Úterý 23. dubna 2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Zataženo, déšť 7°C

Přistižený Hamilton! Po večírku prominentů strávil noc s erotickou modelkou

Autor: ptr

Takhle si to asi nepředstavoval. Britský pilot Formule 1 Lewis Hamilton (36) byl přistižen, jak si do hotelu pozval svůdnou a odvážnou modelku Janet Guzmanovou (27). Děvče, které rozhodně studem netrpí, dorazilo za veleúspěšným jezdcem a snažilo se proklouznout bez větší pozornosti. Pozorným fotografům ovšem nic neuteklo.

Lewis se zúčastnil slavného večírku Met Gala v newyorském Metropolitním muzeu umění. Hvězdami nabitá party, která poutá velkou pozornost, nemohla superstar motorsportu uniknout. Tu pořádnou zábavu si ovšem nachystal až na pozdní noční hodiny. Spanilá černovláska, která se ráda prezentuje i na známé platformě OnlyFans, dorazila o něco později než Hamilton . Ten zamířil do hotelu se svým bodyguardem.

Rodačka z Los Angeles, kterou na Instagramu sledují téměř 2 miliony fanoušků, se živí jako modelka. Známá je především díky spolupráci se značkou Fashion Nova. Nyní je otázkou, zda se dají se známým závodníkem dohromady, nebo se pro Brita jedná o další z řady krátkých románků. Od skončení jeho osmiletého vztahu se zpěvačkou Nicole Scherzingerovou v roce 2015 vystřídal značné množství žen, ale další dlouhodobější lásku se mu zatím najít nepodařilo.

Lewis Hamilton na večírku Met Gala.
Lewis Hamilton na večírku Met Gala.