Neděle 28. listopadu 2021
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Válka Icardiových: Přebral ji spoluhráči, teď ji podvedl?! A začalo peklo

Autor: bko

Za vším hledej ženu, varuje okřídlené úsloví... A tahle kráska dokáže pořádně rozčeřit vody i ve fotbalovém světě. Wanda Nara (34), manželka a zároveň agentka hvězdného Argentince Maura Icardiho (28), toho času v PSG, se podle všeho chce rozvést. Útočníkovi totiž měla přijít na hodně choulostivé zprávy, které si údajně posílal s argentinskou herečkou a modelkou Chinou Suárezovou.

Tihle dva se postarali o pořádný poprask už na začátku svého vztahu v roce 2013. Argentinský reprezentant Icardi si totiž začal s půvabnou Wandou ve chvíli, kdy byla vdaná za jeho kamaráda a parťáka Maxiho Lópeze. Oba se sice dušovali, že manželství už směřovalo ke krachu, dětské přátelství dvou fotbalistů ale skončilo v prachu.

Tenhle příběh navíc žil i na fotbalových trávnících v Itálii, kde se oba hráči potkávali jako soupeři a zkraje to bylo vždy dost třaskavé... Wanda se postupně stala i Icardiho agentkou, což nadělalo také dost zlé krve, třeba při jednáních s Interem o přestupu do PSG.

Mauro doslova klečí Wandě u nohou
Mauro doslova klečí Wandě u nohou

Ostře sledovaný pár je teď zpět ve světle reflektorů, v neděli vše spustil ostrý Wandin vzkaz manželovi na Instagramu: „Další rodina, kterou jsi zničil kvůli nějaké d**ce!“ Nato Icardiho přestala sledovat a podobně skoncovala i s argentinskou herečkou Chinou Suárezovou, což spustilo vlnu dalších spekulací, že ona je tou ženou, s níž Wandu podvádí.

Navíc se objevila citace zprávy, která měla všechno spustit. „Někdy musíme vyrazit ven a za**kat si, někde, kde tě neznají, hahaha,“ napsala prý Suárezová Icardimu. A jak se Wanda ke zprávě dostala? Mauro se údajně chtěl podívat na její soukromé zprávy a souhlasil, že výměnou ukáže manželce i svůj telefon... China nicméně vše popírá.

Argentinský útočník se vše snažil ještě vyžehlit a chvíli to i vypadalo, že by si matku svých dvou dcer (tři další děti má ještě z manželství s Lópezem), mohl udobřit. Jenže pak přišel další Wandin příspěvek: „Svou ruku mám radši bez prstýnku.“ Bude to definitivní konec fotbalové ságy?