Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

Sbohem UFC. Krásná bojovnice zacítila vůni peněz. Je hvězdou konkurence!

Autor: ptr

Oblíbená bojovnice MMA Paige VanZantová (26) dosáhla svého cíle. Krásná rváčka byla dlouhodbě nespokojena v nejslavnější bojové organizaci UFC kvůli nízkým výdělkům... No s novou smlouvou u konkurence je za vodou!

Když se krásná Paige a prezident UFC Dana White rozkmotřili ohledně financí, bylo víceméně jasné, že oblíbená tvářička bude hledat novou výzvu. Fanoušci jí sice nabízeli platformu OnlyFans, kde tvůrce obsahu získává peníze od svých fanoušků napřímo. Jenže často se jedná o obsah erotického zaměření a to Američanka ihned zamítla.

Stále tak hledala lukrativní kontrakt ve svém milovaném sportu a nakonec se zadařilo. Organizace Bare Knuckle Fighting Championship, která je výjimečná bojem bez rukavic, z ní chce udělat svou tvář a tak se nebála sáhnout hlouběji do kapsy. Spanilé blondýnce nabídla milionovou smlouvu a dohoda byla rychle na světě.

Paige VanZantová je jednou z nejkrásnějších zápasnic
Paige VanZantová je jednou z nejkrásnějších zápasnic

„Z této příležitosti jsem ohromně nadšená. Již dlouho cítím, že jsem sice na prvním místě zápasnice, ale mám mnohem více co nabídnout. Dostanu příležitost být součástí organizace, být víc než jen jednou z řady,“ okomentovala VanZantová svou novou misi.

Populární fešanda je tak nyní nadmíru spokojena, dosáhla vytyčeného cíle a nyní je jen na ní, aby dokázala své kvality a nového chlebodárce nezklamala. Investice byla značná a očekávání jsou nemenší. Když se ale podíváte na krásu obávané bojovnice, propadák u ní asi nehorozí.

Témata:  MMAVanZantbojbojové sportyklecrvačkabojovnicesmlouvablesksportsport