Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Zataženo, déšť 8°C

Vítěz bitvy Slovanů bere vše: Řežba o Kincla!

Autor: vav

Neporažený ze souboje středně těžkých vah se utká s hvězdným Patrikem Kinclem (34). O motivaci tak mají Polák Robert Bryczek (31) i Slovák Samuel Krištofič (32) postaráno.

Vémolův přemožitel si užívá zaslouženého volna a v nadcházejícím turnaji pořádaném organizací Oktagon se mlátit nebude. Bude však vyhlížet svého soka, který vzejde z vítězné polsko-slovenské dvojice ve váhovce do 84 kg. A o favoritovi má jasno! „Přeju si Bryczeka! S tím jsem ještě nezápasil,“ vysvětlil svou preferenci Kincl, který připomněl, jak slovenského »Piráta« loni v únoru porazil.

„Mým cílem je porazit Kincla, Bryczek je jen překážka na cestě,“ nebál se ostrých slov Krištofič, jenž doufá v odvetu. Přesto, že se nikomu nepovedlo ho udolat už před limitem, neměl by Samuel zapomínat, že Polák ničí jednoho soupeře za druhým jako nezastavitelný expres. V posledních čtyřech duelech ukončil své protivníky již v prvních kolech knokauty. „Ačkoli je Pirát velký showman, tak mu nakopu tu jeho p*del,“ odhodlaně vrátil úder Bryczek.

Slavící polský MMA zápasník Robert Bryczek na Oktagonu 43
Slavící polský MMA zápasník Robert Bryczek na Oktagonu 43
SESTŘIH: Kincl vs. Krištofič. Král Patrik! Piráta na zemi vyšikanoval
Video se připravuje ...