Neděle 20. června 2021
Svátek slaví Květa, zítra Alois
Polojasno 33°C

Tenisové mámy, bývalá jednička i Bouček: Krejčíková přijímá hvězdné gratulace!

Autor: ptr
 • Česká tenistka Barbora Krejčíková si zahraje o celkový triumf na French Open

  Okouzlila tenisový svět. Česká tenistka Barbora Krejčíková (25) svým představením na Roland Garros získala zástupy nových fanoušků. Skromná a sympatická tenistka se nikdy nevzdává, což dokázala při selhání rozhodčího během jednoho z matchballů. Co jí po úžasné bitvě a postupu do finále vzkazují hvězdy minulosti, nebo její parťačky?

 • Barbara Schettová

  „Ta vzpomínka na Janu byla skvělá. Byla velkou inspirací i pro mne. Byla by na Vás tak hrdá, to vím. Na to čeho jste dnes dosáhla. Gratuluji, Barboro!“ Vyzdvihla bývalá rakouská tenistka dojemné gesto Barbory Krejčíkové během rozhovoru pro Eurosport.

  Bývalá rakouská tenistka Barbara Schettová. Bývalá rakouská tenistka Barbara Schettová.Foto Instagram

 • Mats Wilander

  „Barboro, to byl ten nejvíc neuvěřitelný boj po celou dobu zápasu. To jak jste se vrátila v druhém setu, kdy jsem čekal, že to necháte být a ušetříte trochu energie. Pak přišel třetí set a já si říkal, že už musíte být unavená, protože hrajete i čtyřhru. Nechápu jak to zvládáte. Hrajete opravdu skvěle. Výborná práce“ vysekl velkou poklonu její jízdě turnajem legendární švédský tenista ve vysílání televizní stanice Eurosport.

  Bývalý švédský tenista a dnes televizní expert Mats Wilander. Bývalý švédský tenista a dnes televizní expert Mats Wilander.Foto Instagram

 • Lucie Šafářová

  Se vzkazem přispěchala skrz sociální sítě i bývalá tenistka a krajanka Lucie Šafářová . „Úžasný boj od obou hráček! Gratulace Báro!“ Nezapomněla pochválit i řeckou soupeřku Mariu Sakkariovou, která měla na velkolepé bitvě svůj nemalý podíl.

  Vzkaz bývalé tenistky Lucie Šafářové. Vzkaz bývalé tenistky Lucie Šafářové.Foto Instagram

 • Andy Murray

  Fantastické semifinálové bitvě přihlížel i britský tenista Andy Murray. „Výborný výkon dámy, skvělý zápas.“ Pochvala pro obě aktérky nervy drásajícího dramatu je jistě na místě.

  Andy Murray během French Open v roce 2020. Andy Murray během French Open v roce 2020.Foto Reuters

 • Kateřina Siniaková

  Tenisová parťačka ze čtyřhry samozřejmě také sledovala zápas své kamarádky. A po vydřeném vítězství si vystačila s prozaickým a všeříkajícím slůvkem. „Bravo!“

  Deblová parťačka Kateřina Siniaková poslala gratulaci. Deblová parťačka Kateřina Siniaková poslala gratulaci.Foto Instagram

 • Lindsay Davenportová

  S poklonou neváhala ani legendární americká tenistka Lindsay Davenportová. „Ona je snad tou psychicky nejodolnější tenistkou, jakou jsem kdy viděla,“ nechala se slyšet v rozboru pro sportovní televizi Tennis Channel.

  Lindsay Davenportová Lindsay DavenportováFoto Pavel Mazáč (Sport)

 • Andrea Sestini Hlaváčková

  Bývalá tenistka, která se nyní věnuje mateřským povinnostem, fandila u televize a po zápase si neodpustila narážku na kiks rozhodčího. „Dvakrát vyhrála,“ napsala prostý, ale přesný vzkaz. Barbora Krejčíková opravdu vyhrála zápas dvakrát.

  Andrea Sestini Hlaváčková poukázala na to, že Krejčíková vyhrála zápas dvakrát. Andrea Sestini Hlaváčková poukázala na to, že Krejčíková vyhrála zápas dvakrát.Foto Instagram

 • Barbora Strýcová

  Další z plejády úspěšných tenistek, která ukončila kariéru, aby se mohla věnovat rodinným povinnostem. I ona nadále pečlivě sleduje své následovnice. „Neuvěřitelná Bára,“ vysekla poklonu finalistce French Open.

  Pochvalu své jmenovkyni poslala i Bára Strýcová. Pochvalu své jmenovkyni poslala i Bára Strýcová.Foto Instagram

 • Libor Bouček

  Populární moderátor neopomněl zmínit, že Bára Krejčíková pochází z jižní Moravy stejně jako řada dalších úspěšných tenistek. „Dokázala to. Nejvíc. Brno je rodiště šampionek. Tečka. Sen. Dokonalost. V sobotu se jde dál!“ Těší se na finále, kde se může pohádkový příběh završit.

  Moderátor Libor Bouček byl výkonem Báry Krejčíkové unesený. Moderátor Libor Bouček byl výkonem Báry Krejčíkové unesený.Foto Instagram

 • Česká tenistka Barbora Krejčíková si užívá postup do finále French Open
  Česká tenistka Barbora Krejčíková si užívá postup do finále French Open