Středa 5. srpen 2020
Svátek slaví Kristián, zítra Oldřiška
Oblačno 23°C

Setkání expartnerů Vondráčkové. Plekanec a Verner na svatbu přivedli své lásky!

Autor: zal

Spojuje je víc než to, že se proslavili s bruslemi na nohou. Tomáš Plekanec (37) a Tomáš Verner (34), kteří se v sobotu potkali u jednoho svatebního stolu, jsou bývalí partneři Lucie Vondráčkové (40).

Jeden motá kličky s pukem, druhý točí piruety. A oba si prošli vztahem se známou herečkou a zpěvačkou. Krasobruslař Tomáš s ní prožil krátký románek v roce 2008. „Chodil jsem s Luckou a jsem na to hrdý. Ale byl to vztah na dálku, takže jsme toho společně moc neodžili,“ vzpomínal zpětně.

Proto někdejšího mistra Evropy ani nemrzelo, když ho po jejím boku vystřídal právě Plekanec. „Já to Lucce nezazlívám, rozhodla se správně. Chtěla udělat ve vztahu další krok, vdát se a mít děti. Já v tomhle stadiu nebyl,“ vysvětloval Verner.

V Plekancovi našla Vondráčková to, co hledala – tedy dočasně. V červnu 2011 byla svatba, o půl roku později se narodil syn Matyáš, čtyři roky nato jeho bratr Adam. Jenže vztah postupně přestal fungovat, až došlo na tvrdý rozvod, který byl oficiálně stvrzen až letos na jaře.

Tomáš Plekanec má s exmanželkou Lucií Vondráčkovou dva syny
Tomáš Plekanec má s exmanželkou Lucií Vondráčkovou dva syny

U stolu číslo 10 na svatbě jednoho ze zaměstnanců Českého olympijského výboru se tak v sobotu sešli jako dva exmilenci Vondráčkové. Jejich někdejší láska ale zřejmě na přetřes nepřišla. I proto, že tam oba byli v doprovodu svých současných partnerek.

Plekanec žije s tenistkou Šafářovou, Vernerovi dělala společnost thajská krasobruslařka Tammy.