Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Oblačno 23°C

Půl milionu za noc! Hvězdný Beckham musel opustit luxusní hotel v Kataru. Proč?

Autor: pl

Jedna z největších fotbalových legend v historii. Takový status díky svým fotbalovým parádám získal David Beckham (47), který je přítomen na mistrovství světa v Kataru, pro které natočil půlhodinové propagační video za více než čtyři miliardy korun. Věhlasný Angličan se ubytoval v přepychovém hotelu, kde za jednu noc vysolíte 500 tisíc korun! Nedávno ale řešil problém. Musel se totiž přestěhovat.

Jednalo se o hotel Mandarin Oriental, kde za noc vypláznete v přepočtu až 500 tisíc korun! Pokoj, kde Beckham bydlel, se nachází v nejvyšším patře budovy. Součástí pokoje je například jídelna, veranda, soukromý bazén nebo posilovna.

Beckham ovšem za víkendový přesun ani tak nemůže. Na vině jsou především dychtiví fanoušci, kteří přišli na to, kde bývalý reprezentant bydlí, a kteří mu nedopřejí chvíli klidu. Zaměstnanci hotelu si hvězdu naopak nemohli vynachválit. „Milovali jeho přítomnost. Říkali mu Sir David, protože se vždy k ostatním choval s respektem,“ pověděl zdroj deníku Daily Mail.

Šéfkuchař jen pro něj

„Sir David je jeden z nejslavnějších fotbalistů planety, a byla čest ho zde ubytovat. Je sice škoda, že už tady není, ale jsem si jistý, že se vrátí. Kdo by taky nemiloval zde bydlet?“ Během pobytu si Beckham obzvlášť užíval služeb soukromého šéfkuchaře. Mimo jiné měl také k dispozici úžasný výhled.

A na čem že si to pochutnával? Podle zdroje jeho menu obsahoval třeba japonský steak Kobe nebo těstoviny. Návštěvu Kataru si ale užívá sám. Jeho žena Victoria (48) a děti zůstali v Anglii.

Za jednu noc v tomto luxusním hotelu uprostřed Dauhá, kde ještě nedávno byl ubytován David Beckham, byste zaplatili více než půl milionu korun
Za jednu noc v tomto luxusním hotelu uprostřed Dauhá, kde ještě nedávno byl ubytován David Beckham, byste zaplatili více než půl milionu korun