VIDEO: Osudný kiks? Čech chyboval v přípravě proti Besiktasi

Autor: Petr Žaloudek

Téhle chyby může litovat. Petr Čech (32) v přípravě proti Besiktasi zaváhal při rohu a udělal tak službu lehce zraněnému konkurentovi Courtoisovi. Český gólman se svým mladším sokem z Belgie před startem sezony bojuje o pozici týmové jedničky v Chelsea.

„Každý odchytá 45 minut,“ plánoval kouč Mourinho před pátečním charitativním zápasem v Istanbulu, kde Chelsea odehrála po poločase proti Fenerbahce (2:0) a Besiktasi (0:1).

Jenže mladý Belgičan má prý lehčí bolístky, a tak chytal jen Čech. Jeho kouzelný zákrok z prvního mače, kdy vytáhl hlavičku z metru, bohužel přebila chyba ze závěru druhého utkání. Při rohu byl nedůrazný, nechal se při výběhu odstavit a Chelsea inkasovala.

Blues čekají ještě dva přáteláky – dnes proti Ferencvaroši Budapešť a v úterý se San Sebatiánem. A příští pondělí už zahájí proti Burnley anglickou ligu. Bude v bráně stát Čech, nebo Courtois?

VIDEO: Gól, který obdržel Petr Čech proti Besiktasi (od času 0:33)

Témata:  fotbalchelseačechvideosportblesksport