Premier League - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Watford : Huddersfield Town - 16. prosince 2017   16:00

Watford
68' Doucouré
1:4
(0:2)
Huddersfield Town
6' Kachunga  (Depoitre) • 23' Mooy  (Quaner) • 50' Depoitre   • 89' Mooy
Watford
Gomes – Janmaat, Mariappa (29. Pereyra), Prödl, Kabasele, Holebas (82. Okaka) – Carrillo, Doucouré, Capoue (64. Gray), Richarlison – Deeney (C).
Karnezis – Wagué, Watson, Pereyra, Sinclair, Gray, Okaka.
Michael Oliver
Vicarage Road, Watford
Lössl – Hadergjonaj, Jørgensen, Schindler, Löwe (45. Malone) – van La Parra (64. Williams), Hogg (C), Mooy, Kachunga (19. Ince), Quaner – Depoitre.
Coleman – Cranie, Malone, Ince, Whitehead, Williams, Mounié.

SESTŘIH Premier League: Watford - Huddersfield 1:4

O vítězství hostů rozhodla určitě červená karta v 33. minutě, kdy Watford již prohrával o dvě branky. Avšak v momentu, kdy dostali červenou i hosté, Watford vycítil opět šanci, snížil brankou Doucourého a snažil se o kontaktní branku. Nicméně pak přišel faul v pokutovém území a penalta rozhodla o soudu zápasu.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 10:6. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:17.
V nastaveném čase obě mužstva dohrávaly zápas. Penalta v závěru rozhodla duel, ve kterém lepší hostující celek vítězí.
90+4'
Zákroky brankáře Jonas Lössl: 2
Zákroky brankáře Heurelho Gomes: 3
90'
Rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty navíc.
89'
Žlutou kartu dostává Daryl Janmaat (Watford FC).
89'
Huddersfield právě vstřelil branku! A touto brankou je definitivně rozhodnuto o soudu zápasu. AARON MOOY nezaváhal a přesně trefuje míč do branky.
89'
Byla nařízena penalta pro Huddersfield!
88'
Nakonec se hosté dostali k šanci, Tom Ince dostal míč a pohotově vystřelil. Jeho pokus byl tečován nad branku a následuje rohový kop Huddersfieldu.
87'
Tom Ince je s míčem u levého praporku na polovině soupeře a snaží se míč zde podržet co nejdéle to půjde.
86'
Hosté již pravděpodobně rezignují na nějakou útočnou snahu a rozhodli se ubránit zbývající čas zápasu.
84'
Útok domácích se nyní nepovedl a musí začít s další kombinací.
83'
Mooy rozehrál míč z rohového praporku na krátko. Následuje boj o míč u levé postranní čáry. Hosté se s blížícím koncem budou více a více se snažit zdržovat hru.
82'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází José Holebas, přichází Stefano Okaka.
82'
Pátý roh zahrávali hosté, kteří z něho nevytěžili zhola vůbec nic a Watford je u míče.
81'
Avšak také si musí hlídat zadní vrátka, neboť Mooy vystřelil a míč se odrazil od obránce Watfordu jen mimo levou tyčku!
80'
Do konce utkání nám zbývá deset minut normální hrací doby, ve které se ještě máme na co těšit, neboť domácí celek se sympaticky snaží o kontaktní branku.
78'
O kontaktní branku se snažili domácí právě z dalšího rohového kopu, který však nepřinesl ohrožení brankáře Huddersfieldu.
77'
Jehož kontaktní branka by přinesla zcela určitě zajímavý závěr zápasu.
76'
Hra výrazně ožila po vyloučení Hogga ze hřiště a od té doby hraje víceméně jen domácí celek.
75'
Avšak Watford zatápěl v pokutovém území soupeře i nadále. Střela z pravé strany mířila jen mimo levou tyč. Velké štěstí pro hosty, že další hráč domácího celku se svým skluzem před brankou nepřišel dříve, jinak by míč mohl tečovat do prázdné branky.
74'
Roberto Pereyra chtěl poslat zajímavý centr z levé strany, ale nesupěl a míč byl odražen!
73'
Ale to se jim nepodaří, protože domácí jsou momentálně na koni a míč získali ve svůj prospěch.
72'
Hosté nechtějí nic ponechat náhodě a nyní se snaží na pravé straně vybojovat míč a poslat centr před branku.
71'
...nakonec byly dva, ten první byl ihned sražen. Ten druhý ubránili hostující obránci.
