NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Calgary : Devils - 17. března 2022   03:00

Calgary
Calgary
09:43' B. Ritchie (D. Dubé, Kylington) • 18:22' Mangiapane (Ch. Tanev, Toffoli) • 27:04' D. Dubé (M. Tkachuk, Hanifin) • 29:31' M. Tkachuk (Gudbranson) • 30:33' Lucic (R. Andersson) • 57:30' J. Gaudreau (M. Tkachuk, E. Lindholm)
6:3
(2:1, 3:1, 1:1)
Devils
Devils
16:21' Mercer  (Tatar, N. Hischier) • 25:01' P. K. Subban  (N. Hischier) • 43:51' Šarangovič  (Bratt, J. Hughes)
Calgary
Markström (Vladař) – Hanifin, R. Andersson, Kylington, Ch. Tanev, Zadorov, Gudbranson – J. Gaudreau, E. Lindholm, M. Tkachuk – Coleman, Backlund, T. Lewis – Mangiapane, Toffoli, Lucic – Monahan, D. Dubé, B. Ritchie.
Blandina, Rank – Cormier, Berg
Scotiabank Saddledome, Calgary
15 488 diváků
Devils
Daws (30. J. Gillies) – Siegenthaler, Severson, Graves, D. Hamilton, Ty Smith, P. K. Subban, Colton White – Šarangovič, J. Hughes, Bratt – Vesey, N. Hischier, J. Boqvist – Mercer, Tatar, M. McLeod – Bastian, Geertsen.

Calgary Flames naprosto zaslouženě vyhrávají tento zápas zejména díky povedené druhé třetině. Devils se pokoušeli s výsledkem něco udělat, ale nedokázali to. Body zůstávají v Calgary.

59:44'
Flames otáčejí směr hry, rychle se dostali do útočného pásma.
59:08'
Buly v útočném pásmu hostů, mnoho času už jim nezbývá.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:08'
Tyler Toffoli se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si hostující brankář dokázal poradit.
57:30'
Calgary právě vstřelilo branku!
Domácí celek tento zápas vyhraje, to už je jisté. Puk do prázdné branky poslal ze středního pásma JOHNNY GAUDREAU. Asistence: Matthew Tkachuk a Elias Lindholm.
57:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí hokejisté míří za výhrou., Hosté to ještě zkouší v šesti.
56:34'
Noah Hanifin pálil, brankář Devils kryje kotouč. Další komerční přestávka.
56:14'
Devils rozehrávají od své vlastní branky, Damon Severson hledal spoluhráče před brankou, ale prosadit se nedokázal.
55:31'
Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí celek vede o dvě branky, kontroluje hru a míří za výhrou v tomto utkání.
54:58'
Elias Lindholm pálil, Jon Gillies kryje kotouč. Bude se vhazovat. Komerční přestávka.
54:00'
Ani tentokrát nedokázali Devils proměnit dlouhou přesilovku, navíc si vlastně ani nevypracovali výraznější šanci.
53:48'
53:22'
Celkem snadno se zatím domácí celek brání, hosté navíc přišli o útočné pásmo vinou špatné přihrávky.
53:00'
Damon Severson pálil, Jacob Markström kryje jeho ránu, následně domácí vyhodili.
52:40'
Přesilovka se týmu vůbec nedaří, hosté se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma.
50:37'
Damon Severson se musí vracet za svou branku, domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry.
50:23'
Dostali jsme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hosté mají možnost přesilovky.
49:49'
Mikael Backlund ujel při vlastním oslabení, z křídla rychle vypálil a jeho pokus kryje brankář Devils.
49:38'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Brett Ritchie – 2+2 min, vysoká hůl).
49:36'
Oliver Kylington pálil od modré čáry, s jeho nahozením neměl hostující brankář prakticky žádnou práci. Bude se vhazovat v útočném pásmu Calgary.
49:14'
Velmi málo prostoru stačí hráčům Flames k tomu, aby si vypracovali velkou příležitost.
48:58'
Elias Lindholm zůstal volný před brankou, dostal přihrávku mezi kruhy. Jeho střelu tak tak dokázal Jon Gillies udržet před brankovou čárou.
