Hvězdy utkání:
1. Sidney Crosby (PIT) - 1 body (0+1)
2. Pascal Dupuis (PIT) - 2 body (2+0)
3. Marc-Andre Fleury (PIT) - 28 zásahů, 96,55%
Penguins ani dnes nejsou poraženi, a je tomu tak už posedmé v řadě! I když se do 52. minuty zdálo, že Penguins poprvé v sezóně neskórují, nakonec berou svěřenci Dana Bylsmy dva body a domácí Maple Leafs nic. Bozakova trefa z poloviny utkání zařídila Torontu vedení, avšak ve třetí části zaúřadoval Dupuis. Ten nejprve srovnal a v 58. minutě převrátil vedení na stranu Pittsburghu. Do prázdné klece domácího mužstva pak už jen potvrdil výhru Pens Adams. Penguins tak vítězí na ledě Toronta 3:1.
60:00
59:50
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Střelou přes celé kluziště až do prázdné branky pečetí obrat Penguins CRAIG ADAMS. Bez asistence.
57:50
Penguins stejně jako v minulém utkání během posledních minut ve třetí části otáčejí skóre! Kunitz našel mezi kruhy bekhendovou nahrávkou PASCALA DUPUISE, který svým druhým gólem v zápase dostává svůj tým dvě minuty a deset vteřin před koncem třetí části do vedení! Asistence: Chris Kunitz.
52:42
Pittsburghu se podařilo srovnat vývoj utkání! Sidney Crosby ani dnes nezůstane bez bodu. Číslo 87 poslalo před brankoviště Toronta skvělou zadovku na PASCALA DUPUISE, který zakončil do odkryté klece. Asistence: Sidney Crosby, Chris Kunitz.
40:01
40:00
30:01
Toronto právě vstřelilo branku!
Parádní akce domácího týmu, která znamená první branku zápasu. Kessel dlouho přemýšlet na levém kruhu, co s pukem udělat. Následně si ale pro přihrávku sjel Cody Franson, jenž celou akci vyšperkoval nahrávkou na TYLERA BOZAKA, který měl u pravé Fleuryho tyčky lehkou práci. Asistence: Cody Franson, Phil Kessel.
20:01
20:00
00:01

Toronto Maple Leafs: Scrivens (Reimer) – Holzer, Phaneuf (C), Liles, Gunnarsson, Fraser, Franson – Kessel, Bozak, van Riemsdyk – Kuljomin, Grabovskij, Frattin – Komarov, Kadri, MacArthur – Orr, McClement, McLaren. Trenér: Randy Carlyle

Pittsburgh Penguins: Fleury (Vokoun) – Orpik, Martin, Letang, Despres, Engelland, Niskanen – Dupuis, Crosby (C), Kunitz – Neal, Jeffrey, Bennett – Kennedy, Sutter, Cooke – Adams, Vitale, Glass. Trenér: Dan Bylsma

Rozhodčí: .
Vítejte u sledování zápasu NHL, kdy se dnes na sebe narazí týmy Toronto Maple Leafs a Pittsburgh Penguins. My vám z tohoto utkání přineseme změny stavu, utkání startuje v 00:10.
Kanadský tým Toronto Maple Leafs má po letech slušně našlápnuto do play-off. Poslední dva zápasy se sice “Javorovým listům“ nepovedly, avšak i tak si celek trenéra Randyho Carlyla drží na postupových pozicích. Aktuálně na šestém místě Východní konference, a to s 31 body. Rozdíly jsou však minimální, vždyť devátý Winnipeg má 28 bodů.
Pittsburgh je momentálně týmem se zřejmě nejlepší formou. Tučňáci nenašli přemožitele už v šesti zápasech za sebou, a to i přesto, že v minulém utkání proti Bostonu ještě v 54. minutě prohrávali o dvě branky. Kouč Dan Bylsma se musel v posledních dvou utkáních obejít bez Jevgenije Malina, protože v zápase právě proti Torontu dostal ruský útočník hit od van Riemsdyka. Duo Crosby – Kunitz ale táhle Pittsburgh neuvěřitelnými výkony, a proto jsou Penguins s 38 body na druhém místě Východní konference.