Zaběhněte s aplikací Superlife půlmaraton a vyhrajte ceny od společnosti RunCzech
TOP VIDEA
Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem
Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček
VŠECHNA VIDEA ZDE

Půlmaraton, to už je pořádná porce pro každého, kdo rád běhá. Tak to zkuste taky. Přijměte výzvu RunCzech a aplikace Superlife! Zaběhněte v rámci Sportisimo 1/2Maratonu Praha nebo kdekoliv v Česku od 2. do 3. dubna 21,0975 km a soutěžte o hodnotné ceny. Vyhrává každý!Zaběhnout půlmaraton může být zážitek na celý život. S novou mobilní aplikací Superlife pro měření sportovních aktivit si ho můžete splnit už od 2. do 3. dubna.

Přijměte výzvu RunCzech a zaběhněte s aplikací Superlife 21,0975 km. Buď 2. dubna ve startovním poli Sportisimo 1/2Maratonu Praha, nebo kdekoliv jinde v Česku za doprovodu nové mobilní aplikace.

Jak na to? Zdarma si stáhněte a nainstalujte do telefonu aplikaci Superlife (www.superlife.cz). Zaregistrujte se a vyplňte svůj profil. V sekci „výzvy“ klikněte na výzvu „Zaběhni si půlmaraton“ a přijměte ji. O víkendu od 2. do 3. dubna uběhněte 21,0975 km a získejte svou odměnu!


Vyhrávají všichni. Každý, kdo splní výzvu, získává jednodenní vstup do běžeckého centra Running Mall a 20% slevu do adidas running – Prague Marathon Store. Oceněni navíc budou tři bězci s nejlepším časem.

Vítěz dostane 30 minutovou masáž v Running Mallu, knihu Jez a běhej od ultramaratonce Scotta Jureka, Six-pack Birell, 30% slevu do adidas running – Prague Marathon Store.

Druhý v pořadí získá balíček kosmetiky dm v hodnotě 300 Kč, Six-pack Birell, 30% slevu do adidas running – Prague Marathon Store.

A třetí se může těšit na 10x vstup do Running Mall běžeckého centra, Six-pack Birell, 30% slevu do adidas running – Prague Marathon Store.


Témata:  superlifesportpůlmaratonběhvýzva