70'
Domácí rázem ožili a mají chuť. I nadále se tlačí před branku a je z toho rohový kop...
69'
Žlutou kartu dostává Laurent Depoitre (Huddersfield Town).
68'
Watford právě vstřelil branku!
Watford zahrával standardní situaci z levé strany, centr Holebase byl pak tečován na hranici šestnáctky, kde se do míče opřel ABDOULAYE DOUCOURÉ, který umístil míč k pravé tyči branky Lössla.
68'
Watford byl nyní hodně blízko ke své první brance v tomto zápase. Nejprve v blízkosti branky střílel Daryl Janmaat, kterému však míč vůbec nesedl. Následně se snažil střelecky prosadit Roberto Pereyra, jehož střelu vyrazil brankář!
67'
Daryl Janmaat se k centru z pravé strany nedostal neboť byl čistým skluzem ubráněn.
66'
José Holebas zahrál centr z rohového praporku přesně na hlavičku Prödla, který hlavičkuje nad branku!
65'
Domácí jsou momentálně více na míči a hraje se jim o něco lépe, když se poměr sil na hřišti zase vyrovnal.
64'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Andre Gray.
64'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Rajiv van La Parra, přichází Danny Williams.
63'
Poměr sil na hřišti se tedy vyrovnává a u lavičky hostů se připravuje další střídání.
61'
No a podívejme se! Hogg dostává za faul, kdy podrazil svého protihráče, druhou žlutou kartu a je druhým hráčem dnešního střetnutí, který musí předčasně opustit hrací plochu.
61'
Standardní situace nebyla zahrána nejlépe a domácí se dokázali ubránit.
60'
Hra se přesunula zase na polovinu domácích, kteří faulují a bude následovat standardní situace hostů ze střední vzdálenosti.
59'
Z něj si nedokázali hráči ve žlutých dresech vytvořit výraznější šanci na branku. Avšak stále se drží s míčem na polovině soupeře.
58'
Centr přistál na hranici šestnáctky, následně přišla střela, který byla tečována a bude následovat rohový kop Watfordu.
57'
Po faulu budou domácí zahrávat standardní situaci ze střední vzdálenosti...
55'
Hosté jsou výrazně lepším mužstvem ve druhém poločase. Dané utkání mohou v poklidu dohrávat.
54'
Domácí se však sympaticky snaží o korigování výsledku, ale o jednoho hráče v poli méně to jde těžko.
50'
Huddersfield právě vstřelil branku! Collin Quaner dostal dobrou přihrávku, ale při pokusu zakončit podklouzl. Následně se obráncům nepodařilo odehrát míč pryč a do šestnáctky soupeře vletěl jako uragán LAURENT DEPOITRE, který si vzal míč a dává třetí branku svého celku!
49'
Velká šance hostů, kteří ukazují, že mají o jednoho hráče navíc. První centr Inceho zachytil Gomes. Ten druhý již nikoliv a hlavička Quanera skončila jen těsně mimo pravou tyč.
47'
Další zajímavý útok, tentokrát po pravé straně, Huddersfieldu. Šanci zabránil obránce Daryl Janmaat, který včas zachytil míč a odehrává jej mimo nebezpečnou zónu.
46'
Boj o míč na polovině hřiště lépe vyzněl pro hostují mužstvo, které zahájilo útok po levé straně.
46'
První poločas nám nabídl dvě branky, které postupně vstřelil Kachunga a Mooy. Kachunga následně špatně došlápl a musel být odnesen na nosítkách. Watfordu se šance na úspěch v tomto zápase trochu více rozplynuly ve 33. minutě, kdy dostal přísnou kartu Deeney. Hosté prozatím početní převahu nevyužili ve vstřelení další branky.
45'
45+5'
Watford k závěru ještě zahrával standardní situaci, kterou hosté ubránili a rozhodčí ukončuje první poločas.
45+4'
O zteč branky se snažil ještě Watfrod, ale se svým přechodem do útoku neuspěl.
45+3'
Zatím nesledujeme v nastaveném čase žádnou výraznější šanci a oba celky dohrávají první poločas.
45+1'
V první minutě nastavení drží míč hosté, kteří se rychlým pasem dostali do útoku po pravé straně. Následně je jim odpískán ofsajd.
45'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Chris Löwe, přichází Scott Malone.
45'
Rozhodčí nastavuje ještě celých pět minut. Je to zejména dáno dlouhým ošetřováním Kachungy.
43'
Blíží se nám konec prvního poločasu a zatím sledujeme vyrovnané utkání s větším štěstím pro hostující celek, který dokázal vstřelit dvě branky.
