Premier League - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  West Brom : Manchester City - 26. ledna 2021   21:15

0:5
(0:4)
Manchester City
6' Gündoğan  (Cancelo) • 22' Cancelo  (B. Silva) • 30' Gündoğan   • 45+2' Mahríz  (Sterling) • 57' Sterling  (Mahríz)
West Brom
Johnstone – Furlong, Ajayi, O'Shea, Gibbs – Snodgrass (59. M. Phillips), Livermore (C), Sawyers, Grant (64. Robson-Kanu) – Matheus Pereira – Robinson (46. Bartley).
Ederson – Cancelo, Stones, Rúben Dias, Zinčenko – Gündoğan (52. F. Torres), Rodri, B. Silva (61. Jesus) – Sterling (C), Mahríz, Foden (52. Laporte).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 22 % : 78 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:8.
Je konec! Manchester City zvládl utkání na hřišti West Bromwiche a vítězí 5:0. Manchester City totiž předvedl fantastický výkon. Hned v 6. minutě se prosadil Ilkay Gündoğan. Druhou branku přidal ve 23. minutě Joao Cancelo a po půlhodině hry se podruhé v utkání prosadil německý záložník Ilkay Gündoğan. V nastavení navíc přidal čtvrtý zásah Rijád Mahríz. Po změně stran ještě přidal pátou branku Raheem Sterling. Domácí celek se směrem dopředu nezmohl prakticky na nic.
90+3'
90+2'
Sam Johnstone si v závěru utkání ještě pohlídal centr z pravé strany a schoval míč do svých rukavic. Hosté už pomalu začínají slavit posun do čela Premier League.
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Žlutou kartu dostává Dara O'Shea (West Bromwich Albion).
90'
Centr od rohového praporku Edersonovu branku vůbec neohrozil. Důrazný Rúben Dias totiž míč odehrál na další rohový kop.
89'
Právě John Stones se při průniku na polovinu soupeře dopustil útočného faulu. Domácí poté předvedli rychlý útok, po kterém získali roh.
88'
Aymeric Laporte poslal nákop na levou stranu hrací plochy, jenže jeho pobídka byla příliš dlouhá a skončila až v zámezí. Domácí budou vhazovat.
87'
Rijád Mahríz prošel s míčem u nohy na hranici velkého vápna, kde si chtěl míč narazit s Rodrim, jenže obrana West Bromwiche akci přečetla.
86'
João Cancelo poslal přihrávku na pravou stranu, kde byl Torres, jenže ani střídající fotbalista Manchesteru City se nedostal do nějaké šance.
85'
John Stones se dlouho hlásil o přihrávku na polovině hřiště, jenže Rodri nakonec zvolil pobídku na pravé křídlo. Duel už se pouze dohrává.
84'
První žlutou kartu dnešního souboje dostává Hal Robson-Kanu.
84'
Rodri vyvezl míč středem hrací plochy na polovinu soupeře, nicméně jeho rozehrávka našla jen prvního hráče domácího celku.
83'
Hal Robson-Kanu se hnal za nákopem na polovinu soupeře, nicméně pobídku si nedokázal zpracovat a míč mu uskočil k dobře postavenému Stonesovi.
82'
Gabriel Jesus se na levé straně dobře zbavil obránce, jenže neměl dostatek prostoru na přihrávku na Sterlinga. Hosté přesto zůstanou u míče.
81'
Rodri nyní otáčí těžiště hry z jedné strany hrací plochy na druhou. Domácí fotbalisté už kombinaci Manchesteru City ani nenapadají.
79'
Ferrán Torres byl faulován v souboji na polovině domácího celku, ale rozhodčí ani v tomto případě neudělil domácímu Bartleymu žlutou kartu.
78'
Raheem Sterling měl na levém křídle moře času i prostoru, jenže přízemní centrem získal pro svůj celek pouze další rohový kop.
77'
Zinčenko se krásnou kličkou zbavil svého strážce na hranici velkého vápna a roztáhl hru na levé křídlo. Manchester City pokračuje v aktivitě.
76'
Tlak hostující celku nadále nepolevuje. Sterling se hnal do velkého vápna, jenže patičkou nedokázal ošálit domácího stopera. Hosté však zůstanou u míče.
