Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Vémola před velkou bitvou: Drsná slova na účet soupeře!

Autor: as

Potupná květnová porážka s Kinclem v bouřící O2 areně mu vzala gloriolu, teď už půjde Karlosi Vémolovi (38) o vše! Pás šampiona střední váhy je pryč, nyní bude v MMA hájit titul v polotěžké divizi.

V taháku sobotního galavečera Oktagon 47 si proti němu stoupne v bratislavské hale domácí obr Pavol Langer (32). „Jasně, je velkej, jenže není to ta nejostřejší tužka v penále. Má plno chyb, musím ho porazit svou chytrostí,“ rýpl si »Terminátor« do soupeřovy zápasnické inteligence.

„Moji kámoši jsou určitě lepší wrestleři, než je Karlos,“ ušklíbl se hromotluk z Košic. Na rozdíl od extravagantního požitkáře Vémoly je rád v pozadí, na tréninky jezdí autobusem a bydlí v panelákovém bytě. V zádech bude mít navíc zaplněnou halu, takže Vémola proti všem! Zvládne to?

Oktagon 47

Vémola vs. Langer. Česko vs. Slovensko. Světy, které se neměly nikdy střetnout! Bratislava nabídne souboj šampionů o trůn polotěžké váhy. Oktagon 47 se koná v sobotu 7. října od 18 hodin na Zimním stadionu Ondreje Nepely. Lístky od 39 eur (cca 955 Kč) ještě jsou, akci vysílá živě oktagon.tv.

Karlos Vémola se utká s Langerem
Karlos Vémola se utká s Langerem