42'
Následná zajímavá standardní situace nebyla zahrána zrovna nejlépe a hráč hostů trefuje svůj střelecký pokus mimo tři tyče!
41'
Collin Quaner se dostal do samostatného úniku, avšak Doucouré byl dostatečně rychlý, aby jej zastavil. Nicméně tohle zastavení bylo poněkud nedovolené a těsně před pokutovým území fauluje.
40'
Watford se dostával do nadějného útoku, se kterým neuspěl a hosté kontrují svým protiútokem.
39'
Rychlý pokus o útok ze strany Huddersfieldu se úplně nepovedl a posléze přesunul svou hru na střed hřiště, kde se kombinací snaží něco vymyslet na obranu svého soupeře.
38'
A ze standardní situace domácí zahrozili! Před brankářem se ocitl úplně sám Pereyra, ale jeho zakončení se nepočítá, neboť je mu signalizován a následně odpískán ofsajd.
37'
Hosté faulují a je to žlutá karta pro Hogga za to, že stáhl k zemi svého protihráče.
35'
Oba celky nyní v poklidu hrají na polovině hřiště a nesledujeme žádnou zajímavou útočnou akci směrem na branku.
34'
53:47% je momentální držení míče. I když bych řekl, že to tak nevypadá. Opticky se zdá, že hosté jsou aktivnější, alespoň co se týká akcí směrem dopředu.
33'
Deeney byl až příliš důrazný v souboji s Quanerem a dostává rovnou červenou kartu. Velmi přísné vyloučení.
32'
Po přihrávce na levou stranu se snažil o průnik Richarlison, ale byl ubráněn a se svým pokusem dostat se před branku neuspěl.
31'
Laurent Depoitre se nacházel v ofsajdu a musí přenechat míč svému soupeři, který bude rozehrávat.
30'
Hosté po vystřídání zahrávali standardní situaci, po které skončil míč v zázemí a nyní vhazuje poblíž pravého rohového praporku.
29'
Watford taktéž střídá a Mariappu střídá Pereyra.
27'
Huddersfield kombinuje s míčem na polovině hřiště a snaží se o průnik do útoku, který nakonec vedl po levé straně, avšak zde byl hostům čistě odebrán míč.
26'
Ten se nakonec dostal do útoku, ale tohle zakončení nebylo vůbec nebezpečné pro brankáře Jonase Lössla.
25'
Míč se momentálně nachází na polovině hřiště v držení domácího celku.
24'
Hosté měli dva dobré centry před branku a po zásluze vedou již o dvě branky.
23'
Huddersfield právě vstřelil branku! A domácí vedou o dvě branky. Z pravé strany přišel centr od Quanera, který poslal míč těsně před branku. AARON MOOY se tam zjevil jako duch a doráží míč do branky. Asistence: Collin Quaner.
22'
Rychlý útok po pravé straně, domácí obránce centrovaný míč před branku razantně odvrací na autové vhazování.
21'
Holebas centruje z pravé strany na Richarlisona, který ihned pohotově vystřelil, ale svůj pokus zamířil nad branku! První vážnější šance Watfordu na srovnání stavu!
20'
José Holebas zahrával rohový kop z pravé strany, který Huddersfield velmi rychle odvrátil.
19'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Elias Kachunga, přichází Tom Ince.
18'
Kachunga je odnášen na nosítkách za potlesku diváků. Utkání pro něj pro dnešní zápas skončilo.
16'
Na lavičce se naopak připravuje Tom Ince, který zřejmě nahradí zraněného Kachungu. Ten se nejspíše poranil, když se snažil tečovat míč a špatně došlápl.
15'
Na hřišti zůstal ležet jeden z hráčů Huddersfieldu, který potřebuje ošetření. Tím hráčem je Kachunga. Pořadatelé míří dokonce na hřiště s nosítky.
14'
Po něm se míč opět dostal nebezpečně před branku a již to vypadalo, že hosté vstřelí další branku. Avšak tentokrát je odpískán ofsajd.
14'
Daryl Janmaat zahrává míč z levé strany do zázemí a Mooy bude zahrávat další rohový kop.
13'
Druhý rohový kop nepřináší pro domácí výraznou šanci, naopak se provinili ofsajdovým postavením.
12'
Rohový kop přinesl centr, míč se dostal až na pravou stranu, odkud přišel zpět centr do pokutového území. Hostující hráč hlavičkuje míč na další rohový kop domácích.
