Sobota 21. května 2022
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno 22°C

Samková přijde o olympiádu: Dojemná podpora od Davidové!

Autor: ptr

Obě patřily k těm největším medailovým nadějím, bohužel se olympijských her v Pekingu zúčastní zřejmě jen jedna. Biatlonistka Markéta Davidová (25) po oznámení o neúčasti snowboardcrossařky Evy Samkové (28) nelenila a poslala jí vzkaz podpory. Krásné gesto elitní české sportovkyně »Samici« potěšilo.

V těch nejtěžších chvílích člověk vstřícná slova potřebuje nejvíce. »Makula« si to uvědomuje a tak ocenila bojovnost naší elitní sportovkyně, i když o vrchol sezony vinou zranění přijde. „Neznám silnějšího člověka,“ vyznala se biatlonistka a připojila za svůj vzkaz srdce. Že vzkaz přišel v pravou chvíli je jasné. Eva prožívá těžké období a ocenění od někoho, kdo ví, jakou dřinu vrcholový sport stojí, jistě zahřeje u srdíčka.

Samková si nešťastně zlomila oba kotníky během Světového poháru před čtyřiceti dny. I když se snažila, dát se v rekordním čase do pořádku, tak nakonec na doporučení lékařů musela od riskantního návratu upustit. „Zahojím se a vrátím se zpátky,“ poslala do světa odhodlaný vzkaz ihned po těžkém rozhodnutí.

Vzkaz Markéty Davidové pro Evu Samkovou
Vzkaz Markéty Davidové pro Evu Samkovou

Královna Samková: Jaký je její příběh a proč ji fanoušci tak milují?
Video se připravuje ...