47:11'
Jegor Šarangovič měl obrovskou šanci, po dobré spoluhráčově přihrávce nedokázal proměnit dobrou střeleckou pozici.
46:15'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Flames má k dispozici stále dvou brankový náskok.
46:11'
Komerční přestávka.
45:42'
Noah Hanifin pálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou zblokovaný. Následně rychle Devils otočili směr hry.
45:04'
Hostující celek se po vstřelené branky pokouší hrát dál aktivně, tlačí se do zakončení, ale obrana Flames je nyní už pozorná.
43:51'
Devils právě vstřelili branku!
Krásná akce hostů a je sníženo. Před brankou zůstal volný JEGOR ŠARANGOVIČ. Dostal přihrávku a rychle zakončoval. Asistence: Jesper Bratt a Jack Hughes.
42:46'
Matthew Tkachuk se propracoval do zakončení, jeho rána ale míří vedle branky.
42:20'
Souboje o kotouč probíhají především v útočném pásmu, ani jeden tým se nyní nemůže dostat do zakončení.
41:51'
V pohodě se domácí celek ubránil přesilovce soupeře, nyní sledujeme už hru pět na pět.
41:34'
41:12'
Tomáš Tatar vedl zajímavou akci svého celku, ale do výraznější šance se nedostal.
40:22'
Jacob Markström vyjel za svou branku, odkud rychle rozehrává. Následně hosté pokračovali v akci.
40:11'
Hostující celek pokračuje v přesilovce, usadils e v útočném pásmu, ale rychle o něj přišel.
40:01'
Tři branky vstřelili domácí ve druhé třetině, jednou inkasovali. Flames kontrolují hru, vedou 5:2 a mají zápas velmi dobře rozehraný.
40:00'
39:28'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Matthew Tkachuk.
39:00'
V této třetině se už pravděpodobně nic nestane.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, New Jersey rozehrává od své branky. Jimmy Vesey v útočném pásmu nic vymyslet nedokázal.
37:30'
Rasmus Andersson pálil od modré čáry, Tyler Toffoli skvěle tečoval kotouč před brankou, ale ještě lepší zákrok vytáhl brankář Devils.
37:07'
Rasmus Andersson rozehrává od své branky, v akci pokračoval Tyler Toffoli.
36:33'
Momentálně sledujeme poklidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže na delší čas dostat do útočného pásma.
36:13'
Nico Hischier pálil z otočky z mezikruží, jeho rána končí vysoko nad brankou. Jacob Markström zasahovat nemusel.
35:36'
To mohl změnit Jack Hughes, ale jeho rána byla nepovedená. Na druhé straně jeden z hráčů Flames minul branku.
35:03'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, domácí fanoušci si tento zápas užívají, jejich tým dominuje a vede o tři branky.
33:52'
Andrew Mangiapane našel před brankou spoluhráče, Sean Monahan zakončoval střelou z první. S jeho pokusem si brankář Devils, Jon Gillies , dokázal poradit.
33:16'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Devils.
32:45'
Nathan Bastian se marně pokoušel probojovat se v útočném pásmu do výraznější střelecké pozice, obrana si v pohodě dokázala poradit.
32:22'
Jegor Šarangovič to zkoušel individuálně, ale neprostřelil brankáře soupeře.
32:03'
Nikita Zadorov pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná prvním hráčem, který stál před nim.
31:33'
Calgary Flames kontroluje hru, má převahu, tlačí se do zakončení a zaslouženě vede. Devils jen těžko hledají protihru.
30:33'
V pohodě hrající domácí celek navyšuje své vedení. Puk před branku poslal MILAN LUCIC a jeden z obránců si nešťastně srazil kotouč do branky. Asistence: Rasmus Andersson.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i tomto zápase. Flames dominují, hrají aktivněji a zaslouženě vedou.
29:31'
Střídání v týmu New Jersey Devils: ze hřiště odchází Nico Daws, přichází Jon Gillies.
29:31'
Erik Gudbranson vyslal do brejku spoluhráče, kterým byl MATTHEW TKACHUK. Ten se dostal do útočného pásma, zpracoval puk a rychle zakončoval ke vzdálenější tyči. Asistence: Erik Gudbranson.
