Sobota 10. června 2023
Svátek slaví Gita, zítra Bruno
Oblačno, bouřka 23°C

Chorvatská provokatérka z MS v Kataru na DiCapriově večírku: Prsila se u hvězd!

Autor: Tadeáš Mahel

Její vnady se v záběrech z katarského mistrovství světa objevovaly pomalu častěji než Messiho góly. Teď chorvatskou fanynku Ivanu Knöllovou (30) katapultovaly mezi hvězdy showbyznysu.

Exhibicionistka, jež v puritánském Kataru šokovala těsnými modely s obřími výstřihy, se na mundialu proslavila. Počet fanoušků na Instagramu se jí zněkolikanásobil (teď jich má 3,6 milionu), ona dávala rozhovory médiím z celého světa. „Díky, Katare. Bylo to nejlepší MS v dějinách,“ loučila se po chorvatském bronzu. Fotbal si podmanila, teď vyrazila dobýt Ameriku.

Sbalila herce?

Ivana se překvapivě zjevila na večírku Leonarda DiCapria. Na luxusní párty v restauraci Papi Steak v Miami Beach na Floridě se zjevila ve vyzývavých černých šatech, chorvatskou šachovnici tentokrát nechala doma.

Úspěch nicméně slavila i v elegantní verzi: Na svém Instagramu zveřejnila snímek, jak se tulí ke slavnému rapperovi Drakeovi. Na večírku se kromě několika modelek objevil také herec Jamie Foxx, s nímž Knöllová strávila silvestr. Chorvatské křivky v Hollywoodu očividně bodují!

Chorvatka na MS nic neskrývala
Chorvatka na MS nic neskrývala