A máme tu konec dnešního utkání. Stoke dokázal s domácími držet krok až do poločasu. Bohužel si nechal zbytečně vyloučit dva hráče a ve druhé půli bylo jasně vidět, že ztrácí. Newcastle už si se soupeřem dělal, co chtěl, a skóre se zastavilo na 5:1.

Děkuji za sledování tohoto online přenosu ze zápasu Premier League a těším se příště na počtenou.
90+1
Ben Arfa zkoušel vystřelit z hranice pokutového území, jeho pokus však míří vysoko nad bránu Stoke.
90
Martin Atkinson nastavuje tři minuty.
89
Shawcross teď v pokutovém území sestřelil Haidaru, který je následně ošetřován. Penalta se však tentokrát nepíská.
88
A opět Rémy. Teď ovšem necentroval, ale vyslal prudkou střelu, kterou srazil jeden z hráčů Stoke na roh.
87
Další pokus o centr. Tentokrát to zkoušel Rémy, ale opět neúspěšně.
85
Debuchy se pokoušel centrovat do vápna, tam ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.
82
Stoke teď drží míč, ale teď jim to zřejmě k ničemu už nebude.
80
Newcastle právě vstřelil branku!
A Cissé penaltu proměňuje! Sørensen sice vystihl směr střely, ale na míč nedosáhl.
79
Byla nařízena penalta pro Newcastle! Míč si staví Cissé!
76
Newcastle teď házenkářsky obléhá branku Stoke.
75
Cissé se hned prezentoval několika centry do pokutového území, kde hledal někoho ze svého týmu.
72
A opět vidíme dvojité střídání. Na domácí straně přichází Cissé, odchází Gouffran. Na straně hostů odchází Nzonzi a přichází Muniesa.
72
71
Po delší době se hosté dostali k míči a budou na polovině rozehrávat.
69
Teď se již hraje spíše o skóre, než o nějaké body. O těch už je dávno rozhodnuto.
66
Tak toto už vypadá na debakl! Nádhernou střelou se teď prezentoval CABAYE! Míč zapadl přesně pravé tyči. Asistence: Mathieu Debuchy
65
Krul bude odkopávat od své brány.
63
Rémy se hnal dopředu středem hřiště, ale ztroskotal těsně před pokutovým územím, kde ho o míč obrala obrana Stoke.
61
Domácí trenér bude posilovat obranné řady. Ze hřiště odešel Santon a nahradil ho Haidara.
59
Další střídání na straně hostů. Dnes už dohrál Peter Crouch a místo něj si zahraje Palacios.
58
Tak to je neuvěřitelné! V krátkém sledu další tyč, kterou nastřelil Ben Arfa!
56
A je to už o dvě branky! Sissoko nacentroval nadýchaný míč do pokutového území, kde stál volný RÉMY a ten se hlavou nemýlil. Asistence: Moussa Sissoko.
55
Ben Arfa nastřelil tyč! Domácí útočník po rozehraném rohovém kopu orazítkoval konstrukci Sørensenovy brány!
53
Zdá se, že je jen otázkou času, kdy domácí přidají další gól.
51
Newcastle má teď více ze hry a jasně Stoke přehrává.
48
A Straky jdou do vedení! Míč se odrazil ve skrumáži těl až k YOANU GOUFFRANOVI, který svou střelu umístil přesně k pravé tyči Sørensenovy brány!
46
A střídají i hosté. Odchází Assaidi a přichází Wilkinson.
46
První střídání na straně domácích. Odchází Anita a přichází Ameobi.
46
Máme tu konec prvního poločasu, který nám přinesl velice dramatickou jeho poslední čtvrthodinku. Během patnácti minut jsme viděli dvě branky, dvě červené karty a jednu chycenou penaltu. První poločas nám tedy přinesl snad úplně všechno, co je na fotbale atraktivní. Uvidíme, jak se Stoke popere s druhou polovinou. Bude ji muset totiž dohrávat pouze v devíti lidech. Pokračujeme v 17:07.
45+1
Debuchy vidí za protesty žlutou kartu.
45
Rozhodčí Atkinson nastavuje tři minuty.
45
Jenže to domácí nemusí vůbec mrzet! O minutu později ze totiž míč opět dostal až k RÉMYMU, který propálil gólmana Sørensena! Asistence: Hatem Ben Arfa
44
A Sørensen penaltu chytá! Hostující gólman vystihl směr střely a míč vyráží!
43
Wilson stáhnul Rémyho v pokutovém území za rameno a je nařízena penalta pro Newcastle.
40
A pozor! Whelan opět fauloval za žlutou kartu a sudí Atkinson ho s ledovým klidem vyprovodil do šaten a stejně tak to za protesty udělal o chvíli i s trenérem Stoke Mark Hughes.
39
Newcastle už dlouhou dobu drží míč a snaží se o nějaký útok.
37
Rémy to znovu zkoušel po pravé straně, ale opět neúspěšně.
35
Domácí měli k dispozici možnost rohového kopu, jenže Sørensen byl pozorný.
34
Whelan teď ostře zajel do Cabayeho a vidí za to žlutou kartu.
32
Hosté ještě přidali na obrátkách a Newcastlu se nedaří dostat na dostřel brány Sørensena.
30
Newcastle je jako opařený. Toto zřejmě nikdo nečekal.
29
Stoke City právě vstřelilo branku!
A OUSSAMOU ASSAIDI jim to vrací v perfektním stylu! Zřejmě celému stadionu teď vytřel zrak svojí nádhernou střelou, která zapadla až za bezmocného Krula! Asistence: Charlie Adam
27
Publikum počestovalo Oussamu Assaidiho pěkně hlučným pískotem, jelikož si začal zavazovat na polovině hřiště kopačky a dobrou půl minutu se nehrálo.
25
Cabaye vypustil dělovku ze své kopačky a Sørensen vytěsnil konečky prstů míč na roh.
23
Crouch s Adamem se snažili napadat domácí rozehrávku, ale obránci Newcastlu si s tím poradili.
21
Hosté jsou mnohem aktivnější a Newcastle si koleduje.
20
Charlie Adam nebyl daleko od vstřelení úvodní branky utkání! Jeho dělovka z nějakých patnácti metrů lízla pravou tyč Krulovy branky!
18
Williamson teď posadil krásný míč na hlavu Crouchovi, ten však nedokázal přesně odhlavičkovat.
16
Rémy to opět zkoušel po pravé straně, ale obrana Stoke funguje zatím na výbornou.
15
Po dlouhé době, kdy měli hosté míč na svých kopačkách, bude vhazovat Newcastle.
13
Je vidět, že Stoke sem přijel bojovat o vítězství. Dnes nehraje vůbec špatně.
11
Walters se hnal přímo na domácího gólmana a jen na poslední chvíli jeho střelu stihl skluzem zblokoval Mike Williamson! První velká šance zápasu!
9
Stoke má míč na svých kopačkách a hledá nějakou skulinku v domácí obraně.
7
Debuchy se pokoušel centrovat před hostující bránu, tam byla ale pozorná obrana Stoke a míč odkopla do zámezí.
7
Newcastle trochu zklidnil hru a kombinuje na své polovině hřiště.
5
Ben Arfa se dostal až na hranici šestnáctky odkud střílel a míč proletěl jen těsně kolem pravé Sørensenovy tyče.
3
Na druhé straně to zkoušel stejně Crouch, ale Krul byl také velice pozorný.
2
Rémy vyslal dalekonosnou střelu na Sørensena, ten míč v klidu chytá do náruče.
1

