Česká reprezentace na LOH v Riu 2016 | iSport.cz
16. května 2016 • 10:13

Česká reprezentace na LOH v Riu 2016

Zuzana Hejnová
TOP VIDEA
Šilhavý: Byli jsme nervózní, proti Brazílii chceme víc hrát. Budou čtyři změny Šilhavý: Byli jsme nervózní, proti Brazílii chceme víc hrát. Budou čtyři změny
Vítkovice - Třinec: Schleiss zaskočil Hrubce střelou nad lapačku, ta skončila až v bráně,  2:3 Vítkovice - Třinec: Schleiss zaskočil Hrubce střelou nad lapačku, ta skončila až v bráně, 2:3
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na letní olympijské hry v Riu se kvalifikovalo 105 českých sportovců. 



Atletika

Jaroslav Bába (výška)
Michal Balner(tyč)
Kateřina Cachová (sedmiboj)
Anežka Drahotová
Petr Frydrych (oštěp)
Lukáš Gdula (oba chůze)
Zuzana Hejnová (400 m př.)
Jakub Holuša (1500 m)
Michaela Hrubá (výška)
Radek Juška (dálka)
Eliška Klučinová (sedmiboj)
Jan Kudlička (tyč)
Romana Maláčová (tyč),
Pavel Maslák (400 m)
Jiřina Ptáčníková (tyč)
Denisa Rosolová (400 m př.)
Adam Sebastian Helcelet (desetiboj)
Tomáš Staněk (koule)
Petr Svoboda (110 m př.)
Jiří Sýkora (desetiboj)
Kateřina Šafránková (kladivo)
Barbora Špotáková (oštěp)
Jakub Vadlejch (oštěp)
Vítězslav Veselý (oštěp)
Eva Vrabcová Nývltová (maraton)

Badminton

Kristína Gavnholt
Petr Koukal

Dráhová cyklistika

Pavel Kelemen (sprint, keirin)
Adam Ptáčník (náhradník)

Horská kola

Ondřej Cink
Jaroslav Kulhavý
Kateřina Nash
Jan Škarnitzl

Silniční cyklistika

Jan Bárta (časovka a závod s hromadným startem)
Leopold König (časovka a závod s hromadným startem)
Zdeněk Štybar (závod s hromadným startem)
Petr Vakoč (závod s hromadným startem)

Golf

Klára Spilková

Jachting

Veronika Kozelská Fenclová (Laser Radial)
Viktor Teplý (Laser)

Judo

Jaromír Ježek (do 73 kg)
Lukáš Krpálek (do 100 kg)
Pavel Petřikov (do 60 kg)

Rychlostní kanoistika

Josef Dostál (K1 a K4 1000 m)
Filip Dvořák (C2 1000 m)
Martin Fuksa (C1 200 a 1000 m)
Daniel Havel (K4 1000 m)
Jaroslav Radoň (C2 1000 m)
Jan Štěrba (K4 1000 m)
Filip Šváb (C1 200 m)
Lukáš Trefil (K4 1000 m)

Vodní slalom

Vítězslav Gebas (C1)
Jonáš Kašpar (C2)
Kateřina Kudějová (K1)
Jiří Prskavec (K1)
Marek Šindler (C2)

Moderní pětiboj

Barbora Kodedová
Jan Kuf
David Svoboda

Plavání

Simona Baumrtová (200 m znak, 200 m pol. záv., 4x100 m pol. záv.)
Pavel Janeček (400 m pol. záv.)
Jan Micka (400 a 1500 m v. zp.)
Martina Moravčíková (200 m prsa, 4x100 m pol. záv.)
Barbora Seemanová (200 m v. zp., 4x100 m pol. záv.)
Lucie Svěcená (100 m mot., 4x100 m pol. záv.)
Barbora Závadová (200 a 400 m pol. záv.)

Dálkové plavání

Jana Pechanová (10 km)

Synchronizované plavání

Soňa Bernardová (dvojice)
Alžběta Dufková (dvojice)

Plážový volejbal

Barbora Hermannová
Markéta Sluková

Sportovní gymnastika

David Jessen

Sportovní střelba

Adéla Bruns (vzduchová puška a sportovní malorážka 3x20)
Libuše Jahodová (skeet)
David Kostelecký (trap)
Nikola Mazurová (vzduchová puška a sportovní malorážka 3x20)
Filip Nepejchal (vzduchová puška, libovolná malorážka 60 ran vleže a libovolná malorážka 3x40)

Stolní tenis

Lubomír Jančařík
Hana Matelová
Dmitrij Prokopcov
Iveta Vacenovská

Šerm

Jiří Beran (kord)
Alexander Choupenitch (fleret)

Tenis

Tomáš Berdych (dvouhra a čtyřhra)
Andrea Hlaváčková (čtyřhra)
Lucie Hradecká (čtyřhra)
Petra Kvitová (dvouhra)
Karolína Plíšková (dvouhra a čtyřhra)
Lukáš Rosol (dvouhra a čtyřhra)
Barbora Strýcová (dvouhra)
Lucie Šafářová (dvouhra a čtyřhra)
Radek Štěpánek (čtyřhra)
Jiří Veselý (dvouhra a čtyřhra)

Triatlon

Vendula Frintová

Veslování

Lenka Antošová (dvojskif)
Kristýna Fleissnerová (dvojskif)
Lukáš Helešic (dvojka bez kormidelníka)
Jiří Kopáč (čtyřka bez kormidelníka lehké váhy)
Jakub Podrazil (dvojka bez kormidelníka)
Ondřej Synek (skif)
Miroslava Topinková-Knapková (skif)
Jan Vetešník (čtyřka bez kormidelníka lehké váhy)
Ondřej Vetešník (čtyřka bez kormidelníka lehké váhy)
Miroslav Vraštil (čtyřka bez kormidelníka lehké váhy)

Vzpírání

Jiří Orság (nad 105 kg)

 

 

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud