Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Sokolov : Klatovy - 17. srpna 2020   18:00

Sokolov
Sokolov
01:12' Prymula  • 22:54' Zeman  • 23:54' Vrána  • 27:07' Konečný  • 41:54' Čejka  • 46:37' Klodner  • 56:58' Rubeš
Klatovy
Micka (Wild) – Houfek, Walter, Leština, Vajner, Kovařík, Lokajíček – Hasman, Roubal, Kolda – Morawetz, Procházka, Princl – Kolář, Reitspies, Fořt. Trenér. Michal Straka.

HC Baník Sokolov v poslední části hry rozhodl o svém vítězství nad snaživým soupeřem z nižší soutěže v poměru 7:2. Baníkovce čeká ve čtvrtek soupeř z jiného ranku – pražská Slavia, které dluží porážku z Prahy 3.4 po prodloužení.
56:58'
Baník právě vstřelil branku!
Autorem branky je TOMÁŠ RUBEŠ navyšuje stav utkání na 7:2! Asistence: Michael Čejka.
47:59'
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Martin Berčík – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Ondřej Leština – 2 min., sekání).
46:37'
Autorem branky je JAN KLODNER a využívá již čtvrtou přesilovou hru – 6:2! Asistence: Jakub Vrána.
45:40'
Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Jakub Procházka – 2 min., podrážení).
41:54'
Autorem branky je MICHAEL ČEJKA – 5:2! Asistence: Tomáš Rubeš.
40:01'
Sokolov vedl již o čtyři branky, nicméně Klatovy se přeci jen dostaly na dostřel dvou branek, po 40 minutách vede HC Baník Sokolov 4:2!
40:00'
38:44'
Klatovy právě vstřelily branku!
Autorem branky je MARTIN FOŘT – 4:2! Asistence. Vít Reitspies, Jakub Procházka.
35:36'
Autorem snižující branky je v přesilové hře VÍT REITSPIES – 4:1! Asistence: Jakub Houfek
35:07'
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Patrik Prymula – 2 min., sekání).
34:44'
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Tomáš Vracovský – 2 min., vysoká hůl). Přesilovka 5 na 3 pro Klatovy.
34:27'
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (hráčská lavice – 2 min., příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jaromír Kverka.
29:00'
Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Vít Reitspies – 2 min., držení).
27:07'
Brankostroj domácích se rozjel naplno a po trefě na Slávii se i dnes trefuje JAKUB KONEČNÝ opět v početní výhodě – 4:0! Asistence: Jan Pohl, Tomáš Vracovský
26:00'
Vyloučení v týmu SHC Klatovy (hráčská lavice – 2 min., příliš mnoho hráčů).
23:54'
Autorem branky je JAKUB VRÁNA taktéž v přesilové hře – 3:0! Asistence: Patrik Prymula a Vojtěch Kropáček.
22:54'
Druhou branku Sokolova v přesilové hře vstřelil DENIS ZEMAN – 2:0! Asistence: Jan Pohl.
22:14'
Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Filip Kolář – 2 min., hrubost). Sokolov má k dispozici přesilovku 5 na 3.
21:10'
Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Jakub Procházka – 2 min., hákování).
20:01'
Dnešní utkání sleduje přibližně 304 diváků! Po průtrži mračen a na soupeře z nižší soutěže solidní návštěva.
Po první třetině vede Sokolov nad houževnatým soupeřem 1:0 po rychlé brance Prymuly. Druhá třetina by měla začínat cca v 18:42 hodin.
20:00'
11:26'
Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Ondřej Leština – 2 min., hákování).
01:12'
Sokolov do rychlého vedení posílá svým přesným zakončením PATRIK PRYMULA – 1:0! Asistence: Jakub Vrána.
00:01'

HC Baník Sokolov: Kašpar (Cichoň) – Pohl (C), Zeman, Kadeřávek, Klodner, Zavřel, Rulík, Záruba – Vracovský, Kverka, Konečný – Kropáček, Vrána, Prymula – Fečo, Rubeš, Čejka – Hradecký, Berčík, Hafyjanyč. Trenér: Tomáš Hamara.

SHC Klatovy: Micka (Wild) – Houfek, Walter, Leština, Vajner, Kovařík, Lokajíček – Hasman, Roubal, Kolda – Morawetz, Procházka, Princl – Kolář, Reitspies, Fořt. Trenér: Michal Straka.
Přípravu obou týmu značně narušil Covid-19. Nicméně Sokolov ve svém prvním utkání podlehl pražské Slavii až v prodloužení 3:4 pp. Zápas v Kadani byl zrušen tudíž se jedná o klatovskou zápasovou premiéru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.