Čtvrtek 19. května 2022
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Jasno 25°C

Tipovačka do každé rodiny! Poměřte se s Otakarem Janeckým

Autor: red

Co by to bylo za světový šampionát bez tipovačky! Blesk vám dává příležitost poměřit se nejen v rámci rodiny (či jiné party), ale rovnou vyzvat na souboj i hokejovou legendu Otakara Janeckého (61)! Ukažte, kdo tomu víc rozumí!

Dvanáct výsledků zápasů z každé skupiny, složení čtvrtfi nálových dvojic,tip na medailisty a pět bonusových otázek. Tak málo stačí před startem turnaje vyplnit, abyste na další více než dva týdny měli o zábavu postaráno. A ještě k tomu zjistili, zda jste lepší tipér než bronzový medailista z olympijských her v Albertville 1992 a ikona fi nského Jokeritu Helsinky!

„Většinou to, co tipnu, dopadne obráceně,“ smál se Ota, když vyplňoval náš »tiket«. „Ale tohle je výzva, uvidíme, jestli jsem aspoň něco trefil.“

Finsko je jeho druhá země, titul by tamním přátelům přál, ale… „Poslední roky měli štěstí, navíc domácí týmy často turnaje nevyhrávají. Švédové budou chtít po čtyřleté pauze vyhrát zlato!“ vysvětlil Janecký svůj tip na příští mistry světa.

Pardubický šampion vlastní kromě olympijského bronzu také tři další z MS. A právě tenhle cenný kov si podle něj odvezou Češi. „Výhodou je, že tam nebude ruský tým. Kari Jalonen je dobrá volba, hrál jsem proti němu a znám jeho trenérské metody. Myslím, že by to mohl být pro nároďák svěží vítr,“ vysvětlil, proč věří, že nároďák ukončí medailový půst. Co vy?

Tipovačku si můžete stáhnout ZDE>>

Poměřte se s Otakarem Janeckým v tipovačce Blesku
Poměřte se s Otakarem Janeckým v tipovačce Blesku