11'
Až nyní se domácí dočkají, protože Holebas bude zahrávat první rohový kop svého týmu.
10'
Ani autové vhazování poblíž poloviny hřiště nepomohlo domácím se dostat do útoku a Huddersfield ihned zahrává míč až k brance svého soupeře.
9'
Domácím se nedaří dostat míč z vlastní poloviny a ohrozit brankáře na protější straně.
8'
Hosté jsou stále u míče a od první branky jsou hodně aktivní a tlačí se do útoku.
7'
Míč se nachází na polovině hřiště, kde jej do hry uvádí hráč hostů, který zahrává autové vhazování.
6'
Huddersfield právě vstřelil branku! Hosté zahrávali celkem dva rohové kopy. Ten první nebyl nikterak vážný. Při tom druhém zůstal míč v pokutovém území a pozorný ELIAS KACHUNGA už jen doklepával míč do prázdné branky. Domácí reklamují ofsajd hráče hostů, avšak branka platí. Asistence: Laurent Depoitre.
5'
Gomes měl nyní problémy se svým vyběhnutím. Kachunga si dobře pokryl míč a Gomes jej nemohl dostat do svých rukou. Celá situace končí odehráním míče na rohový kop...
4'
Míč rozehrál Gomes, avšak zanedlouho je po přihrávce obránce zase u něj a rozehrává míč v krátké době za sebou podruhé.
4'
Aaron Mooy zahrával centr od rohového praporku. Na zadní tyči hlavičkoval jeho spoluhráč, ale jeho pokus mířil mimo tři tyče branky Gomese.
3'
Elias Kachunga vybojoval na levé straně rohový kop pro svůj celek.
2'
Watford vhazuje poblíž poloviny hřiště, do útoku se přes dobrou práci obrany hostů prozatím nedostávají. Následuje další vhazování domácích.
1'
Utkání mezi Watfordem a Huddersfieldem právě začalo. Jako první se k míči dostali domácí hráči.
1'

Watford FC: Gomes – Janmaat, Mariappa, Prödl, Kabasele, Holebas – Carrillo, Doucouré, Capoue, Richarlison – Deeney (C).
Náhradníci: Karnezis – Wagué, Watson, Pereyra, Sinclair, Gray, Okaka.

Huddersfield Town: Lössl – Hadergjonaj, Jørgensen, Schindler, Löwe – van La Parra, Hogg (C), Mooy, Kachunga, Quaner – Depoitre.
Náhradníci: Coleman – Cranie, Malone, Ince, Whitehead, Williams, Mounié.

Rozhodčí: Michael Oliver.
V 18. kole se střetne Watford s celkem z Huddersfieldu!
Watford má na svém kontě 22 bodů, což jej řadí na deváté místo v tabulce. Forma týmu není v posledních duelech zrovna nejlepší. O všem hovoří poslední dvě prohry na hřištích soupeře – 2:1 Crystal Palace, 1:0 Burnley.
Na domácí půdě není Watford nikterak silným mužstvem a po osmi duelech má na svém kontě devět bodů za dvě výhry a tři remízy. Celkové skóre má Watford 26:29.
Huddersfield nasbíral doposavad 18 bodů a to jim prozatím stačí na dvanácté místo v tabulce. Jejich forma není taktéž zrovna nejlepší. Předchozí tři prohrané duely, po kterých sice přišla výhra, a následná další porážka, hovoří za vše. Nutno říci, že Huddersfield sehrál pět posledních zápasů proti velmi silným soupeřům – postupně Manchester City, Arsenal, Everton, výhra nad Brihtonem a následná prohra s Chelsea.
Na venkovních hřištích Huddersfield nepředvádí nejlepší výsledky a z osmi zápasů pouze jeden vyhrál a jeden zápas remizoval. Jejich skóre je taktéž hrozivé, kdy venku dal pouze tři branky a rovnou 18 branek obdržel.
Posledních pět vzájemných duelů
Huddersfield Watford 3 : 1
Watford Huddersfield 4 : 2
Watford Huddersfield 1 : 4
Huddersfield Watford 1 : 2
Watford Huddersfield 4 : 0
Favoritem zápasu je domácí Watford, i když to z pohledu na tabulku tak nemusí být. Statistika zápasů hostů na venkovních hřištích nenapovídá tomu, že by hosté měli zrovna v tomto střetnutí zvítězit. Onlajny Vám přinesou podrobnou reportáž z tohoto zápasu a taktéž krátké videa z brankových příležitostí či zajímavých šancí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.