Středa 29. listopadu 2023
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Oblačno -1°C

Tvrdík, jeho dcera i brankář Kolář mají problém: Slávistickou rodinu napadl virus!

Autor: nem, ama

Mají tolik společných vášní. Výlety do Jizerek, italskou kuchyni, seriál Slunečná. Jejich mladá láska je svorná v dobrém a teď bohužel i ve zlém. Napadl ji koronavirus!

Dcera předsedy představenstva fotbalové Slavie Jana Tvrdíková (20) a gólman sešívaných Ondřej Kolář (26) si došli na testy. Oba slyšeli stejně neblahou diagnózu.

„Ano, po souhlasu Ondry i Jany mohu s lítostí potvrdit, že oba mají pozitivní test z ÚVN Praha. A jelikož oba mají příznaky, tak si jen jako táta a šéf klubu moc přeji, aby nemoc zdolali a byli co nejdříve zdraví,“ napsal Blesku v esemesce Jaroslav Tvrdík (52). Závěr tohoto zmateného roku tak není pro zamilovaný pár právě idylický, ovšem v souboji se zrádným virem by jejich fyzicky zdatná těla modelky a fotbalisty měla obstát.

Jana a Ondra spolu už skoro dva měsíce žijí v matičce stověžaté. Po společně stráveném Silvestru je mělo čekat odloučení, protože »Koli« plánoval 3. ledna odcestovat s mančaftem kouče Trpišovského na kemp v Portugalsku, ale takhle zřejmě budou v Praze něžně kurýrovat jeden druhého. Třeba i u nich teď platí, že všechno špatné je k něčemu dobré...

Podle nejnovějších informací měl pozitivní test na koronavirus i Kolářův "tchán" Tvrdík a je tedy aktuálně také v karanténě.

„Osud občas žertuje zvláštním způsobem. Jestli vše dobře dopadne, PCR testy v roce 2021 chvilku opravdu nebudu potřebovat. 35. byl bohužel vzhledem k příznakům očekávaně pozitivní. Všem doporučuji jediné - očkujte se hned, jak budete moci,“ napsal slávistický boss na Twitter.

Ondřej Kolář
Ondřej Kolář