75'
Rodri prošel s míčem do blízkosti velkého vápna, jenže jeho centr trefil prvního obránce v dresu West Bromwiche.
74'
Aktivní Raheem Sterling se krásným slalomem znovu dostal do pokutového území, jenže kolem Bartleyho nedokázal přihrát na malé vápno.
73'
Gabriel Jesus se s míčem u nohy dostal na hranici velkého vápna, jenže tam si neporozuměl se Sterlingem.
72'
Zinčenko zahrával další rohový kop Manchesteru City. Jeho centr přiletěl na malé vápno, odkud míč ven ze šestnáctky odhlavičkoval Kyle Bartley.
71'
Raheem Sterling zvládl sprinterský souboj na pravé straně, zpětnou přihrávkou oslovil Mahríze, jenže druhý jmenovaný už nestačil vypálit kolem Perreiry.
70'
Torres odcentroval z levé strany do pokutového území, kam spěchal Jesus, jenže obránce West Bromwiche před ním míč odehrál do bezpečí.
69'
John Stones je dnes hodně při chuti. Stoper Manchesteru City znovu vyvezl míč na polovinu soupeře, kde rozehrál na Zinčenka.
68'
Zinčenko se od postranní čáry prosmýkl na hranici velkého vápna, jenže tam se srazil se spoluhráčem Gabrielem Jesusem. Hodně úsměvný moment.
67'
Ederson dostal hodně těžkou malou domů, ale skvělým zpracováním ukázal, že umí hrát i nohami. Hosté nadále pokračují v ofenzivní hře.
66'
Hal Robson-Kanu se ihned po svém příchodu na trávník tlačil s míčem u nohy do pokutového území Manchesteru City, jenže v klíčovou chvíli zapomněl balón za sebou.
65'
John Stones zvládl rozehrávku na polovině hrací plochy. Stoper Manchesteru City poslal nákop na levou stranu, ale tam nebyl nikdo v modrém.
64'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Karlan Grant, přichází Hal Robson-Kanu.
64'
Rúben Dias se skvěle vrátil na vlastní polovinu s unikajícím Gibbsem a pomohl si nedovoleným zákrokem. Tempo hry nyní hodně opadlo.
63'
Rohový kop však nebezpečí pro domácí svatyni neznamenal. Zinčenko vymyslel prudký centr na přední tyč, ale Bartley balón přizvedl na další roh.
62'
Zinčenko se ve velké rychlosti tlačil do pokutového území, jenže domácí obránce proti němu vystoupil a srazil míč na rohový kop.
61'
Kieran Gibbs potáhl míč po pravé straně na polovinu Manchesteru City, jenže tam si pomohl nedovoleným zákrokem, když stáhl k zemi jednoho ze soupeřů.
61'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Gabriel Jesus.
59'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Robert Snodgrass, přichází Matt Phillips.
59'
Po delší době se do útoku vydal také domácí West Bromwich. V blízkosti velkého vápna však fauloval Rodri, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu.
57'
Manchester City právě vstřelil branku!
Manchester City po změně stran přidává i pátou branku. První ránu RAHEEMA STERLINGA obrana odvrátila k Rodrimu, který obloučkem našel Mahríze, na jehož přiklepnutí si na malém vápně naběhl právě Sterling, který už jen zakončil do prázdné branky!
57'
Ederson vyrazil až za hranici velkého vápna a před dobíhajícím Pereirou raději odkopl míč daleko na polovinu domácího West Bromwiche.
56'
Ederson se musel zapojit do rozehrávky Manchesteru City. Jeho pobídka mířila na levou stranu, nicméně Zinčenko mu přihrávku ihned vrátil.
55'
Raheem Sterling dostal přihrávku na pravou stranu, odkud se prosmýkl do pokutového území, nicméně jeho pobídka našla jen obránce domácího mužstva.
54'
Právě Zinčenko se znovu hnal s míčem do blízkosti velkého vápna, ale podle rozhodčího si pomohl nedovoleným zákrokem.
53'
Ferrán Torres se stáhl pro přihrávku na vlastní polovinu. Střídající fotbalista rozehrál na levou stranu, ale Zinčenko následně o balón přišel.
