Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 10°C

Partnerka hokejisty Frolíka modelka Kobzanová se rozjela: Píše o prsou a penisech!

Autor: sjs

Je velice otevřená a není tajemstvím, že modelka Diana Kobzanová má i hodně prořízlou pusu. Partnerka hokejisty Michaela Frolíka se nyní o své názory dělí i se čtenářkami časopisu Dieta. Ve svém prvním fejetonu padla zmínka o ňadrech i penisech.

Dostala prostor se předvést jako autorka. Kobzanová začala přispívat svými texty do časopisu Dieta. „V minulosti jsem dostala pár nabídek psát, ale nějak se to vždycky nehodilo. Až teď. Tak snad budu více vtipná než trapná,“ psala modelka na svém Instagramu.

Focení na pláži v podání Diany Kobzanové.
Focení na pláži v podání Diany Kobzanové.

V prvním fejetonu píše Kobzanová o tom, jak se lidé celý život porovnávají už od narození. „Vylezete na svět, ještě ani pořádně nevíte, kde a čí jste, a už jste zařazená,“ uvádí modelka a zavzpomínala tak i na chvíle ze střední školy například na snímky z focení třídy.

„To se s váma většinou táhne celej život: ta s velkýma prsama, ta s malýma prsama, ta s velkým zadkem… A když máte velkou smůlu, vejdete se jen do dvoumetrový krabice  ta vysoká, drzá, s křivýma zubama, plochá jak baterka,“ psala Kobzanová.

Čtenářkám pak nabídla návod, jak se dostat ze škatulky. „Jediný, co vás v tu chvíli zachrání, je studium třech vysokých škol naráz, nebo se prostě přihlásíte na Miss,“ smála se modelka, která právě soutěž krásy vyhrála. Nakonec si ve svém fejetonu rýpla i do mužů. „Radujte se, že nemusíte celý život soutěžit o titul krále penisů.“