Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Polojasno 22°C

Syn LeBrona Jamese je venku z nemocnice: Co k tomu řekl jeho otec!

Autor: OB

Hvězdný basketbalista LeBron James (38) si po několika dnech hrůzy může konečně trochu oddychnout. Jeho syn Bronny James (18), který v pondělí na tréninku utrpěl srdeční zástavu, byl propuštěn z nemocnice. V rekonvalescenci bude pokračovat doma.

Hvězdný basketbalista a čtyřnásobný vítěz NBA zažívá jedno z nejtěžších období svého života. Jeho nejstaršímu synovi, který hraje za University of Southern California, kde také studuje, při tréninku selhalo srdce. 

Okamžitě poté byl Bronny James převezen do kalifornské nemocnice, kam dorazil stabilizovaný a při vědomí. Mluvčí nemocnice poté uvedl, že o den později byl na základě vyšetření propuštěn z jednotky intenzivní péče na lůžkové oddělení a byl mimo ohrožení života.

Teď už je talentovaný basketbalista, jehož další vášní jsou počítačové hry, doma. Tam bude pokračovat ve své rekonvalescenci. Teď se k celé situaci vyjádřil také jeho otec LeBron, který na svůj Twitter přidal příspěvek, kde děkoval fanouškům za podporu.

„Chci poděkovat všem lidem, kteří mé rodině posílají lásku a modlitby. Cítíme vaší podporu a jsme za ní strašně rádi. Všem se daří skvěle. Celá rodina je pohromadě, zdravá a v bezpečí. Cítíme vaši lásku. Až budeme připraveni,tak řekneme k situaci víc. Chtěl jsem všem ale říct, jak moc pro nás všechny vaše podpora znamená!" napsal historicky nejlepší střelec NBA.

Jak bude pokračovat basketbalová kariéra jeho syna a jestli mu hrozí další srdeční problémy však LeBron James neuvedl. 

LeBron James Junior v dresu své střední školy Sierra Canyon
LeBron James Junior v dresu své střední školy Sierra Canyon