Neděle 2. října 2022
Svátek slaví Olívie, zítra Bohumil
Oblačno, déšť 16°C

»Šikana« slávistických fandů v Plzni: Tvrdík osobně jednal se Šádkem!

Autor: ptr

Znechucení slávistického šéfa Jaroslava Tvrdíka (54) má dohru. Nepříjemná opatření pořadatelské služby během šlágru mezi domácí Viktorkou a sešívanými donutilo k reakci i bosse z města piva Adolfa Šádka. Osobní schůzku obou vysoce postavených mužů českého fotbalu propálil na Twitteru právě Tvrdík.

Nucené zouvání v chladném počasí a dešti považují slávisté za šikanu ze strany pořadatele a poukazují na skutečnost, že domácí fanoušci touto »ponižující« procedurou zatíženi nebyli. „Svoje výhrady k postupu Viktorie Plzeň při vstupu fans Slavie na stadion při včerejším zápasu jsem sdělil dnes osobně majiteli klubu Adolfovi Šádkovi. Omluvil se a domluvili jsme se na dalších jednáních mezi kluby i v rámci LFA,“ potvrdil Tvrdík schůzku a omluvu soupeře.

„Věřím v řešení. Jinak příště s fans místo VIP,“ navázal slibem, že na dalším utkání zamíří mezi nejvěrnější fanoušky svého klubu. Je jen otázkou zda myslel nejbližší výjezd, který Slavii čeká až 9. října v Olomouci, nebo pouze následující návštěvu Doosan Arény v Plzni.

Slávistický boss Jaroslav Tvrdík
Slávistický boss Jaroslav Tvrdík