Challenger Cherbourg -  ONLINE PŘENOS -  Matteo Martineau : Zdeněk Kolář - 13. února 2020   10:39

6

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
V dalším kole se český hráč utká s vítězem utkání Marie – Marcora.
Je konec! Zdeněk Kolář poráží Martineaua po setech 2:6, 6:4 a 6:4! V úvodním setu dominoval domácí Francouz na podání, nepouštěl Koláře do hry a získal sadu výsledkem 6:2. V úvodu druhého setu navíc znovu prolomil českému hráči servis, jenže poté jej dvakrát v řadě ztratil a přišel o set. Ve třetím setu si pak oba tenisté dlouho s přehledem drželi své podání. Až za stavu 4:5 neudržel Martineau nervy a Kolář si vybojoval postup.
Konec zápasu
4:6
Druhý mečbol už Zdeněk Kolář využívá a vítězí po setech 2:6, 6:4 a 6:4!
15-40
Matteo Martineau první mečbol odvrací přímým bodem z podání!
0-40
Navíc přichází vítězný return a tři mečboly pro českého tenistu!
0-30
Zdeněk Kolář zahrál vynikající bekhend křížem a Martineau odpověděl volejem do autu.
0-15
Neskutečný Kolář! Český tenista ukázal rychlé nohy, doběhl hned dva kraťasy a zajistil si vítězný bekhend.
4:5
Konec přestávky, podávat bude Matteo Martineau.
4:5
Následuje přestávka a výměna stran.
4:5
Zdeněk Kolář si drží podání čistou hrou a ujímá se vedení 5:4. Martineau bude podávat na udržení se v utkání.
0-40
Zdeněk Kolář navíc přidává přímý bod z podání a má tři gemboly.
0-30
Český tenista si všiml přechodu svého soupeře k síti a bekhendem po čáře ukončil výměnu.
0-15
Zdeněk Kolář se dostal ke krátkému úderu soupeře a forhendem po čáře zatloukl míček do rohu.
4:4
Matteo Martineau si také podržel své podání a srovnává stav třetího setu na 4:4.
40-15
Martineau se vydal k síti, ale volej hrát nemusel. Kolář napálil svůj bekhend jen do sítě.
30-15
Zdeněk Kolář sice doběhl kraťas svého soupeře, jenže zdánlivě snadný forhend vyhodil do autu.
15-15
Český hráč se musel bránit daleko za základní čárou a poslal svůj forhend jen do autu.
0-15
Zdeněk Kolář trefil vynikající return pod nohy svého soupeře. Martineau nedokázal najít odpověď.
3:4
3:4
3:4
Zdeněk Kolář si opět drží své podání a vede 4:3. Pomalu jdeme do koncovky třetího setu.
15-40
Český tenista své vystoupení na forhendu pohotově vylepšil a vymetl roh kurtu.
15-30
Kolář opět zkoušil útočit po čáře, jenže tentokrát to přehnal s délkou svého forhendu.
0-30
Český tenista se vydal k síti a zahrál vítězný volej po čáře.
0-15
Zdeněk Kolář vstupuje do sedmého gemu třetího setu esem!
3:3
Matteo Martineau si drží podání čistou hrou a srovnává stav třetího setu na 3:3.
40-0
Po esu přichází přímý bod z podání a tři gemboly pro francouzského hráče.
30-0
Francouz navíc pokračuje esem!
15-0
Matteo Martineau opět ukázal svou dominanci u sítě a zlikvidoval pokusy českého tenisty o prohoz.
2:3
2:3
2:3
Zdeněk Kolář si s přehledem drží podání a vede 3:2. Český hráč se na servisu rozehrál k dobrému výkonu.
15-40
Český tenista dokázala změnit rytmus výměny, zahrál dobrý kraťas a nedal soupeři šanci.
15-30
Zdeněk Kolář si pomohl vynikajícím forhendem po čáře. Martineau se sice bránil, ale neudržel míček ve výměně.
15-15
Francouzský tenista následně trefil return jen rámem rakety.
15-0
Martineau se vydal k síti, kde odvrátil tři pokusy českého hráče o prohoz a zajistil si fiftýn.
2:2
Matteo Martineau si také drží podání a srovnává stav třetí sady na 2:2.
40-15
Kolář trefil return pod nohy svého soupeře a couvající Martineau zahrál do autu.
40-0
Martineau opět uspěl v přestřelce na síti a vypracoval si hned tři gemboly.
30-0
Francouzský hráč pokračuje esem.
15-0
Martineau se u sítě natáhl po dobrém lobu českého hráče a zahrál ještě lepší smeč.
1:2
1:2
1:2
Zdeněk Kolář si znovu s přehledem drží servis a ujímá se vedení 2:1.
15-40
Kolář trefil forhend přímo na spojnici dvou čar a dočkal se úderu soupeře do sítě.
