Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Rozvod uprostřed svatby? Ženich kvůli nevěře tahal nevěstu za vlasy! Neuvěříte, kdo ji práskl

Autor: ama

Všechno šlo jako po drátkách. Pět set hostů se na veselce zápasnického mistra světa Zaurbeka Sidakova (24) a tmavovlásky Madiny Plijevové (25) královsky bavilo. Vodka tekla proudem a kaviár všem křupal mezi zuby, když tu náhle začaly svatebčanům vrnět v kapse mobily. Když zprávu otevřely, zůstali v šoku. A bylo po náladě!

Ve videu viděli nevěstu v erotických hrátkách s jistým ruským magnátem, jehož manželka za celou šlamastikou prý stojí. Krásná Madina bývala jeho milenkou a dívkou, kterou si zavolal, kdykoliv si chtěl užít trochu nevázaného sexu. A na to paní domu nezapomněla.

Ženicha údajně okamžitě popadl takový vztek, že podle svědků svoji nevěstu vytáhl za vlasy od kamarádek a řekl: „Dost, párty končí!“ A skutečně, veselka byla z minuty na minutu ukončena. Deklasovaná nevěsta plakala na podlaze, než byla odvezena v šoku do nemocnice. Reprezentant Ruska, který se chystá na olympiádu v Tokiu, se také psychicky zhroutil a vyrazil do hor. S přáteli, kteří dohlíželi na to, aby nespáchal nějakou hloupost.

Rozeslané video je sice tři roky staré, ale na významu v tu chvíli pro svatebčany pranic nezměnilo. Miliardář se k aféře nevyjádřil. Zato Madině v Moskvě posteskl prozatímní zázemí v podobě luxusního bytu.

Se Zaurbekem si osud každopádně zle pohrává od dětství. Ještě jako malý kluk totiž před šestnácti lety jen díky včasné evakuaci přežil tragédii v Beslanu, při níž během krvavého útoku na školu zemřelo přes 330 lidí. „Nyní se rozhodl chránit svou důstojnost,“ prozradil jeden z hostů veselky.

A názor ze strany nevěsty? Její kamarádky důrazně popírají, že by byla placenou společnicí. Tak si vyberte, na čí straně je pravda. Anebo alespoň čisté svědomí.

Zápasníkova manželka Madina se uměla pořádně rozparádit.
Zápasníkova manželka Madina se uměla pořádně rozparádit.