Newcastle United: Krul – Coloccini, Santon, Williamson, Debuchy – Cabaye, Anita, Sissoko – Ben Arfa, Gouffran, Rémy.
Trenér: Alan Pardew

Stoke City: Sørensen – Cameron, Pieters, Wilson, Shawcross – Whelan, Nzonzi, Assaidi, Walters – Adam, Crouch.

Stoke City

To Stoke je na tom o něco hůře. Okupuje desátou pozici se ztrátou devíti bodů na Newcastle. Jeho výkony jsou jako na houpačce. Stoke dokáže porazit tým jako třeba Chelsea, jenže poté propadne s předposledním Fulhamem. Tomu také odpovídá forma z posledních deseti zápasů. City dokázalo třikrát zvítězit, pětkrát remizovat a dvakrát prohrálo. Na čele tabulky střelců je anglický sniper Peter Crouch. Stejně gólů má však na svém kontě také skotský záložník Charlie Adam.
Newcastle United

Straky si v letošní sezoně Premier League nevedou vůbec špatně. Drží se na šesté příčce s třiceti body na svém kontě. Připsaly si již skalpy týmů jako například Chelsea a Manchesteru United. Z posledních osmi zápasů šestkrát vyhrály, jednou remizovaly a padly pouze na hřišti Swansea. Kanonýrem týmu je francouzský útočník Loïc Rémy, který s osmi góly vede střeleckou produktivitu Newcastlu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.