VIP Sport

19. února 2016 • 18:27

Mlátička Ronda vzpomínala na tvrdé K.O.: slzy, myšlenky na smrt i děti

Autor:

Tahle porážka ji přivedla k hodně černým myšlenkám. Sesazená šampionka ultimátních zápasů Ronda Rouseyová přiznala, že po loňském šokujícím krachu v utkání s Holly Holmovou byla tak zdrcená, že na chvíli uvažovala o sebevraždě. V americké televizní talkshow se kvůli tomu neubránila slzám.Až do souboje s Holmovou měla suverénka zápasů organizace UFC na kontě dvanáct vítězství v kleci. O to bolestivější byl pád po překvapivém krachu.

„Připadala jsem si bezcenná. Jen jsem tam tak seděla a uvažovala o tom, že se zabiju. Jsem nula, už po mně neštěkne ani pes, letělo mi hlavou,“ popsala Rouseyová svoje rozpoložení, jen těžko potlačovala slzny a moderátorka Ellen De Generesová ji podala kapesník.

Zpátky z temných myšlenek ji vysvobodila přítomnost jejího snoubence. „Pak jsem vzhlédla a viděla ho, jak nade mnou stojí, a řekla si - počkat. S tímhle chlapem potřebuju mít děti, proto musím zůstat naživu,“ usmála se Rouseyová a rozesmála se stejně jako publikum. Jedna z hvězd nového plavkového speciálu časopisu Sports Illustrated sklidila potlesk.

Na její emocionální projev zareagovala i Holmová, kterou čeká příští měsíc první zápas, ve kterém bude svůj titul obhajovat. „Na to je lepší neříct vůbec nic. Jsme přece zápasnice a žádná charita,“ prohlásila.

Drtivý kop Holly Holmové, který vyřídila do té doby neporaženou Rondu
Drtivý kop Holly Holmové, který vyřídila do té doby neporaženou Rondu

 

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze