Myneni - Pavlásek | ONLINE | 25.3.2016 05:43 | Challenger Šen-čen 2016 | ŽIVĚ | iSport.cz

Challenger Šen-čen - Čtvrtfinále -  ONLINE PŘENOS -  Saketh Myneni : Adam Pavlásek - 25. března 2016   05:43

6

Ode mě je tu pro tuto chvíli vše, přeji příjemně prožitý páteční den.
Takhle snadný duel o postup do semifinále, možná ani samotný zápas Adam Pavlásek snad ještě neodehrál. Český tenista sice hrál výborně a příliš nekazil, jeho soupeř však působil celý zápas odevzdaným dojmem a pořádně se o svou šanci ani nepopral. Indický hráč získal za celý zápas na returnu pouhé dva míčky, v úvodní sadě se mu to nepovedlo ani jednou.
V semifinále, do kterého Pavlásek postoupil za 37 minut, se český borec utká s vítězem duelu Gojowczyk/Sela.
Konec zápasu
1:6
Hned ten první využívá! Pavlásek se při mečbolu příliš nenadřel, skvělý servis na forhend Myneni vyhodil pouze do autu a český hráč tak prolétává do semifinále!
15-40
Nyní však již ano, Adam Pavlásek má na kontě dva mečboly!
15-30
Český tenista se k mečbolům ještě nepropracovává.
0-30
Již pouhé dva míčky dělí Pavláska od vítězství v tomto zápase!
0-15
Do sedmé hry druhého setu vstoupil český borec solidně.
1:5
Myneni získává první gem ve druhém setu! Adam Pavlásek však půjde okamžitě podávat na vítězství v zápase!
40-15
Český tenista mu však tuto radost kazí, Myneni má stále dva gemboly.
40-0
A dokonce by se mohl ,,odkanářit" čistou hrou při svém podání.
30-0
Zatím tuto situaci zvládá šikovně.
15-0
Indický tenista se však snaží alespoň ten čestný gem získat.
0:5
Konec přestávky, podávat bude Saketh Myneni.
0:5
Následuje přestávka a výměna stran.
0:5
Myneni tento gem udržet nedokázal a Pavlásek tak půjde zkusit nadělit v druhém setu svém soupeři tzv. ,,kanára"!
15-40
Český tenista vede 40-15.
15-30
A ve své dominanci pokračuje.
15-15
Pavlásek si v následující výměně ovšem pomáhá agresivní hrou.
15-0
Myneni získává první fiftýn na returnu v zápase! Pavlásek se pokoušel výměnu zkrátit, ale jeho úmysl se mu příliš nezdařil.
0:4
Český tenista zahrál dlouhý return a donutil svého soupeře vyhodit jen za základní lajnu! 4-0 pro Pavláska!
30-40
Pavlásek má další brejkbol, výborně Adame!
30-30
Myneni srovnává na 30-30.
15-30
Český tenista se ovšem ujímá zajímavého stavu 15-30!
15-15
I on ale po delší době získává balónek na svoji stranu, Pavlásek totiž svůj úder posílá do sítě.
0-15
Ind působí již velice rezignovaně, vypadá to, že se již vidí doma.
0:3
0:3
0:3
Pavlásek je naprosto výborný, dominantní! Ani tentokrát neztratil při svém podání jediný míček a vede již 3-0!
0-40
Výborný servis Pavláska umožňuje českému borci stav 40-0!
0-30
Toto pravidlo je potvrzeno i v následující výměně.
0-15
Tak jako je tradicí, při svém podání je Adam stoprocentní.
0:2
Čekání ovšem netrvalo příliš dlouho, Pavlásek Inda brejkuje a ujímá se vedení 2-0!
15-40
Adam si musí na brejk ještě počkat.
0-40
Tři brejkboly pro českého borce hned na úvod druhého setu!
0-30
Má slova potvrzuje i následující výměna, kterou Ind posílá jenom do sítě.
0-15
Myneni je v křeči, Pavlásek toho dokonale využívá.
0:1
0:1
0:1
A Pavlásek neztrácí fiftýn při svém podání ani tentokrát! Do druhého setu tak vstupuje lépe, vede 1-0!
0-40
Znovu a opět tři gemboly pro Pavláska při vlastním servisu!
0-30
Pavlásek i do druhého setu vstupuje uvolněně, což se o jeho soupeři příliš říci nedá.
0-15
Myneni se pokoušel zlomit prokletí při podání Pavláska vítězným forhendem po lajně, leč neúspěšně.
0:0
Konec přestávky, podávat bude Adam Pavlásek.
0:0
Následuje přestávka po prvním setu.
3:6
Český tenista vítězí v úvodní sadě 6-3! Hráči předvedli pohlednou výměnu, indický borec ale nechal svoji polovinu dvorce příliš volnou, Pavlásek tedy mohl svůj bekhend poslat právě do této části kurtu!
0-40
Potvrzuje to i následující výměna, sedmý vítězný míček Adama v řadě a tři setboly!
0-30
Jeho soupeř už působí rezignovaně v tomhle setu.
0-15
Pavlásek začíná devátou hru úspěšnou smečí na síti.
