Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Pastrňák vytáhl své ženy na Spartu. Holky krmil klobásou!

Autor: pl

Na Letné se to během utkání předkola Evropské konferenční ligy mezi Spartou a norským Vikingem hemžilo samými osobnostmi. Fotbalový večer si dopřála třeba hvězda Bostonu David Pastrňák s maminkou a přítelkyní, gólman Calgary Dan Vladař nebo manželka sportovního ředitele klubu Radka Rosická.

Uprostřed hokejového volna si Pastrňák vyrazil v Praze na fotbal, kde sledoval, jak Sparta bojuje o Evropskou konferenční ligu. Místo hecování v kotli, jak to předvedl loni při zápase Slavia – Baník, si ale tentokrát užil duel v poklidu se svou maminkou a přítelkyní Rebeccou.

A svým milovaným holkám poskytl prvotřídní servis. Se svou přítelkyní si dal pivo s klobásou, a nabídl také své mamince. Na všech třech šlo zkrátka vidět, že si fotbal užívají. Nebyly to ale jediné známé tváře na Letné.

Přítomna byla například i Radka Rosická, partnerka sportovního ředitele Sparty Tomáše Rosického nebo třeba žokej Josef Bartoš. Mezi dalšími osobnostmi tam byli gólman Calgary Flames Dan Vladař, Ivan Hašek, Horst Siegl nebo Jozef Chovanec. Ti všichni si udělali čas na to, aby podpořili Spartu v boji o Evropu.

Radka Rosická, manželka sportovního ředitele Tomáše Rosického
Radka Rosická, manželka sportovního ředitele Tomáše Rosického

SESTŘIH: Sparta - Viking 0:0. Převaha, ale žalostná koncovka
Video se připravuje ...