52'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Ilkay Gündoğan, přichází Ferrán Torres.
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Phil Foden, přichází Aymeric Laporte.
51'
Rodri si troufl na zakončení z úctyhodné vzdálenosti a byla to opravdu povedená střela! Jeho projektil zastavila až horní tyč!
50'
Raheem Sterling se krásným průnikem protlačil až do pokutového území, jenže v klíčovou chvíli si míč předkopl daleko před sebe.
49'
Sam Johnstone si dal pozor na průnikovou přihrávku za obranu domácího celku a ihned rozehrál nákopem na pravé křídlo. Jeho nákop si pro změnu pohlídali zadáci Manchesteru.
48'
Zinčenko se dostal s míčem u nohy na hranici velkého vápna, jenže jeho pobídka skončila v prostoru, kde se pohyboval střídající Bartley.
47'
Rúben Dias potáhl míč na polovinu soupeře a rozehrál na levou stranu. Jeho pobídka však neoslovila nikoho v modrém dresu Manchesteru City.
46'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Callum Robinson, přichází Kyle Bartley.
46'
První poločas končí a o vítězi dnešního souboje je prakticky rozhodnuto! Manchester City totiž předvedl fantastický výkon. Hned v 6. minutě se prosadil Ilkay Gündoğan. Druhou branku přidal ve 23. minutě Joao Cancelo a po půlhodině hry se podruhé v utkání prosadil německý záložník Ilkay Gündoğan. V nastavení navíc přidal čtvrtý zásah Rijád Mahríz.
45+3'
45+2'
Hostující celek v nastaveném čase přidává čtvrtý zásah! Tady už to opravdu zavání exhibicí.RIJÁD MAHRÍZ si ve vápně navedl míč na levačku a technickou střelou uklidil míč na zadní tyč!
45+2'
John Stones diriguje rozehrávku Manchesteru City na polovině soupeře. Domácí obránci už stojí v blízkosti šestnáctky v sedmi lidech.
45+1'
Nastavují se tři minuty!
45'
Foden na levé straně předvedl efektní patičku, kterou mu ale vystihl obránce domácího celku. První poločas se už pouze dohrává.
44'
Sam Johnstone se v závěru prvního poločasu musel znovu zapojit do rozehrávky domácího celku. Matheus Pereira se v následném souboji dopustil faulu.
43'
Ilkay Gündoğan dohrál na polovině West Bromwiche Snodgrasse, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Zákrok německého záložníka se obešel bez karty.
42'
Raheem Sterling se v pokutovém území soupeře opřel do odraženého míče, ale na poslední chvíli proti němu vyrazil Robert Snodgrass, který ránu zablokoval.
41'
Ederson si troufl na hodně riskantní rozehrávku mezi dvojicí napadajících hráčů domácího West Bromwiche. Brazilský brankář to však zvládl na jedničku.
40'
Ilkay Gündoğan narýsoval krásnou přihrávku mezi obránce domácího celku. Na jeho pobídku si naběhl Cancelo, ale Portugalec už nedokázal nic nebezpečného vymyslet.
39'
João Cancelo dohnal prudkou přihrávku na pravou stranu, kde si míč krásně pohlídal před napadajícím soupeřem a rozjel další kombinaci hostů.
38'
Sam Johnstone nakopl míč až na hranici velkého vápna soupeře, kde se do hlavičkového souboje dostal Jake Livermore, ale Stones mu nedal šanci.
37'
Phil Foden se z levé strany prokličkoval do pokutového území, kde si míč přehodil na pravačku, ale jeho technický pokus zablokoval obránce.
36'
Joao Cancelo na pravé straně kombinoval se Sterlingem. Druhý jmenovaný poté našel Bernarda Silvu, který se vřítil do šestnáctky, ale zakončit nedokázal.
35'
Bernardo Silva získal odražený míč na pravé straně hrací plochy, nicméně jeho oblouček do vápna nikdo v modrém dresu nepochopil.
34'
John Stones vyvezl míč na polovinu domácího celku, kde jej nikdo z fotbalistů West Bromwiche nenapadal. Svěřenci Pepa Guardioly mají otěže utkání ve svých rukou.