3:5
A opětovně svůj gem získává čistou hrou! Paráda Adame!
0-40
Neuvěřitelná série Pavláska na vlastním podání pokračuje, i díky parádnímu podání vede opětovně 40-0!
0-30
Následně se Ind vyhazuje za základní lajnu.
0-15
Hráči se prezentovali výbornou výměnou plnou skvělých forhendů, Myneniho pokus o zakončení po lajně však úspěšně nevyšel.
3:4
3:4
3:4
Nyní si to Adam výborně připravil a pokusil se zakončit forhendem po lajně, bohužel však jeho úmysl končí pouze v síti. Myneni tak snižuje na 3-4.
40-30
Bohužel se Pavlásek ukvapil a snadný úder posílá pouze do sítě.
30-30
Druhý vítězný míček pro Čecha tomu tak napovídá!
30-15
Český borec snižuje na 15-30. Bude to stačit, aby se pokusil o brejk?
30-0
Potvrzuje to i při následující výměně.
15-0
Myneni se ovšem při výměnách na svém podání zlepšil.
2:4
A i potřetí získává svůj gem čistou hrou! Je jenom dobře, že se při svém servisu prozatím nenadře a nedává Mynenimu jakoukoliv šanci na brejk!
0-40
Pavlásek na servisu doopravdy dominuje, potřetí v duelu získává vedení 40-0 při téhle činnosti.
0-30
Hráči předvedli jednoznačně nejdelší výměnu v zápasu, přestřelku od základní lajnu ovšem ukončil indický hráč vyhozením těsně za základní čáru.
0-15
Adam si při nástupu do šestého gemu pomáhá výborným servisem.
2:3
2:3
2:3
A již ani nepřipíše, svůj úder totiž vyhazuje za základní lajnu a dovoluje tak svému soupeři snížit na 2-3 na gemy.
A-40
Pavlásek si prozatím druhý brejkbol v páté hře nepřipisuje.
40-40
Jeho soupeř se však konečně vzchopil a srovnává na shodu.
40-A
Český tenista si díky kvalitní práci na síti vytváří dokonce brejkbol! To by byl doopravdy výborný vstup do zápasu!
40-40
Velice nečekaně je tu shoda! Adam zabojoval a smazal tak manko tří míčků!
40-30
Druhá nevynucená chyba Myneniho v řadě, tentokrát míček z jeho rakety vyletěl až za základní lajnu.
40-15
V následující výměně se ovšem prezentoval nevynucenou chybou do sítě.
40-0
Tři gemboly míří na stranu Myneniho.
30-0
Indický hráč to potvrzuje i v následující výměně.
15-0
Saketh si pohlídal vstup do následujícího gemu.
1:3
Adam prozatím neztratil jediný fiftýn na svém servisu, ujímá se tak vedení 3-1!
0-40
I podruhé při svém servisu jde Pavlásek do vedení 40-0!
0-30
Ten si nyní skvěle připravil útok, aby ho posléze zakončil na síti.
0-15
Do čtvrtého gemu vstoupil lépe český hráč.
1:2
1:2
1:2
A je tomu tak, Saketh snižuje na 1-2 na gemy.
40-15
Indický hráč míří za prvním získaným gemem v utkání.
0:2
Doopravdy neuvěřitelný start, osm míčků v řadě pro českého tenistu! Adam se tak ujímá vedení 2-0!
0-40
Stav 40-0 pro českého borce!
0-30
Nyní stála při českém borci na straně paní štěstěna, míček z rakety Myneniho se na druhou stranu nepřekulil.
0-15
Adam vstupuje i do hry na svém servisu výborně.
0:1
0:1
0:1
Ačkoliv se indický tenista i počtvrté dostal do výměny přes první servis, ani tentokrát nedokázal získat čestný fiftýn! Pavlásek svého soupeře rychle brejkuje!
0-40
To je start jako hrom, hned tři brejkboly pro Čecha v úvodním gemu!
0-30
I druhý míček míří na konto Pavláska.
0-15
Z prvního fiftýnu se ovšem raduje český hráč.
0:0
Prvního podání v zápase se zhostí indický tenista.
Všem tenisovým fanouškům přeji příjemné sváteční ráno. Český tenista Adam Pavlásek se na challengeru v Šen-čenu probojoval do čtvrtfinále, kde vyzve Inda Saketha Myneniho. Hráči, kteří se střetnou poprvé v kariéře, zahájí svůj duel přibližně od půl šesté ráno.

Nejbližší soupeř českého tenisty zažívá nejpovedenější půlrok své kariéry. Osmadvacetiletý tenista během tohoto období získal na challengerech jednu trofej a shodně si v těchto kategoriích připsal dvě finálové a semifinálové účasti. Myneni se kromě těchto úspěchů na challengerech probojoval i do třetího kola kvalifikace Australian Open, kde prohrál až v závěrečné sadě 6:8. Tyto výsledky se projevily i v žebříčku ATP, indický hráč totiž momentálně pobývá na 149. pozici, což je jeho nejlepší umístění kariéry.