28:57'
Rasmus Andersson prodloužil puk do útočného pásma, Nico Daws vyjel za svou branku, aby mohl rozehrávat.
28:20'
Christopher Tanev zkoušel od modré čáry přihrávat před branku, ale obrana si dokázala celkem snadno poradit. Následně Devils otočili směr hry.
27:50'
Domácí hokejisté i po krátké přestávce pokračují v aktivní hře, dobrou šanci měl Milan Lucic, ale jeho zakončení nebylo přesné.
27:12'
27:04'
Nerozhodný stav netrval dlouho, aktivněji hrající domácí jdou znovu do vedení, po rychlé acki středem se prosazuje střelou na rukavici brankáře DILLON DUBÉ. Asistence: Matthew Tkachuk a Noah Hanifin.
26:11'
Souboje o kotouč probíhají zejména ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nyní nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
25:01'
Hostující celek krátce po začátku druhé třetiny srovnal. Nico Hischier vyhrál buly, pak získal puk P. K. SUBBAN. Jeho rána propadla domácímu brankáři až za brankovou čáru. Hodně nenápadná akce vedla k vyrovnání. Asistence: Nico Hischier.
24:30'
Rasmus Andersson jako obránce pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle branky, Nico Daws zasahovat nyní nemusel.
24:08'
Christopher Tanev se dostal do dobré střelecké pozice, ale s jeho pokusem si dokázal poradit brankář New Jersey. Následovat bude vhazování.
23:01'
Blake Coleman měl další velkou šanci, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal překonat brankáře Devils.
21:45'
Johnny Gaudreau měl dobrou střeleckou pozici, ale jeho rána se od tyče odrazila mimo branku. Nechybělo mnoho a domácí navýšili své vedení.
21:25'
Sledujeme rychlý hokej, který zatím ve druhé třetině mnoho šancí nenabídl.
20:40'
Nico Daws musel zasahovat na druhé straně, hostující brankář dobře přečetl hru a ukryl kotouč do rukavice.
20:19'
Tomáš Tatar se z kraje druhé třetiny dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle.
20:01'
Po první třetině vede aktivněji hrající domácí celek o jednu branku, Flames se dostali do vedení, hosté vyrovnali, a pak si domácí vzali vedení zpět.
20:00'
19:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:16'
Brett Ritchie měl další velkou šanci, ale brankář Nico Daws vytáhl spolehlivý zákrok.
18:22'
Nico Daws si dokázal poradit s první střelou, hosté ale byli dál pod tlakem a puk se dostal mezi kruhy, kde byl volný ANDREW MANGIAPANE. Jeho tvrdá rána zapadla přesně do branky, třicátý gól v sezoně pro tohoto hráče. Asistence: Christopher Tanev a Tyler Toffoli.
17:38'
Nico Daws kryje puk po střele od modré čáry, bude se vhazovat.
17:16'
Milan Lucic dostal puk do útočného pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Hrát tak mohou hosté od vlastního brankáře.
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, stav zápasu je aktuálně vyrovnaný.
16:21'
Nenápadná akce a je vyrovnáno, po Tatarově přihrávce se tvrdou ránou z mezikruží do horní části branky prosazuje DAWSON MERCER. Na rychlou akci nedokázala domácí obrana reagovat. Asistence: Tomáš Tatar a Nico Hischier.
15:56'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry, optickou převahu mají hokejisté Flames.
15:03'
14:47'
Střelecky je aktivnější hostující celek, v tomto ohledu vede 9:6, ale o jednu branku prohrává.
14:00'
Jimmy Vesey zkoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale jeho akci chybělo přesnější zakončení.
13:26'
Hra je nyní hodně kouskovaná, nyní se píská zakázané uvolnění, hra se vrací před branku Flames.
12:57'
Mnoho velkých šancí jsme v tomto zápase zatím neviděli, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
11:50'
Dawson Mercer se dostal do výborné střelecké pozice, byl sám před brankou, ale Jacob Markström vytáhl dobrý zákrok.