33'
Robert Snodgrass si naběhl na nákop na pravou stranu hrací plochy, jenže hlavou balón prodloužil jen do prostoru, kde kralovali obránci Manchesteru City.
32'
Raheem Sterling se hnal za míčem na pravou stranu hrací plochy, jenže prudkou přihrávku už na trávníku neudržel a ještě si pomohl nedovoleným zákrokem.
30'
Nedáš – dostaneš! Domácí celek před malou chvílí neproměnil obrovskou šanci a přišel trest! Obránci West Bromwiche nedokázali míč odehrát do bezpečí. K volnému balónu se dostal ILKAY GÜNDOĞAN, který si jej ještě přehodil na levačku a střelou podél brankáře přidal svůj druhý zásah v utkání.
30'
Callum Robinson dostal po půlhodině hry prudkou přihrávku do blízkosti velkého vápna, pohotově se s míčem otočil, ale vnějším nártem minul zadní tyč!
29'
Manchester City hraje skutečně ve velké pohodě. Stopeři hostujícího celku si několikrát vyměnili přihrávky ve vlastním pokutovém území.
28'
Días potáhl míč na polovinu domácího celku a rozehrál na Cancela. Aktivní Portugalec oslovil svého krajana Silvu, jenž už nestačil odcentrovat.
27'
Cancelo dostal prudkou přihrávku na pravou stranu, odkud krásně odcentroval do pokutového území, ale jeho pobídku zablokoval obránce.
26'
Další akci Manchesteru City už skutečně zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si tentokrát nepohlídal Raheem Sterling.
25'
Olexandr Zinčenko dostal prostor na levé straně, kde se dobře zbavil obránce, jenže jeho pobídka skončila jen u dobře postaveného Furlonga.
24'
Hostující celek nepolevuje ve vysokém tempu ani po vstřelení druhé branky. Hráči v modrém si ještě dobře pamatují na prosincovou remízu, kterou chtějí soupeři oplatit i s úroky.
22'
Tak pozor! Manchester City dokázal vsítit druhou branku, jenže rozhodčí hru přerušili a odmávali ofsajd, který se zdál být jasný. Následně celou situaci zkoumal VAR, který vyřkl verdikt, že se o ofsajd nejednalo. JOAO CANCELO se tak může radovat z krásně střely do horního rohu.
21'
Dara O'Shea si nechtěl komplikovat život a raději před napadajícím Mahrízem odkopl míč na polovinu soupeře. West Bromwich se zatím není schopen udržet na míči.
20'
Domácí brankář Johnstone se musel zapojil do rozehrávky West Bromwiche. Jeho nákop přiletěl na pravou stranu, ale míč proskákal až k Edersonovi.
19'
Kieran Gibbs nakopl míč na polovinu Manchesteru City, jenže dobře postavený Joao Cancelo si pohlídal své postavení a bez problémů akci přerušil.
18'
Raheem Sterling se krásně prokličkovat do pokutového území a poslal střílený centr na malé vápno. Nikdo z hráčů v modrém na jeho pobídku nedosáhl.
17'
Foden se na levé straně dostal až na hranici velkého vápna, patičkou oslovil Zinčenka, ale ukrajinský obránce raději přenesl hru na pravou stranu.
16'
Cancelo chtěl z levé strany vrátit míč do pokutového území, nicméně jeho centr byl příliš prudký a skončil až v zámezí. Domácí brankář bude rozehrávat.
15'
Cancelo podpořil útok Manchesteru City náběhem po pravé straně hrací plochy. Za jeho centrem se následně tlačil Phil Foden, ale před ním zasáhl obránce.
14'
Kieran Gibbs dostal přihrávku na levou stranu, ale míč si dobře zasekl kolem obránce a rozehrál na spoluhráče ze zadních řad. West Brom pokračuje v kombinaci.
13'
Foden dostal moře prostoru na levé straně, přihrál na střed pokutového území, odkud střílel Cancelo, ale jeho projektil skončil vysoko nad břevnem.
12'
Až nyní se Jake Livermore dokázal prodrat k odraženému míči a domácí fotbalisté si alespoň na chvíli mohou oddechnout.
