+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Zaběhněte s aplikací Superlife půlmaraton a vyhrajte ceny od společnosti RunCzech
TOP VIDEA
Berdych v OVERTIME: Na okruhu žijeme v bublině. Laver Cup to změní Berdych v OVERTIME: Na okruhu žijeme v bublině. Laver Cup to změní
Šilhavý po Třinci: Příchod Stocha nás nakopl. Chválil i Altintopa Šilhavý po Třinci: Příchod Stocha nás nakopl. Chválil i Altintopa
VŠECHNA VIDEA ZDE

Půlmaraton, to už je pořádná porce pro každého, kdo rád běhá. Tak to zkuste taky. Přijměte výzvu RunCzech a aplikace Superlife! Zaběhněte v rámci Sportisimo 1/2Maratonu Praha nebo kdekoliv v Česku od 2. do 3. dubna 21,0975 km a soutěžte o hodnotné ceny. Vyhrává každý!Zaběhnout půlmaraton může být zážitek na celý život. S novou mobilní aplikací Superlife pro měření sportovních aktivit si ho můžete splnit už od 2. do 3. dubna.

Přijměte výzvu RunCzech a zaběhněte s aplikací Superlife 21,0975 km. Buď 2. dubna ve startovním poli Sportisimo 1/2Maratonu Praha, nebo kdekoliv jinde v Česku za doprovodu nové mobilní aplikace.

Jak na to? Zdarma si stáhněte a nainstalujte do telefonu aplikaci Superlife (www.superlife.cz). Zaregistrujte se a vyplňte svůj profil. V sekci „výzvy“ klikněte na výzvu „Zaběhni si půlmaraton“ a přijměte ji. O víkendu od 2. do 3. dubna uběhněte 21,0975 km a získejte svou odměnu!


Vyhrávají všichni. Každý, kdo splní výzvu, získává jednodenní vstup do běžeckého centra Running Mall a 20% slevu do adidas running – Prague Marathon Store. Oceněni navíc budou tři bězci s nejlepším časem.

Vítěz dostane 30 minutovou masáž v Running Mallu, knihu Jez a běhej od ultramaratonce Scotta Jureka, Six-pack Birell, 30% slevu do adidas running – Prague Marathon Store.

Druhý v pořadí získá balíček kosmetiky dm v hodnotě 300 Kč, Six-pack Birell, 30% slevu do adidas running – Prague Marathon Store.

A třetí se může těšit na 10x vstup do Running Mall běžeckého centra, Six-pack Birell, 30% slevu do adidas running – Prague Marathon Store.


 Klasická verze
Mobilní verze