11:24'
Jegor Šarangovič se dostal do útočného pásma, následně hosté vyhodili, zakázané uvolnění to není, Oliver Kylington rychle pálil, ale trefil jen brankáře.
10:30'
10:12'
Domácí vybojovali buly v útočném pásmu, ale do výraznější šance se tentokrát nedostali.
09:43'
Z ničeho nic se domácí dostávají do vedení, po zajímavé akci se dokázal nyní prosadit BRETT RITCHIE. Ujala se jeho rána z horní části kruhu. Flames jdou do vedení, první branka v sezoně proti Ritchieho. Asistence: Dillon Dubé a Oliver Kylington.
09:19'
Blake Coleman vybojoval puk, následně kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Devils.
08:45'
Hosté rozehrávají od své branky, Jesper Bratt se pokoušel dostat puk do útočného pásma, ale přes modrou čáru se dostat nedokázal.
07:25'
Jacob Markström kryje i následnou střelu, oslabení jeho týmu končí. Bezbrankový stav platí. Komerční přestávka.
07:05'
Dougie Hamilton byl volný před brankou, nakonec pálil Jegor Šarangovič, jehož pokus kryje brankář.
06:40'
Dougie Hamilton pálil jako obránce od modré čáry, domácí brankář si s jeho pokusem poradil.
06:01'
Sledujeme klidnější pasáž hry, přesilovku hrají hosté, ale nemohou se dostat do útočného pásma stabilněji.
05:21'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Nikita Zadorov – 2 min., hákování).
04:47'
Jack Hughes dostal puk do útočné třetiny, ale jeho spoluhráči nedokázali vypálit. Následně Jonas Siegenthaler trefil gólmana.
04:27'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Více ze hry mají momentálně domácí.
03:50'
Nico Hischier sice kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale akce nebyla zakončená. Na druhé straně Sean Monahan minul branku.
03:11'
Jesper Boqvist se po individuální akci dostal mezi kruhy, ale v rozhodující chvíli nedokázal puk zpracovat.
02:48'
Nikita Zadorov prodloužil kotouč do útočného pásma, ale tam dobře hrála obrana Devils, směr hry se rychle otáčí.
02:19'
Elias Lindholm pálil po rychlém přenesení hry, ale brankář Devils kryje kotouč. Vhazovat se bude před jeho brankou.
01:56'
Brett Ritchie se dostal do střelecké pozice, Damon Severson dokázal jeho pokus zblokovat. Brankář zasahovat nemusel.
00:38'
Jesper Boqvist se pokoušel dostat do útočného pásma, ale akce se mu nepovedla, a tak mohou hrát domácí.
00:01'

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Hanifin, R. Andersson, Kylington, Ch. Tanev, Zadorov, Gudbranson – J. Gaudreau, E. Lindholm, M. Tkachuk – Coleman, Backlund, T. Lewis – Mangiapane, Adam Ružička, Toffoli – Lucic, Monahan, D. Dubé.

New Jersey Devils: Daws (J. Gillies) – Siegenthaler, Severson, Graves, D. Hamilton, Ty Smith, P. K. Subban – Šarangovič, J. Hughes, Bratt – Vesey, N. Hischier, Zacha – A. Johnsson, J. Boqvist, Mercer – Tatar, M. McLeod, Bastian..
Poslední vzájemný zápas se odehrál v říjnu a Flames vyhráli 5:3.
Calgary Flames odehrálo 59 zápasů s bilancí 31-5-7-16 a získalo 79 bodů. V tabulce Pacifické divize je na první pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Porazilo Edmonton 3:1, Tampu Bay 4:1 a Detroit Red Wings 3:0. Tým nestačil na Washington Capitals 4:5 a na Colorado 0:3.
New Jersey Devils odehrálo 60 zápasů s bilancí 15-7-5-33 a získalo 49 bodů. V tabulce Metropolitní divize je na předposlední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si se St Louis Blues 3:2 v prodloužení, Coloradem Avalanche 5:3 a Anaheimem Ducks 2:1 v nájezdech. Tým nestačil na Winnipeg 1:2 a na Vancouver Canucks 3:6.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Calgary Flames a New Jersey Devils.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.