Úterý 26. září 2023
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Oblačno 20°C

Sex v přímém přenosu! Reprezentant Kamerunu zmáčkl špatný čudlík

Autor: ris

Popil, něco dobrého snědl a rozdováděný si i s milenkou Alishou lehli do peřin… Kamerunský reprezentant Clinton N'Jié (25) se po přestupu z Marseille do Dynama Moskva uvedl v novém působišti vskutku originálně. Fanouškům prostřednictvím sociální sítě snapchat ukázal, jaký je milenec! Byla to divoká soulož. A navrch v přímém přenosu.

Nahý a uvolněný ležel na zádech, zatímco se mu jeho lačná partnerka starala o »nádobíčko«. Ještě během milostné předehry si chtěl N'Jié zdvojnásobit rozkoš čtením povzbudivých SMS, v nichž mu jeho kamarádi gratulovali k novému angažmá. Jenže…

Práce s mobilem se vymkla kontrole. A tak fanoušci mohli na vlastní oči sledovat, jaký je mladý Kamerunec kaňour! „Oslavoval jsem novou smlouvu a chtěl jsem si přečíst přijaté zprávy, ale stiskl jsem špatné tlačítko,“ omlouvala se později někdejší hvězda Tottenhamu.

Posila Dynama Moskva Clinton N'Jie se v novém působišti uvedl stylově; jako střelec!
Posila Dynama Moskva Clinton N'Jie se v novém působišti uvedl stylově; jako střelec!

Pokud si opravdu chtěl jen přečíst »poštu«, dělal to vskutku originálním způsobem. Podle lechtivých záběrů by totiž hráč, jenž do Ruska připochodoval za bezmála 160 milionů korun, musel být akrobat, aby v krkolomných pozicích na displeji něco viděl!

Fanoušci si ale nestěžovali. „Vítej v Moskvě, Clintone,“ chechtali se svému »pornoherci«.