11'
Olexandr Zinčenko rozehrál na levou stranu na Fodena, který si místo odcentrování vybral přihrávku do zadních řad. Domácí už si hodně dlouho nezahráli s míčem.
10'
John Stones si bez problémů poradil s napadajícím soupeřem a pomohl si rozehrávkou na kolegu ze stoperské dvojice, kterým je dnes Rúben Dias.
9'
Celek Pepa Guardioly se usadil na polovině soupeře a postupnou kombinací si hledá cestu do pokutového území. Domácí hráči brání na hranici šestnáctky.
8'
Manchester City navíc nadále nepolevuje a stále se s míčem tlačí na polovinu soupeře. Hráči v modrých dresech jsou v úvodních minutách velmi aktivní.
6'
Manchester City se hned v úvodu dnešního souboje dostává do vedení! Na nákop na polovinu domácího celku si naběhl ILKAY GÜNDOĞAN, který si míč krásně zpracoval a prudkou střelou pravačkou uklidil míč k tyči!
6'
Johns Stones znovu získal odražený míč na polovině hrací plochy a bez problémů roztáhl hru na pravou stranu. Osamocený Sterling zvolil zpětnou přihrávku.
5'
Hosté si vypracovali první šanci. Foden dostal moře prostoru na levé straně, dostal se do pokutového území a jeho tečovaná rána levačkou skončila na tyči!
4'
Darnell Furlong tentokrát z pravé strany odcentroval levou nohou, ale jeho pobídka skončila na hlavě dobře postaveného Johna Stonese.
3'
Brankář Ederson si dal pozor na další průnikovou přihrávku do pokutového území, bleskově vyběhl ven z branky a zakopl míč na tribunu. West Bromwich bude vhazovat.
2'
Domácí celek vhazoval v blízkosti rohového praporku. Darnell Furlong poslal dlouhý míč až do pokutového území, ale nikdo z hráčů West Bromwiche se do zakončení neprobil.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. West Bromwich se ihned vydal do útoku, ale nákop na levé křídlo skončil v autu.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. West Brom bude hrát v černobílém, zatímco favorizovaný Manchester City oblékne modrou sadu.

West Bromwich Albion: Johnstone – Furlong, Ajayi, O'Shea, Gibbs – Snodgrass, Livermore (C), Sawyers, Grant – Matheus Pereira – Robinson.
Náhradníci: Button – Bartley, Edwards, Gallagher, Ivanović, Peltier, C. Townsend, M. Phillips, Robson-Kanu.

Manchester City: Ederson – Cancelo, Stones, Rúben Dias, Zinčenko – Gündoğan, Rodri, B. Silva – Sterling (C), Mahríz, Foden.
Náhradníci: Steffen – Bernabé, Fernandinho, Jesus, García, Laporte, B. Mendy, Walker, F. Torres..
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali v polovině prosince. West Brom na hřišti Manchesteru City uhrál remízu 1:1.
West Bromwich Albion

Domácí West Bromwich je na tom mnohem hůře. Nováček Premier League odehrál devatenáct zápasů, ve kterých získal jen jedenáct bodů a zatím se drží na devatenácté pozici. Na záchranu už ale ztrácí propastných šest bodů a potřebuje rychle začít vyhrávat. West Bromwich trápí prachbídná defenziva. Dosud inkasoval už čtyřicet tři branek, což je nejhorší obrana v celé soutěži. Naposledy prohrál 1:2 na hřišti West Hamu.

Hostující Manchester City zatím prožívá povedenou sezónu. V osmnácti odehraných duelech získal Manchester City třicet osm bodů a drží se na druhém místě dva body za vedoucím rivalem Manchesterem United. Oproti městskému rivalovi City odehrálo o jedno utkání méně. Guardiolův celek se navíc pyšní nejlepší defenzivou v soutěži. City dosud inkasovalo jen třináct branek. V posledním ligovém utkání doma Manchester City přehrál 2:0 Aston Villu. O víkendu navíc v rámci FA Cupu porazil Cheltenham.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Premier League mezi West Bromwichem a Manchesterem City. Výkop je stanoven na 21:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.