Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Schumi, uzdrav se! Vzkaz legendě poslal Becker, Lisická i Podolski

Autor: lel

Držíme ti palce, Schumi! Jednoznačný vzkaz mají pro legendárního pilota formule 1, který se vážně zranil při lyžování ve Francii, slavní sportovci z celého světa. Boris Becker, Romain Grosjean nebo Dirk Nowitzki, ti všichni poslali Michaelu Schumacherovi prostřednictvím sociální sítě Twitter přání rychlého uzdravení.

"Modleme se za Michaelovo rychlé uzdravení," vzkázal legendární tenista Boris Becker. A byl jen jedním z mnoha slavných sportovců, kteří na dálku podporují sedminásobného mistra světa ve formuli 1.

Dalším z krajanů, kteří Schumacherovi poslali své přání, byl německý fotbalový reprezentant Lukas Podolski. "Rychle se uzdrav, kamaráde," napsal na Twitteru spoluhráč Tomáše Rosického z londýnského Arsenalu.

"Právě jsem se dozvěděla o Michaelově nehodě. Uzdrav se, držím palce," přidala se tenistka Sabine Lisická. Vedle německých sportovců se legendární pilot formule 1 dočkal přání také od dalších závodníků.

"Doufám, že to nebude vážné a brzy bude v pořádku," píše na Twitteru Heikki Kovalainen. Spolu s ním Felipem Massou připojili své zprávy i Lars Heidfeld či Romain Grosjean.

Přání brzkého uzdravení poslala Schumacherovi na dálku i německá hvězda NBA Dirk Nowitzki či bundesligoví fotbalisté Hans Sarpei a Jerome Boateng.