15-30
Český tenista si všiml postavení svého soupeře a ukončil výměnu forhendem do rohu dvorce.
15-15
Kolář odpovídá přímým bodem z podání. Fantastický servis na téčko.
15-0
Matteo Martineau vykouzlil na síti přesnou bekhendovou smeč a nedal Kolářovi sebemenší šanci.
1:1
Matteo Martineau si bez problémů drží své podání a srovnává stav rozhodující sady na 1:1.
40-15
Francouzský hráč si počkal na vysoký return svého soupeře a forhendem po čáře ukončil výměnu.
30-15
Martineau si dokázal pomoci přímým bodem z podání.
15-15
Domácí tenista trefil bekhend od základní čáry jen rámem rakety a vyhodil míček do autu.
15-0
Martineau trefil vynikající podání, hrál forhend do rohu dvorce a dočkal se fiftýnu.
0:1
Zdeněk Kolář si na úvod třetího setu s přehledem drží podání a ujímá se vedení 1:0.
15-40
Také Kolář to ale nyní přehnal s délkou svého úderu a vyhodil míček do autu.
0-40
Kolář bušil do bekhendu svého soupeře a dočkal se chyby francouzského hráče.
0-30
Český tenista pro změnu zaútočil forhendem po čáře a zajistil si další fiftýn.
0-15
Zdeněk Kolář si skvěle připravil přechod do útoku, vydal se k síti a zahrál přesný volej.
4:6
Zdeněk Kolář svůj první setbol využívá a získává druhou sadu výsledkem 6:4!
40-A
Zdeněk Kolář má setbol! Martineau mu jej daroval vyhozeným bekhendem!
40-40
Kolář vytáhl z rukávu vynikající kraťas. Domácí hráč se za míčkem ani nerozběhl.
40-30
Kolář nezůstal trpělivý v přestřelce od základní čáry a poslal tvrdý forhend jen do sítě.
30-30
Zdeněk Kolář zahrál vynikající forhend na základní čáru. Francouz se po míčku sice natáhl, ale odehrál jej do autu.
30-15
Martineau navíc pokračuje přímým bodem z podání.
15-15
Zdeněk Kolář měl na raketě vítězný volej, jenže ztratil koncentraci a zahrál jen do sítě.
0-15
Martineau hrál forhend od základní čáry, ale přehnal to s jeho délkou.
4:5
4:5
4:5
Zdeněk Kolář si po obrovském boji dokázal udržet své podání a dostává se do vedení 5:4.
40-A
Český tenista pro změnu zvolil podání na tělo soupeře a opět slaví úspěch.
40-40
Matteo Martineau trefil return pod nohy českého hráče a Kolář forhendem vyhodil míček do autu.
40-A
Kolář svou chybu napravuje přímým bodem.
40-40
Dramatický gem stále nekončí! Kolář měl před sebou otevřenou polovinu kurtu, ale zahrál bekhend pouze do sítě.
40-A
Český hráč si navíc pomohl esem a má gembol.
40-40
Zdeněk Kolář hrál trpělivě do bekhendu svého soupeře, vyháněl Francouze ven z kurtu a posílá gem na shodu.
40-30
Zdeněk Kolář předvedl dvojchybu a nabízí svému soupeři brejkbol!
30-30
Martineau hrál bekhend křížem a se štěstím procedil míček přes pásku.
15-30
Matteo Martineau přitvrdil bekhendem od základní čáry a dočkal se chyby českého hráče.
0-30
Zdeněk Kolář předvedl u sítě vynikající bekhendovou smeč. Martineau se v posledních výměnách jen brání.
0-15
Zdeněk Kolář si opět připravil skvělý přechod k síti a bekhendovým volejem ukončil výměnu.
4:4
Třetí brejkbol už český hráč využívá, bere si zpět ztracené podání a srovnává stav druhého setu na 4:4.
30-40
Francouz zahrál dobrý bekhend po čáře a Kolář z těžké pozice nedostal míček přes pásku.
15-40
První brejkbol odvrací Martineau vynikajícím kraťasem.
0-40
Český tenista předvedl vynikající pohyb po dvorci, připravil si útok a volejem si zajistil tři brejkboly!
0-30
Zdeněk Kolář začíná kousat! Český tenista udělal dva kroky do kurtu a donutil svého soka k chybě.
0-15
Martineau měl u sítě na raketě vítězný volej, ale trestuhodně zahrál do sítě.
4:3
4:3
4:3
Zdeněk Kolář si udržel své podání a snižuje stav druhého setu na 3:4.
30-40
Martineau trefil dobrý return pod nohy českého hráče a Kolář zahrál v záklonu do autu.
15-40
Zdeněk Kolář trefil další vynikající podání a má dva gemboly.
15-30
Tentokrát už Francouz předvedl lepší práci proti soupeři u sítě a zahrál vítězný forhend.
0-30
Kolář se vydal k síti, ale volej hrát vůbec nemusel. Martineau totiž trefil pásku.
0-15
Zdeněk Kolář trefil vynikající bekhend po čáře a umístil míček přímo do rohu dvorce.
4:2
Matteo Martineau ukončuje gem esem a vede už 4:2.
40-0
Francouz předvedl vynikající kraťas. Kolář míček sice doběhl, ale nedostal jej přes síť.
30-0
Kolář zkoušel zaútočit z returnu a napálil míček do sítě.
15-0
Matteo Martineau vstupuje do šestého gemu druhého setu esem.
3:2
3:2
3:2
Zdeněk Kolář si díky skvělým prvním podáním drží servis a snižuje na 2:3.
15-40
Matteo Martineau zahrál vynikající bekhend po čáře a nedal Kolářovi sebemenší šanci.
0-40
Kolář trefil vynikající podání, na které Martineau odpověděl úderem do sítě.
0-30
Francouz nedokázal trefit return do dvorce ani na druhý pokus.
0-15
Také Zdeněk Kolář našel ztracenou jistotu na podání a začíná gem přímým bodem.
3:1
Matteo Martineau si znovu drží podání čistou hrou a ve druhém setu vede 3:1.
40-0
Matteo Martineau přidává další eso!
30-0
Martineau zahrál skvělý forhend od základní čáry a nedal Kolářovi nárok. Na returnu se český hráč trápí.
15-0
Matteo Martineau zahrál vynikající kraťas od základní čáry a poslal míček kousek za síť.
2:1
2:1
2:1
Český tenista si po dlouhé době podržel své podání a snižuje stav druhého setu na 1:2.
30-40
Zdeněk Kolář si opět dokázal pomoci dobrým podáním a má gembol.
30-30
Zdeněk Kolář si počkal na dlouho letící return a následným forhendem dotáhl skóre.
30-15
Martineau se dostal ke krátkému forhendu českého hráče a krásným forhendem posadil míček na čáru.
15-15
Až nyní si český hráč připravil servisem pozici pro útok a ukončil výměnu forhendem po čáře.
15-0
Zdeněk Kolář ve druhém setu stále čeká na svůj úvodní fiftýn. Český hráč přidal další nevynucenou chybu.
2:0
Francouzský tenista si drží podání čistou hrou, potvrzuje brejk z první hry druhého setu a vede 2:0.
40-0
Martineau po esu přidává také přímý bod z podání.
30-0
Francouz navíc pokračuje esem.
15-0
Martineau si podáním otevřel dvorec, dostal se k síti a ukončil výměnu úderem po čáře.
1:0
1:0
1:0
Matteo Martineau využívá hned první brejkbol, bere Kolářovi podání a v úvodu druhé sady vede 1:0!
40-0
Tři brejkboly pro francouzského hráče! Martineau pro změnu vykouzlil bekhendový prohoz po čáře.
30-0
Kolář navíc přidává dvojchybu a pouští soupeře k nadějnému stavu.
15-0
Zdeněk Kolář se hodně trápí. Český hráč trefil bekhend jen rámem rakety a nedostal jej do dvorci.
6:2
Matteo Martineau ukončuje první sadu esem a získává ji výsledkem 6:2.
40-15
Zdeněk Kolář se sice bránil jako lev, ale domácí hráč předvedl několik důrazných úderů a zajistil si dva setboly!
30-15
Zdeněk Kolář přečetl slabé druhé podání svého soupeře a připsal si vítězný return.
30-0
Francouz se vydal k síti, kde zahrál vynikající volej a ukončil výměnu.
15-0
Matteo Martineau vstupuje do dalšího gemu dalším přímým bodem.
5:2
5:2
5:2
Další možnost už Matteo Martineau využívá, znovu bere českému tenistovi podání a vede 5:2!
A-40
Francouzský tenista zahrál vynikající return a má další brejkbol!
40-40
Zdeněk Kolář si pomohl vynikajícím podáním. Martineau navíc uklouzl při returnu.
40-30
Matteo Martineau má další brejkbol! Francouz využil skvělého pohybu a forhendem po čáře nedal Kolářovi nárok!
30-30
Francouzský hráč tlačil míček do rohu dvorce, ale jeho forhend s velkým množstvím rotace skončil v autu.
30-15
Kolář měl skvěle rozehranou výměnu, snažil se hrát do forhendu, ale ani on si nevystačil s velikostí dvorce.
15-15
Domácí tenista zkoušel zaútočit přímo z returnu, ale jeho úder dopadl těsně do autu.
15-0
Matteo Martineau tlačil své forhendy do rohu dvorce. Kolář se sice dobře bránil, ale jeden z jeho úderů skončil v autu.
