovi, ale Nyuiadzi a Kuklys zápas během závěrečné čtvrthodiny otočili. Ludogorec je přesto obrovským favoritem a do odvety si přivezl branku vstřelenou na půdě soupeře.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání druhého předkola Ligy mistrů. Společně se dnes podíváme na souboj mezi Ludogorcem Razgrad a VMFD Žalgiris Vilnius. Výkop je stanoven na 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.