Neděle 26. června 2022
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
Polojasno, déšť 29°C

Sestra reprezentačního kanonýra Schicka překvapila: Dohání bráchu!

Autor: ptr

Zhruba před půl rokem se krásná Kristýna Schicková (27) stala dvojnásobnou tetičkou. Její bratr Patrik (26) se totiž po dcerce Victorii dočkal syna, kterého pojmenoval Nico. Kanonýr německého Leverkusenu teď může s napětím očekávat další radost, spanilá Kristýna se totiž rozhodla, že bratra dožene a oznámila druhé těhotenství!

Oznámení pojala vskutku originálně, když velmi věrně napodobila fotku, kterou před třemi lety oznámila, že čeká syna Elliota. Kristýna vytvořila z prstů srdíčko, kterým přidržela fotku z ultrazvuku na svém bříšku v nádherném prostředí písečné pláže a s palmou za zády šťastného páru.

„Naše malé tajemství schované na obrázku. 2022 vs. 2019. Jsme připraveni na druhé kolo. Děťátko číslo dvě je na cestě. Už několik měsíců mi roste v bříšku další malá třešnička a za malou chvíli, už tu bude s námi,“ pochlubila se svým přátelům a fanouškům na Instagramu.

Její postava však zatím vůbec nenapovídá, že by měla být v jiném stavu. Její postava je stále naprosto dokonalá. Což dokazuje nemalým počtem fotek v bikinách z prosluněných a kouzelných Seychel.

Kristýna Schicková a její oznámení těhotenství v roce 2022
Kristýna Schicková a její oznámení těhotenství v roce 2022
Jak se fotila titulka časopisu Dieta?
Video se připravuje ...