4:2
Matteo Martineau bez problémů potvrzuje brejk z předchozí hry a navyšuje své vedení na 4:2!
40-15
Domácí tenista navíc přidává eso a má dva gemboly.
30-15
Martineau si počkal na krátký úder svého soupeře a forhendem do rohu dvorce přinutil Koláře k chybě.
15-15
Francouzský tenista následně předvedl svou první dvojchybu.
15-0
Martineau vstupuje za obhajobou brejku přímým bodem z podání.
3:2
3:2
3:2
Matteo Martineau brejkbol využívá díky parádní lobu, bere Kolářovi podání a vede 3:2!
40-30
Matteo Martineau má první brejkbol! Francouz zůstal trpělivý ve výměně od základní čáry a zahrál vynikající kraťas!
30-30
Vzápětí však český tenista vyrobil svou první dvojchybu v utkání.
15-30
Kolář si pomohl vynikajícím podáním a následným forhendem do rohu dvorce ukončil výměnu.
15-15
Zdeněk Kolář se vydal k síti. Francouzský tenista se opět pokusil o prohoz, ale trefil pásku.
15-0
Martineau zahrál dlouhý forhend pod nohy českého hráče a Kolář odpálil míček do autu.
2:2
Francouz si díky skvělým prvním servisům drží další gem na podání a srovnává stav první sady na 2:2.
40-30
Martineau však přidává další bod a zatím nepouští českého hráče k brejkbolu.
30-30
Český hráč si všiml pohybu svého soupeře u základní čáry a forhendem do rohu dvorce mu nedal šanci.
30-15
Martineau svou předchozí chybu napravuje přímým bodem z podání.
15-15
Zdeněk Kolář přečetl podání na téčko, zahrál prudký return a francouzský tenista zahrál jen mimo kurt.
15-0
Matteo Martineau vstupuje do dalšího gemu esem!
1:2
1:2
1:2
Zdeněk Kolář si i na druhý pokus drží své podání a dostává se do vedení 2:1.
30-40
Francouz trefil bekhend od základní čáry jen rámem rakety a vyhodil míček ven z dvorce.
30-30
Matteo Martineau ukázal neskutečné nohy, doběhl hned dva kraťasy a svůj parádní výkon vyšperkoval prohozem.
15-30
Český tenista se vydal k síti, jenže Martineau jeho náběh viděl a zahrál dobrý prohoz po čáře.
0-30
Kolář také trefil vynikající první servis a return jeho soka doplachtil do autu.
0-15
Zdeněk Kolář si postupnou hrou do bekhendu soupeře připravil přechod k síti a ukončil výměnu smečí.
1:1
Matteo Martineau si svůj úvodní servis v dnešním utkání drží čistou hrou a srovnává na 1:1.
40-0
Další nechytatelný servis! Kolář se ani nenatahoval.
30-0
Francouz trefuje své první eso v dnešním utkání.
15-0
Matteo Martineau si servisem ven z kurtu otevřel část dvorce a bez problémů ukončil výměnu forhendem.
0:1
0:1
0:1
Zdeněk Kolář si na úvod dnešního souboje s přehledem drží podání a ujímá se vedení 1:0.
15-40
Francouz nyní pořádně přitvrdil od základní čáry a donutil českého tenistu k chybě.
0-40
Třetí vynikající podání českého tenisty! Martineau se zatím nemůže dostat do výměny.
0-30
Český tenista navíc pokračuje přímým bodem z podání.
0-15
Zdeněk Kolář vstupuje do utkání skvěle. Český hráč se po dobrém podání vydal k síti a následným forhendem ukončil výměnu.
0:0
Zdeněk Kolář zahájí dnešní duel na podání.
Oba tenisté už jsou na dvorci. Po krátkém rozehrání započne samotný duel.
Dnešní soupeři se spolu dosud nepotkali.

Matteo Martineau je domácí francouzský tenista, kterému je teprve jednadvacet let. Martineau zatím drží 434. pozici na světovém žebříčku ATP. Také Francouz zatím obráží spíše challengery. V posledních týdnech startoval dokonce na turnajích kategorie ITF. Na zdejším turnaji už ale sehrál dva zápasy, ve kterých porazil De Scheppera a Lestienneho.

Zdeněk Kolář je třiadvacetiletý český tenista, kterému aktuálně patří 224. pozice světového žebříčku ATP. Kolář se zatím zaměřuje hlavně na challengery a snaží se prosadit. Na konci ledna se představil na challengeru v Quimper, kde si po boji připsal porážku 1:2 na sety s Janvierem. Poté si český tenista dopřál kratší přestávku a nastoupil až na zdejším turnaji. V prvním kole si ve třísetové bitvě poradil s Serdarušičem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům tenisu! Vítejte u sledování textového přenosu z osmifinále challengeru v Cherbourgu mezi Matteem Martienau a Zdeňkem Kolářem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.